Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2014 o 12:14, jarekao napisał:

Po 2 miesiącach przerwy wróciłem do gry. Po arenie otwieram paczkę i trafiłem moją pierwszą
legendarkę: Leeroy Jenkins. Zastanawiam się czy ją sobie zostawić. Po przerwie przemieliłem
sobie wszystkie karty klasowe i mam trochę pyłu. Trochę szkoda moich kart z szamana.
Chciałem sobie pograć wojownikiem, ale nie wydaję mi się fajny. Chyba złożę jakiś ciekawy
build na łowcę.

Ja bym Leeroy''a sobie zostawił. Karta znajduje zastosowanie w każdej talii opierającej się na szybkim dojechaniu przeciwnika, do łowcy pasuje jak ulał.

Tymczasem chciałbym umieścić mój kolejny wpis w forumowym pamiętniczku i pochwalić się, że zająłem drugie miejsce w turnieju HearthCore Rumble #6 w formule Limited (czyli graliśmy bez kart legendarnych i epickich). Jak ktoś jest ciekawy talii, które znalazły się w czołówce i moich wynurzeń, to jest linczor http://www.hearthcore.pl/post-134 . Niestety w turnieju zostałem paskudnie dojechany tylko przez szamana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 18:28, Ecko09 napisał:

Tak się zastanawiam czy nie odczarować sobie Malygosa i tej legendki z szarżą wojownika
i nie zrobić Ragnarosa albo Cenariusa. Malygos to jedyny powód, dla którego gram Czarnoksiężnikiem
(chociaż ostatnio już mi się nudzi ta klasa). Nie mogę się zdecydować=/


Ja z tydzień temu Malygosa przemieliłem, bo jednak on jest raczej useless :P
Teraz zbieram pył by scraftować pierwszą legendarkę, najpewniej Jenkinsa. Eh, gdybym miał większego farta do dropów :/

PS: Drogi pamiętniczku, po 120 godzinach gry, w końcu dostałem drugiego questa za 100 golda. Może ta gra mnie jednak lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 18:28, Ecko09 napisał:

Tak się zastanawiam czy nie odczarować sobie Malygosa i tej legendki z szarżą wojownika
i nie zrobić Ragnarosa albo Cenariusa. Malygos to jedyny powód, dla którego gram Czarnoksiężnikiem
(chociaż ostatnio już mi się nudzi ta klasa). Nie mogę się zdecydować=/


Zostaw Grommasha, to jest świetna karta i gra w deckach warka.

jarekao---> Zostaw Leeroya zdecydowanie. To jest fireball, który w dodatku może zostać w stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób grających głównie na arenie, czy wiadomo jak losowane są karty lub z jakiej puli są wybierane? Bo ja niestety coś jestem pechowy w tych losowaniach, 2 albo 3 raz nie dostałem żadnej fioletowej ani pomarańczowej karty, a już kilka razy grałem przeciw ludziom którzy w talii mieli takie i takie karty.
I jeszcze jedno czy w tali na arenę można mieć 3 takie same karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 14:01, darkwind21 napisał:

Mam pytanie do osób grających głównie na arenie, czy wiadomo jak losowane są karty lub
z jakiej puli są wybierane? Bo ja niestety coś jestem pechowy w tych losowaniach, 2 albo
3 raz nie dostałem żadnej fioletowej ani pomarańczowej karty, a już kilka razy grałem
przeciw ludziom którzy w talii mieli takie i takie karty.
I jeszcze jedno czy w tali na arenę można mieć 3 takie same karty?


Możesz mieć i 30 takich samych kart pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 14:01, darkwind21 napisał:

Mam pytanie do osób grających głównie na arenie, czy wiadomo jak losowane są karty lub
z jakiej puli są wybierane? Bo ja niestety coś jestem pechowy w tych losowaniach, 2 albo
3 raz nie dostałem żadnej fioletowej ani pomarańczowej karty, a już kilka razy grałem
przeciw ludziom którzy w talii mieli takie i takie karty.

Dobór jest chyba losowy, nic z tym nie zrobisz. Raz będziesz gościem z beznadziejnymi kartami, a raz dostaniesz dwie albo trzy legendarki w jednej talii. :P

Dnia 05.04.2014 o 14:01, darkwind21 napisał:

I jeszcze jedno czy w tali na arenę można mieć 3 takie same karty?

Pewnie, na arenie możesz mieć nawet więcej, jeśli Ci się poszczęści przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedzi. Mogliby to zmienić, na przykład wprowadzić 1 gwarantowaną legendarkę i 1-2 epickie.
Ja przed chwilą przegrałem grając magiem przeciwko magowi. Szło równo po czym on rzucił Antonidasa, a później Malygosa. Najzabawniejsze jest jednak to, że ja nie mając nawet firebali w talii ściągnąłem mu obie legendarki i zmniejszyłem mu życie do 8 punktów przed śmiercią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej złożyłem sobie taki deck. Bo troszkę nie czuję tych tokenowych decków. Zwłaszcza czuje, że violet jest dla mnie trochę useless. To jest jakaś hybryda token-control druid. Ogólnie wygrywam tym sporo całkiem, ale wydaje mi się, że są rzeczy do poprawki. Np wild pyromancer jest do wymiany na coś, ale na razie dobrze się nim grało.

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/druid#25:1;31:1;34:1;165:2;178:2;237:2;329:2;450:1;459:2;464:1;523:1;532:2;542:2;548:2;587:2;605:1;614:1;620:2;633:2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 arena dzisiaj i skończyło się kompromitującym 1 zwycięstwem. Całe szczęście z paczki wypadł mi złoty Alexstraza. Mogę go zniszczyć za 1600 pyłu, ale sobie zostawię. Na tyle otwartych pakietów nie miałem legendarki a dziś po 2 miesiącach przerwy wpadły 2 ;p Mam też ponad 500 pyłu które przeznaczę na talie Łowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem screena pod koniec, ale ładne 5 winów tym deckiem zaliczyłem.
Bym pewnie zrobił więcej gdybym miał lepszego skilla lub więcej szczęścia.
Nagroda była co prawda marna 135 golda i paczka, ale nie będę narzekał. Jestem całkiem zadowolony.

20140407200032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno żadnej areny nie zamieszczałem, a było trochę fajnych. Niestety zapomniałem zrobić screena decku ale nie było w nim żadnych epików i legend. Niestety nagroda za 12 znów taka sobie.

20140408124052

20140408124107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 12:41, Nightdew napisał:

Dawno żadnej areny nie zamieszczałem, a było trochę fajnych. Niestety zapomniałem zrobić
screena decku ale nie było w nim żadnych epików i legend. Niestety nagroda za 12 znów
taka sobie.


klasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2014 o 14:28, Malevyn napisał:

klasa ?


Druid o ile dobrze pamiętam.

Btw: Pełna wersja gry a non stop problemy z serwerami. Przed chwilą w wygranym pojedynku na arenie był ruch przeciwnika. Widać było, że gościu próbuje rzucić kartę ale nie może. Czas oczywiście też nie leciał. Jedyne co można było zrobić to wyjść z gry no i oczywiście zaliczało ją jako przegraną. A że były już 2 przegrane to pozostało odebrać tylko nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Poza questami, areną i pojedynkami oraz wydatkiem ojro jest jeszcze jakaś opcja zdobycia promocyjnych pakietów?
Nie chodzi mi o dodatkowe złoto bo w tej kwestii radziłem się już na ''''Eurogamerze''''. Znalazłem po prostu takie coś:

https://eu.battle.net/support/pl/article/jak-aktywowac-promocyjne-pakiety-kart

Tylko pytanie: w jaki sposób zdobywa się kody? Na razie gram za darmochę to może coś mnie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w końcu Ragnarosa i wypadł mi z paczki Net Pagle.
Jestem dość zadowolony z tego faktu, bo brakowało mi jakiejś OP karty.
Rip Illidian poświecił się na poczet Ragnarosa, ale za to czuję, że mogę więcej z nim zrobić. W końcu deck z Wariorem będzie do odkurzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś miracle rogalem? Idzie zastąpić Thalnosa czy raczej karta must have? Btw Grałem dzisiaj na gościa z nowymi rewersami kart (tymi za legendę) i wyglądają imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:35, Nightdew napisał:

Gra ktoś miracle rogalem? Idzie zastąpić Thalnosa czy raczej karta must have? Btw Grałem
dzisiaj na gościa z nowymi rewersami kart (tymi za legendę) i wyglądają imba.


Biorąc pod uwagę, że tym topicu szczytem jest posiadanie dwóch legendarek, to wątpię by ktoś tu miał talię za grube tysiące pyłu. Zastąp Thalnosa Kobold Geomancerem i baw się dobrze, jeśli masz resztę kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować