Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2014 o 15:28, Malevyn napisał:

co sie stanie jezeli zrezygnuje z bohatera na arenie ? dostane do wyboru innych czy mi
przepadnie wejsciowka ?

Nic nie przepadnie. Możesz wyjść i wejść później, a będziesz miał do wyboru tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 15:55, Jaracz napisał:

Nic nie przepadnie. Możesz wyjść i wejść później, a będziesz miał do wyboru tych samych.


czyli moge zagrac 1 mecz hunterem, potem zmienic na maga dobrac karty i to samo, i tak bez konca dopoki nie przegram 3 walk ?

za kazdym razem inne karty do wyboru czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 16:23, qwerty5712 napisał:

nie. Czytaj ze zrozumieniem.


w takim razie zle odpowiedzial na moje pytanie. wyraznie napisalem czy przpeadnie wejsciowka, tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:00, Malevyn napisał:

w takim razie zle odpowiedzial na moje pytanie. wyraznie napisalem czy przpeadnie wejsciowka,
tak sie dzieje.


Omg, nie przepadnie ci wejściówka. Wychodzisz z gry i gdy potem wracasz masz tegosamego herosa i te same karty, które wybierałes przy wejściu na arenę. Kończysz grę przy 12 winach, lub 3 przegranych. Każdy mecz możesz grać z tygodniową przerwą i nic ci nie przepadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:12, Feno napisał:

Omg, nie przepadnie ci wejściówka. Wychodzisz z gry i gdy potem wracasz masz tegosamego
herosa i te same karty, które wybierałes przy wejściu na arenę. Kończysz grę przy 12
winach, lub 3 przegranych. Każdy mecz możesz grać z tygodniową przerwą i nic ci nie przepadnie...


Przeczytaj dokładni o co było pytanie. Chodziło o rezygnację z bohatera a nie wyjście z areny. Rezygnując z bohatera niejako kończysz grę wylosowanym dekiem i dostajesz nagrodę jaka by była przy aktualnej liczbie zwycięstw. Czyli jeśli deck Ci sie nie podoba pomimo iż nim wygrywasz, mozesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie (nawet przy stanie 8/0) i odebrać nagrodę. Ale musisz wykupić nowe wejście na arenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:32, DarkWolf_PL napisał:

> Co ja bym dał za Huntera na Arenkę...
Nie wiesz co mówisz, ostatnio zaryzykowałem i dostałem 0 bestii do wyboru.



Lepsze to niż Mag w którym nie miałem nawet Owcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak równocześnie 2 osoby giną w hearthstone, to kto wygrywa?
Tzn czy obie przegrywają?
Udało mi się doprowadzić do takiej sytuacji i przegrałem. Tylko nie udało mi się dowiedzieć od przeciwnika czy miał wina/lose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto zadawał obrażenia w tamtym momencie? Jeśli Ty zadawałeś obrażenia i Ty się "rozsypałeś" to znaczy, że przegrałeś. Jeśli obydwaj się rozsypaliście to przegraliście chyba obydwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:13, Muradin_07 napisał:

A kto zadawał obrażenia w tamtym momencie? Jeśli Ty zadawałeś obrażenia i Ty się "rozsypałeś"
to znaczy, że przegrałeś. Jeśli obydwaj się rozsypaliście to przegraliście chyba obydwaj.

Ja zadałem obrażenie i oboje się rozsypaliśmy.(Nieładny druidek sprezentował mi kombo z Force of Nature. I jedyną możliwością, żeby nie dać mu satysfakcji było użycie hellfire, które zabijało nas dwoje. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podwójna przegrana z tego wychodzi jak widać. Jeszcze myślałem, że np. jakby któryś z Was miał więcej na minusie to przegrywa, ale to jest HS. Raczej w aż tak zaawansowane rulingi nie ma co się wgłębiać. Ale chyba to mi się nigdy nie zdarzyło jak dobrze pamiętam.

W ogóle wróciłem do grania w HSa. Nie wiem dlaczego - po prostu sobie dzisiaj trochę pograłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam jakąś blokadę konta na wyniku 7/3... Wiadomo, całkiem dobry bo wychodzi darmowa paczka, ale chyba w tym tygodniu z 10 razy miałem wynik 7/3, a z 3 razy inny :/

Btw Aby nabić sobie troche winów do złotych bohaterów spadłem z rank 6 do rank 10. Później za kija nie mogłem wrócić, próbowałem swoim drutem, hunterem który jest na głównej stronie hearthpwn (dla mnie słaby deck, nie ogarniam zachwytów nad nim), lockiem (swoją drogą od rank 10 w dół większość osób to locki, mając go złotego nie będzie to specjalne osiągnięcie :D). Kiedy już myślałem, że nie dam rady przerobiłem szamana i chyba z 10 winów pod rząd więc powrót do rank 6. Zastanawiam się tylko czy nie wycraftować jeszcze do niego alkaira.

Edit: Nie orientuje się ktoś czy reversy za legendę będą dopiero za następny sezon czy za ten również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadła mi se złota legendarka przed chwilą. The Beast. Przetopić na coś fajnego czy zostawić? W sumie to pytanie retoryczne, bo nie podoba mi się za bardzo ta karta, ale może czegoś nie wiem, jest hidden OP i może zacznie mi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:59, Nightdew napisał:

Chyba mam jakąś blokadę konta na wyniku 7/3... Wiadomo, całkiem dobry bo wychodzi darmowa
paczka, ale chyba w tym tygodniu z 10 razy miałem wynik 7/3, a z 3 razy inny :/

Btw Aby nabić sobie troche winów do złotych bohaterów spadłem z rank 6 do rank 10. Później
za kija nie mogłem wrócić, próbowałem swoim drutem, hunterem który jest na głównej stronie
hearthpwn (dla mnie słaby deck, nie ogarniam zachwytów nad nim), lockiem (swoją drogą
od rank 10 w dół większość osób to locki, mając go złotego nie będzie to specjalne osiągnięcie
:D). Kiedy już myślałem, że nie dam rady przerobiłem szamana i chyba z 10 winów pod rząd
więc powrót do rank 6. Zastanawiam się tylko czy nie wycraftować jeszcze do niego alkaira.


Edit: Nie orientuje się ktoś czy reversy za legendę będą dopiero za następny sezon czy
za ten również?


Reversy do kart będą za następny sezon.
Wrzuć screena z decka na Druida jak możesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 22:35, Markush napisał:

Wypadła mi se złota legendarka przed chwilą. The Beast. Przetopić na coś fajnego czy
zostawić? W sumie to pytanie retoryczne, bo nie podoba mi się za bardzo ta karta, ale
może czegoś nie wiem, jest hidden OP i może zacznie mi się podobać.


Hah również ją mam i od miesiąca zastanawiam się czy rozwalić :D

@Ecko09

Łap screena.

20140316231100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować