Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2014 o 21:41, Daronn_Darker napisał:

Jakiś build/taktyki dla łowcy?


Hunter ma ten plus, że to chyba klasa, która najtaniej może złożyć naprawdę mocną talię.
Spróbuj czegoś takiego http://www.hearthpwn.com/decks/41688-darklumiyas-legend-aggro-hunter
Jak nie masz Leeroya, to scraftuj, albo zastąp czymś podobnym w ostateczności - i tak pewnie będzie sie całkiem nieźle sprawdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:41, Daronn_Darker napisał:

Jakiś build/taktyki dla łowcy?


Najpopularniejsze na chwilę obecną są rush decki właściwie olewające sytuację na planszy i skupiające się na zbijaniu przeciwnika do 0. Zasługa tutaj hero power, które tak naprawdę przeciwnika zmusza do tego, żeby to on starał się czyścić pole i minimalizował obrażenia, które w niego polecą - bo te 2 dmg na turę zawsze się może pojawić.
Mimo to, można się bawić w inne decki hunterem - duża ilość jego zaklęć ma niski koszt, a mimo to skutecznie broni bohatera, dzięki czemu można przedłużać grę, a później zrzucać jakieś duże karty - czy to neutralne, czy hunterowego Highmane''a.

W obu przypadkach i tak będzie się zapewne korzystało z combo z UTH - bo to jest przegięte. ;) Osobiście przez sporo czasu grałem trochę wymieszanym hunterem, w którym po zrzuceniu UTH wykładałem za darmo Sea Gianty... ^^

W każdym razie jedna sprawa jest ważna, niestety ma to wpływ na popularność decków - rush decki są tańsze. Często te mid/end-game''owe karty to Legendarki (Cairne, Ragnaros), a nawet jeśli nie, to raczej są to i tak karty rzadsze. Natomiast rush decki to w dużej mierze karty podstawowe, ewentualnie łatwe do zdobycia nawet mając mało dustu. Osobiście, straszliwie mnie to wkurza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wieść o Naxx jaram się jak Stormwind po wizycie Deathwinga :D

Ciekawe tylko ile będą sobie liczyli za każde skrzydło, skoro tylko 1 jest bezpłatne ... no i czy jak zginę w skrzydle, to musze od nowa kupować wejście do niego? Coś czuję, że teraz czeka mnie kupa farmienia golda :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobre pytanie, czy opłata będzie symboliczna, czy raczej mam zacząć oszczędzać golda... Chociaż gwarantowane karty? Chyba lepiej byłoby po prostu że jest szansa na nowe karty w boosterach, bo tak to teraz każdym będzie z tymi kartami latał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 19:38, Outlander-pro napisał:

No dobre pytanie, czy opłata będzie symboliczna, czy raczej mam zacząć oszczędzać golda...


Wątpię w symboliczną opłatę, pewnie 150g (jak za arenę) lub więcej jeśli w grę wchodzi alternatyway w postaci realnej kasy. Tak czy inaczej od dziś zaczynam zbierać gold, zaczynam praktycznie od zera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się składa teraz na warriorze. Mam wszystkie karty do Warriora plus
Nat Peagle, Ragnarosa, Sea Gianta, Facelessa, BH i BK.
Mam niby jakiś stary control deck, ale słabo sobie radzi. Jak oglądam decki po 10k przeszło, to daleko mi do nich.
Szukam raczej czegoś wzorcowego, ale opartego tylko na gromashu i aleksie.
To mój stary deck.
http://www.hearthpwn.com/decks/43634-very-old-warrior
aktualnie próbuje go naprawić jakoś.
Na razie zamieniłem wolfridery na arcane golemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 15:44, Nightdew napisał:

"Wreszcie" od bardzo dawna udało mi się na arenie zrobić 0/3. Paczka odpowiednia jak
do takiego wyniku :D



To za ''''zero'''' wygranych też jest paczka? Jeśli tak to wtopiłem mnóstwo golda w sklepie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 12:49, benjiro napisał:

To za ''''zero'''' wygranych też jest paczka? Jeśli tak to wtopiłem mnóstwo golda w sklepie.
:-(


Nie wtopiłeś. Wolisz wydać 150 golda na paczke i 25 golda niż 100 golda na paczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 22:46, SurgeonOfDeath napisał:

Co się składa teraz na warriorze. Mam wszystkie karty do Warriora plus


Kumpel korzysta teraz z tego http://www.hearthpwn.com/decks/16163-innkeepers-invitational-artosis-ek0p-warrior i doszedł w parę godzin od 20 ranka do 11. Zastąpił tylko Greenskina kolejnym Argent Commanderem, zatem jest całkiem nieźle chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 12:58, Outlander-pro napisał:


Kumpel korzysta teraz z tego http://www.hearthpwn.com/decks/16163-innkeepers-invitational-artosis-ek0p-warrior
i doszedł w parę godzin od 20 ranka do 11. Zastąpił tylko Greenskina kolejnym Argent
Commanderem, zatem jest całkiem nieźle chyba.

O spoko po testuje sobie później.
Sporo teraz nudnych decków, które zawierają pełno legend jak.
Harrison Jones
Cairne Bloodhoof
Sylvanas Windrunner
Baron Geddon
Ragnaros the Firelord
Alexstrasza
Ysera
Skoro jednak są jakieś grywalne decki bez spamu legend, to chętnie się przyjże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze potwierdzono, że wejście do cotygodniowego "skrzydła" eventu będzie obarczone jednorazową opłatą, a nie za kazdym razem, jak arena. Ostateczna cena nie została jeszcze ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2014 o 12:56, Ecko09 napisał:

Nie wtopiłeś. Wolisz wydać 150 golda na paczke i 25 golda niż 100 golda na paczke?



No tak , ale różnica 25 golda, według Twoich objaśnień, daje szanse na względnie szybkie wzbogacenie kolekcji. Czyli, że ryzykuję wtopę co najwyżej 25 g a nie całej stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 15:43, benjiro napisał:

No tak , ale różnica 25 golda, według Twoich objaśnień, daje szanse na względnie szybkie
wzbogacenie kolekcji. Czyli, że ryzykuję wtopę co najwyżej 25 g a nie całej stówy.

600 golda, to 6 paczek
600 golda, to 4 areny -> min 4 paczki i min 100 golda(dust > golda) ~min 5paczek
Dużej różnicy nie ma, ale brał bym na początku paczki. Jak ogarniesz, to skupiłbym się na arenie.

Ja na początku grałem areny, ale tylko dlatego, że chciałem dust na jakieś fajne karty, bo nie lubie dischantować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm heartstone, to nawet dobra gra na lan party.
Tylko, że nie udaje sie zawsze dobrze zbalansowac rozgrywki.
Nawet przy graniu wszyscy ten sam deck ktos sie obrazi.
No, ale przy grze >10h, to trudno się nie dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 08:34, SurgeonOfDeath napisał:

Hmm heartstone, to nawet dobra gra na lan party.
Tylko, że nie udaje sie zawsze dobrze zbalansowac rozgrywki.
Nawet przy graniu wszyscy ten sam deck ktos sie obrazi.
No, ale przy grze >10h, to trudno się nie dziwić.


Myślałeś, żeby zacząć pisać wiersze? xD

btw takie coś to powinno zostać w becie- gra się zaczęła zanim się zaczęła i zanim dobrałem karty to grając paladynem miałem kleryka priesta na stole Oo

20140413093145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować