Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

To ja może wrzucę mój deck druida. Próbuje go poprawić trochę.
W tym drugim decku zapomniałem FoN, ale można by wyrzucić Argent Commander(chociaż, to dobra karta hmm, to lepiej Argusa)

Możliwe, że chciałbym mieć 2x Fon chociaż hmm Cenarius też mi daje trochę. Z innych kart, to mam jeszcze
Spellbreaker, Sea Giant, Stormraga, Naturish do rozważenie. Zastanawiam się jak dobrze zachować synergię tym pierwszym deckiem radzę sobie całkiem dobrze.

20140316233426

20140316233431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak grasz szamanem, ale według mnie jest jeden spory problem z Alkairem. Jest drogi i z tymi wszystkim przeładowaniami niestety cieżko go rzucić kiedy jest potrzebny. Wolę Argent Commandera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać Huntera na Arenke i prawie cały deck na Rush zmontowałem -> 1/1 do tej chwili i to bardzo ciekawie się gra, gdyż porażka była z mojej własnej głupoty - rzuciłem Bestal Wrath na "śpiącego" stronnika a tak bym wygrał z Wariorem :<

Drugi mecz z Magiem wygrałem na 0 z tyłu w 6 rundzie :) Może wreszcie uda mi się zdobyć coś więcej niż 35 dustu i 1 pakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5/2 do tej pory i chyba wreszcie Arenka mi się zwróci, ponieważ nigdy tak daleko nie zaszedłem. Znajomość Hunter decków wreszcie mi się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6/2 zakończyła się Arenka - niestety, ale przegrałem z Priestem zrobionym na bufowanie.

Oczywiście zarobiłem troszkę, ale z paczki z Areny nie wypadło dosłownie NIC dobrego i przydatnego :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie wydawać golda na wejścia na arenki czy lepiej kupować paczki kart , aby powiększyć swoją kolekcje ? Ta kolekcja nie jest dość liczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 21:21, Flurry napisał:

Jak myślicie wydawać golda na wejścia na arenki czy lepiej kupować paczki kart , aby
powiększyć swoją kolekcje ? Ta kolekcja nie jest dość liczna .


Powoli na wszystko będzie czas- arena jest o tyle fajna, że wystarczą 2-3 winy i wychodzisz na zero. Paczka zawsze wpadnie i tak. A można wygrać znacznie więcej, poznać karty i w ogóle tryb jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 21:21, Flurry napisał:

Jak myślicie wydawać golda na wejścia na arenki czy lepiej kupować paczki kart , aby
powiększyć swoją kolekcje ? Ta kolekcja nie jest dość liczna .


Moim zdaniem bezpieczniejszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakup paczek niż arenka. Wydajesz 100 golda i masz karty. A arenka to hazard za 150 golda, gdzie zwykle i tak wypadną Ci badziewne karty i zrobisz 1/3 i będziesz do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka oto moc legendary na arenie, pierwsza szamanem z 3/4 niebieskimi bez innych kolorowych i 8/3. Druga szamanem z ysera, alextraza, żywiołakiem ziemi, face manipulatorem i 4/3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gitara. Sobie usiadlem na chwilkę i już 20 rank mam a jeszcze 9 dni do końca - to znaczy, że już mam zagwarantowany sezon 1 deck back? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować