Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2014 o 17:33, Nightdew napisał:

Lolz dopiero teraz zauważyłem. W takim razie pewnie go rozwalę bo teraz to raczej średnia
karta będzie.

Co do Thinkmastera, to wydaje mi się, że nerf jest trochę za mocny. Jak na kartę za 3 many wcześniej była za mocna.
Teraz wydaje mi się, że jednak ten nerf był ciut za mocny. Ja bym zostawił 2/2 i zmniejszył koszt do 2 many.
3/3 plus ten afix nie wydaje mi się, żeby był warty 3 many. ~2.5

Co do nerfa Nat Pagle, to praktycznie to nie jest nerf. Średnio jest się stratnym pół karty.
Bo jeśli rozumiem, to dopiero w następnej turze dostaje się kartę.
Wydaje mi się, że to poprawia balans w low rankedach gdzie ludzie mieli problem, żeby poradzić sobie z tą kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 17:45, qwerty5712 napisał:

Jak na kartę za
3 many wcześniej była za mocna.
Teraz wydaje mi się, że jednak ten nerf był ciut za mocny. Ja bym zostawił 2/2 i zmniejszył
koszt do 2 many.



Eee, za 3 many był za mocny, ale 2 byłby ok? xD
Musisz się zgłosić do prac przy balansie xD
Tinkmaster to był darmowy silence dla każdego z dodatkową opcją do zamiany w wiewiórkę. To było zdecydowanie przegięte. Według mnie zmiana ok. Nie jest idealnie, ale o tą losowość chodziło.

Dnia 11.03.2014 o 17:45, qwerty5712 napisał:

Co do nerfa Nat Pagle, to praktycznie to nie jest nerf. Średnio jest się stratnym pół
karty.


Jest to nerf, bo chodziło o coinowanie i Nata w pierwszej turze. Nie było możliwości jak na to odpowiedzieć praktycznie. Teraz czekasz na kartę jedną turę więcej, przeciwnik ma po prostu więcej czasu, żeby nata zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 18:10, Budo napisał:

Eee, za 3 many był za mocny, ale 2 byłby ok? xD
Musisz się zgłosić do prac przy balansie xD

Mówiłem, że jakby miał staty 2/2, to wtedy za 2 byłby ok. Ze statami 3/3 na pewno powinnien kosztować więcej niż 2. Tylko wydaje mi się, że za mało oferuje teraz by kosztować 3 też. Słabe 3 bym określił.

Dnia 11.03.2014 o 18:10, Budo napisał:

Tinkmaster to był darmowy silence dla każdego z dodatkową opcją do zamiany w wiewiórkę.
To było zdecydowanie przegięte. Według mnie zmiana ok. Nie jest idealnie, ale o tą losowość
chodziło.

Możliwe. W każdym razie chciałem usłyszeć co myślą o tym ludzie, którzy znają mete lepiej niż ja.
Dlatego powiedziałem co ja myślę. W każdym razie trochę mi, to rozjaśniłeś. I zaczynami widzieć sens tej zmiany.

Dnia 11.03.2014 o 18:10, Budo napisał:


> Co do nerfa Nat Pagle, to praktycznie to nie jest nerf. Średnio jest się stratnym
pół
> karty.

Jest to nerf, bo chodziło o coinowanie i Nata w pierwszej turze. Nie było możliwości
jak na to odpowiedzieć praktycznie. Teraz czekasz na kartę jedną turę więcej, przeciwnik
ma po prostu więcej czasu, żeby nata zdjąć.

Tak racja. Skoro nate dostał nerfa, to czy innervate dostanie też nerfa. Na przykład +2 mana next turn zamiast this turn. Sam korzystam z tego jak gram druidem i widzę, że przeciwnicy mają problem. Wydaje mi się, że nawet większy niż z Nat Pagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 18:29, qwerty5712 napisał:

Tak racja. Skoro nate dostał nerfa, to czy innervate dostanie też nerfa. Na przykład
+2 mana next turn zamiast this turn. Sam korzystam z tego jak gram druidem i widzę, że
przeciwnicy mają problem. Wydaje mi się, że nawet większy niż z Nat Pagle.


Nie wiem, nic o tym nie słyszałem :P
Z tego co widzę, to na razie próbują balansować legendy, bo wszędzie ich pełno w topowych deckach. Karty poszczególnych klas chyba stanowią mniejszy problem, a każda klasa ma przegięte karty tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo powinni osłabić Ragnarosa na podobieństwo Pagle''a, bo teraz to no-brainer w prawie każdej talii, który gwarantuje przynajmniej raz wlepione 8 obrażeń bez narażenia na kontrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 18:58, Budo napisał:

> Tak racja. Skoro nate dostał nerfa, to czy innervate dostanie też nerfa. Na przykład

> +2 mana next turn zamiast this turn. Sam korzystam z tego jak gram druidem i widzę,
że
> przeciwnicy mają problem. Wydaje mi się, że nawet większy niż z Nat Pagle.

Nie wiem, nic o tym nie słyszałem :P


A słyszałeś o Intervate plus Coin i Yeti w pierwszej turze ? xd Bo jak to nie jest przegięcie to ja nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 19:40, masterHADES napisał:

A słyszałeś o Intervate plus Coin i Yeti w pierwszej turze ? xd Bo jak to nie jest przegięcie
to ja nie wiem co jest.


I jak często to zagrasz? :)
Poza tym mówiłem, każda klasa ma takie akcje, mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby druid wyrzucił yeti w pierwszej turze. Najszybciej to poszła jakaś pantera, ale to ma 2 w plecach, więc schodzi od wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 19:40, masterHADES napisał:

A słyszałeś o Intervate plus Coin i Yeti w pierwszej turze ? xd Bo jak to nie jest przegięcie
to ja nie wiem co jest.

Wyobraź sobie, że można mieć 2x innervate w pierwszej turze.
Illidania można w pierwszej turze wyłożyć przykładowo xD. Tylko trzeba mieć farta.
Ogólnie jest sporo mocnych zagrań z tą kartą jak. W jednej turze możesz zrobić co najmniej 22dmg.
+2 w następnej turze by pozwalało uniknąć takich zagrań.
Dlatego gram druidem.

Wydaje mi się, że rzadko się zdarza takie zagranie, że w I turze masz innervate. Zdarzyło mi się, to chyba kilka razy.
Plus raz, że miałem 2x innervate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na arenie można zrobić na start 3x Innervate + Coin i zrzucić Ironbarka na przykład. ;P

W rzutach do 6 many (czyli dających się zrobić nei tylko na arenie) wyłożenie na start Cairne''a rządzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 19:40, masterHADES napisał:

> >

A słyszałeś o Intervate plus Coin i Yeti w pierwszej turze ? xd Bo jak to nie jest przegięcie
to ja nie wiem co jest.


I potem do końca meczu masz cienko z kartami w ręku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 20:18, Ecko09 napisał:

> > >
>
> A słyszałeś o Intervate plus Coin i Yeti w pierwszej turze ? xd Bo jak to nie jest
przegięcie
> to ja nie wiem co jest.
>

I potem do końca meczu masz cienko z kartami w ręku :D


No jasne, tylko co z tego jeśli nie masz odpowiedzi na to i praktycznie przegrywasz grę, bo musisz się wymienić kilkoma minionami przy okazji tracą sporo hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 21:37, qwerty5712 napisał:

> Tadam! Właśnie znienacka ogłoszono koniec bety. Od jutra witamy w pełnej wersji
gry :)
W sumie, to już dawno ta gra wyglądała na ukończoną.


Szczególnie znikające literki i lewitujące karty. Albo znikające stworki i znikające karty na ręce. Masz jakąś kartę, ale jej nie masz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 21:51, Budo napisał:

> > Tadam! Właśnie znienacka ogłoszono koniec bety. Od jutra witamy w pełnej wersji

> gry :)
> W sumie, to już dawno ta gra wyglądała na ukończoną.

Szczególnie znikające literki i lewitujące karty. Albo znikające stworki i znikające
karty na ręce. Masz jakąś kartę, ale jej nie masz ;]


Albo karty zmieniające się miejscami na stole bez żadnego powodu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 21:51, Budo napisał:

Szczególnie znikające literki i lewitujące karty. Albo znikające stworki i znikające
karty na ręce. Masz jakąś kartę, ale jej nie masz ;]

xD
Dodałbym jeszcze serwery, ale beta pewnie na mniejszej liczbie serwerów.

Mi aż tak bardzo, to nie przeszkadzało choć rzeczywiście byłoby miło jakby naprawili.
Chodziło mi raczej, o takie błędy, że całkiem rozgrywka się psuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 22:32, qwerty5712 napisał:

Chodziło mi raczej, o takie błędy, że całkiem rozgrywka się psuła.


No zamienianie się miejscami kart jest bardzo denerwujące- gram szamanem i mam flametongue w decku i za każdym razem jak gram, to się zastanawiam czy położę go w odpowiednim miejscu... raz też karta zniknęła mi na ręku, a była to karta, którą akurat chciałem zagrać. Dopiero jak w następnej turze dobrałem nową kartę, to ta stara się pojawiła O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sporej przerwie zagrałem sobie arenę i poszło naprawdę nieźle, bo 8/3 a z boosterka w końcu wypadła druga legendarka (ile człowiek się musiał naotwierać tych paczek :/) Hogger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alt tab po patchu nie działa, okna nie da się rozszerzyć....
No i ten nowy wkurzający bug, że stronnika przeciwnika wyrzuca gdzieś w kosmos wysoko prawie poza ekran, przez to przegapiłem, że gościu ma 8/8 na stole...
Pospieszyli się z obwołaniem gry pełną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem tego buga dlatego, że koleś wyrzucił stwora z tauntem i nie mogłem inaczej zaatakować hehe.

btw co dla nich oznacza "participation in ranked season"- jedna gra rankingowa wystarcza, żeby dostać spody do kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować