Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2014 o 16:10, Bambadil napisał:

Ice Barrier powinien działać na wszystkie obrażenia ? Czy tylko na jakieś wyszczególnione
? Bo właśnie padłem przez Stormpike Commando i jego Battlecry ;<


It is worth noting that this spell is only triggered when physically attacked by another character. This includes minions and the enemy hero.
Damaging spells and abilities, and damaging effects from card text or battlecries on cards such as Knife Juggler, will not trigger the secret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 21:19, XywkaToy napisał:

> https://www.youtube.com/watch?v=Psq83bosG60&t=1253s
> Rozmowa na temat gry. Pytanie Trumpa rządzi

Co on się tam zapytał, że to ich tak rozbawiło?

Spoiler

let me unleash the question on you.
Żart dotyczy unleash the hounds. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2014 o 18:26, masterHADES napisał:


w ogóle ostanio miałem taką sytuacje, że koleś aktywował mi freezing trapa, Alextrazą
która kosztuje 9 many i w sumie teoretycznie po powrocie na rękę będzie go kosztować
11 many a jako, że to był Warrior to znaczy, że nie będzie mógł już jej rzucić bo ma
za mało many ? ;d


Tak, freezing trap zwiększa koszt o 2, czyli kosztuje 11. Tak samo jest powiedzmy z Deathwingiem, ksoztuje 10, atakuje huntera z freezing trapem jego koszt rosnie do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach znowu zasiadłem do ranków i grając w sporej części dla totalnego funu klasami "nie pasującymi do obecnej mety" spadłem do rank 4 i tak krążyłem między 3/4/5. Później gdy chciałem się znowu wyżej wybić to ciężko nawet do 3 było. A wreszcie dzisiaj udało się wrócić do rank 2 klasą którą praktycznie nigdy nie widzi się na high ranks. Paladyn op, nie spodziewałem się że aż w takim stopniu te retardowe buildy locków i hunterów będą padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Taka mała prośba, dajcie znać jak coś będzie wiadomo na temat kosztu lochów Naxxramas. Bo nie wiem ile mam golda zbierać, na razie zbieram i zbieram, ale kusi, żeby powydawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 11:31, Budo napisał:


Taka mała prośba, dajcie znać jak coś będzie wiadomo na temat kosztu lochów Naxxramas.
Bo nie wiem ile mam golda zbierać, na razie zbieram i zbieram, ale kusi, żeby powydawać
:)


Znam ten ból, również czekam aż ogłoszą cenę. Bo tu zbieram tego golda, ale raz na kilka dni jednak wymiękam i kupuję jakiegoś boostera. Tylko ostatnio szybciej wydaję niż zarabiam prawie xD Damn it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś się ruszyło w mecie jeśli chodzi o maga, jakiś nowy ponoć rewelacyjny deck "Icy Winds" który ma kontrować zoo i huntardów (których jak wiadomo jest zatrzęsienie w wyższych rankach). Testował już ktoś, albo grał przeciwko temu?

Sam jakoś niedługo to przetestuję, na razie dalej gram swoim secret magem i jest całkiem fun (Na razie rekord to 10 rank).

EDIT: wszystko co na razie wiadomo o evencie http://www.hearthpwn.com/news/456-curse-of-naxxramas-recap-wednesday-limited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 11:31, Budo napisał:


Taka mała prośba, dajcie znać jak coś będzie wiadomo na temat kosztu lochów Naxxramas.
Bo nie wiem ile mam golda zbierać, na razie zbieram i zbieram, ale kusi, żeby powydawać
:)


U mnie to samo, ostatnio nawet już nie wytrzymałem i kupiłem jeden wstęp na arenę, jednak jak na razie cały czas zbieram i mam już około 1000 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 11:57, Outlander-pro napisał:

Widzę, że coś się ruszyło w mecie jeśli chodzi o maga, jakiś nowy ponoć rewelacyjny deck
"Icy Winds" który ma kontrować zoo i huntardów (których jak wiadomo jest zatrzęsienie
w wyższych rankach). Testował już ktoś, albo grał przeciwko temu?


Dużej rewelacji nie ma, jak większość decków raz się wygrywa raz przegrywa. A co do hunterów i locków to 2 tyg temu rzeczywiście było ich 90 %. Teraz jest o wiele mniej, jak gram teraz na rank 2 to w ostatnich 6 grach miałem chyba 3 druidów, 2 locków, maga i szamana. Zaczyna się trochę wyrównywać, chociaż może to dlatego że wszystkie huntery już mają legendę :P

Edit: O i znowu druid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No ja też siedzę w okolicach 1000. Coś mi się wydaje, że jeden wstęp będzie kosztował ok 300 golda. Skrzydła lochu będą udostępniane co tydzień, a za questy tygodniowo można ok 300 golda wyrwać- więc to rozsądna cena, żeby nawet casuale co grają 2 bitwy na dzień mogły sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 12:16, Nightdew napisał:

Dużej rewelacji nie ma, jak większość decków raz się wygrywa raz przegrywa. A co do hunterów
i locków to 2 tyg temu rzeczywiście było ich 90 %. Teraz jest o wiele mniej, jak gram
teraz na rank 2 to w ostatnich 6 grach miałem chyba 3 druidów, 2 locków, maga i szamana.
Zaczyna się trochę wyrównywać, chociaż może to dlatego że wszystkie huntery już mają
legendę :P

Edit: O i znowu druid.

Potwierdzam i dodam, że ja też widzę sporo paladynów. Sam gram głównie druidem czasem shamanem, rogalem.
Co do dwóch ostatnich, to wydają mi się tacy nie docenieni.

BTW
https://www.youtube.com/watch?v=SAbIkey6GaI&feature=youtu.be&t=7m11s
Reynard rox. Nawet hunter wymaga skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2014 o 16:53, SurgeonOfDeath napisał:

hmm trochę źle to zabrzmiało. W każdym razie chodziło mi o to, że to było bardzo ładne zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 17:28, Nightdew napisał:


Czy ja wiem? W tamtej chwili odrazu było widać, że to najodpowiedniejsze zagranie. Wciąż
fart, że dmg idealnie stykło.

Wiesz tylko obserwator ma zawsze łatwiej, bo widzi więcej niż zawodnik. Dlatego jest tylu ekspertów w każdej grze xD. Na turnieju wpaść na to to sztuka. Co innego rozwiązywanie puzzli w domowym zaciszu.(Wiem, bo sam robię)
W każdym razie ludziom na reddicie się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 17:40, SurgeonOfDeath napisał:

Wiesz tylko obserwator ma zawsze łatwiej, bo widzi więcej niż zawodnik. Dlatego jest
tylu ekspertów w każdej grze xD. Na turnieju wpaść na to to sztuka. Co innego rozwiązywanie
puzzli w domowym zaciszu.(Wiem, bo sam robię)
W każdym razie ludziom na reddicie się podobało


Możliwe, że przez spokój odrazu rzuciło mi się w oczy, gdyby jednak pojawiła się presja czasu i emocji byłoby trudniej. Zresztą ogólnie hunter mimo że wkurzający to jednak trochę skilla wymaga. Dla mnie każdy grający zoo lockiem jest nubem :P

Edit: Ktoś oglądał cały turniej? Pojawiły się nowe ciekawe buildy czy wszystko standardowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 18:55, Nightdew napisał:


Możliwe, że przez spokój odrazu rzuciło mi się w oczy, gdyby jednak pojawiła się presja
czasu i emocji byłoby trudniej. Zresztą ogólnie hunter mimo że wkurzający to jednak trochę
skilla wymaga. Dla mnie każdy grający zoo lockiem jest nubem :P

Edit: Ktoś oglądał cały turniej? Pojawiły się nowe ciekawe buildy czy wszystko standardowo?

Całego nie widziałem. W każdym razie nie widziałem nic co zmienia metę.
Jednak w King of The Hill widziałem fajnego Roga z Malygosem.
Konretniej Chakki vs Forsen.
Forsen wygrał głównie dlatego, że Chakki miał pecha(zoolocki). No, ale za to ostatnia gra, którą wygrał była fajna. Bardzo dobry build Rogiem z Maylgosem.

https://www.youtube.com/watch?v=3xlkRRGs6s8#t=3309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj (niestety...). Pojechał mojego paladyna jak miałem promocyjną grę do rank 1. A później już poleciały przegrane seriami i spadek do 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 19:21, Nightdew napisał:

Widziałem dzisiaj (niestety...). Pojechał mojego paladyna jak miałem promocyjną grę do
rank 1. A później już poleciały przegrane seriami i spadek do 3.

Ja dziś chyba połowę gier grałem przeciwko rogom i hunterą. Z hunterami wygrywałem nie licząc kolesia, który wbił legendę(chociaż tu popełniłem dwa poważne błędy).
Z rogalami dziś wyjątkowo się męczę za to, ale w sumie, to nawet dobrze, bo nie miałem okazji dobrze nauczyć się grać przeciwko nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować