Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2014 o 12:29, DarkWolf_PL napisał:

Tu się mylisz, blizzard chciałby dotrzeć do jak największej liczby portfeli ;p Więc 1000
golda to normalna cena dla gracza f2p.


Nie ma szans, że skrzydło będzie kosztować tysiaka. Na pewno mniej. Zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:08, Budo napisał:

Nie ma szans, że skrzydło będzie kosztować tysiaka. Na pewno mniej. Zobaczymy ;]

Osobiście obstawiam 500-600 g, ale jak pisałem wcześniej nie zdziwiłbym się gdyby dali za tysiaka. Jest to zrozumiałe jeśli blizz będzie chciał nieźle zarobić na tym rozszerzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:08, Budo napisał:

Nie ma szans, że skrzydło będzie kosztować tysiaka. Na pewno mniej. Zobaczymy ;]


Każdy podaje różne ceny ja obstawiam okolice 1000-1500, ale już nie ma sensu o tym gadać jak wyjdzie dodatek to się przekonamy co do ceny, z drugiej strony jest to pierwszy taki dodatek do tej gry więc ceny naprawdę mogą być dużo niższe ale tak jak pisałem zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 19:54, SurgeonOfDeath napisał:

Początek sezonu i znów zalew hunterów, warlocków.
Dobrze, że ma to się doświadczenie i można się pośmiać z ich porażek.

https://www.youtube.com/watch?v=_ERPdsciQ6E
Trump o zoo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 19:54, SurgeonOfDeath napisał:

Początek sezonu i znów zalew hunterów, warlocków.
Dobrze, że ma to się doświadczenie i można się pośmiać z ich porażek.


Czy ja wiem, może z początku było ich pełno. Teraz widzę, że dużo mniej niż w poprzednim sezonie. A jak ogląda się streamy z rank 1-5 to praktycznie w ogóle nie widać. Sam nie mam jakiegoś ciśnienia żeby szybko to 1-3 wrócić więc nie gram nimi mimo, że tak byłoby najszybciej. Zresztą szkoda mi tracić winy na te klasy, chcę nabijać do złotego rogala i warriora więc narazie spokojnie uczę się grać malygos miracle/leroy miracle rogalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na początku jak wszedłem to 80% gier to byli Hunterzy ale ja startowałem z rank 18. Dostałem dwa razy baty rogalem to zrobiłem chamskiego druida pod wielkie taunty i heal, nie przegrałem nim żadnej gry na huntera xD Ale już się ludzie uspokoili i nie jest tak fajnie tym druidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 21:23, masterHADES napisał:

No ja na początku jak wszedłem to 80% gier to byli Hunterzy ale ja startowałem z rank
18. Dostałem dwa razy baty rogalem to zrobiłem chamskiego druida pod wielkie taunty i
heal, nie przegrałem nim żadnej gry na huntera xD Ale już się ludzie uspokoili i nie
jest tak fajnie tym druidem.

Podobnie tylko z 19 rangi. Druidem, rogiem wygrałem wszystkie gry przeciwko hunterą i zoolockiem. Lubię z nimi grać, bo to free win. No najwyżej, że ma się pecha i straszne karty na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że w końcu wyjdę na dobre z spotykania hunterów i warlocków, bo muszę zmienić deck trochę bardziej na control.

W najgorszym przypadku przestawię się chyba na priesta XDD. Dziś grałem priestem pierwszy raz od dłuższego czasu i trochę zmian zrobiłem w decku głównie zainspirowane amazem i gra się świetnie na wszystko.
Wygrałem 5/5 gier nawet z ciężkiej syuacji dało się spoko wyjść i ciągle miałem pod dostatkiem counter.

Wiem, że jest słaby później(wyżej w rankedzie), ale przynajmniej opanuję nim grę trochę lepiej.

BTW
http://www.hearthpwn.com/news/468-hearthstone-feedback-survey-details-top-5-plays-of

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Problem z priestem jest taki, że średnio działa na hunterów i locków. No bo co, powyciągasz mu z decków buzzardy, albo hieny i co... hurr durr mam krita 2/2 za 2 many, super :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 23:00, Budo napisał:

Problem z priestem jest taki, że średnio działa na hunterów i locków. No bo co, powyciągasz
mu z decków buzzardy, albo hieny i co... hurr durr mam krita 2/2 za 2 many, super :<

Zawsze RNG sprawia problemy.
Dziś grałem vs Rampage druid. Masakra wygrać z takim czymś. Było blisko, ale w grze na fatality miałem przewagę, bo zabiłem mu Thalnosa i dostawał więcej dmg (plus miałem miniony na stole, a on nie XD)

Wydaje mi się, że to był ten deck.
http://www.hearthpwn.com/decks/45524-easy-legend
Tylko, że był jeden Ancient of War i zamiast niego Ancient of Lore. I chyba coś zamiast kodo, ale nie pamiętam co. Fajnie pokonać deck za ~10k dustu. Nigdy nie miałem tak pomarańczowo-fioletowego decku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 12:10, darkwind21 napisał:

Nowe karty do Hearthstone od Penny Arcade:)

Trochę duży koszt jeśli chodzi o ten sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trochę boli, ale przynajmniej karta zostanie taka sama. Do przeżycia, chociaż osobiście nie sądzę, żeby ta karta była jakaś strasznie op. Jej siła leży w kombosie z hieną i buzzardem, a nie w samej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było żadnej 12-stki, prawie cały czas grałem rankedy ale dzisiaj po robocie już taki padnięty byłem, że postanowiłem pyknąć trochę aren. 12-2 szaman, bez epików z 1 legendą (alkair). Wygrał mi tak pięknie z 2 gry, że chyba go zrobię do normalnego decku.

Btw: Nie było czasem zmiany z miesiąc temu, że za 12-stki nie powinno się dostawać zwykłych złotych tylko lepsze?

20140506231050

20140506231140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 21:54, Budo napisał:

Trochę boli, ale przynajmniej karta zostanie taka sama. Do przeżycia, chociaż osobiście
nie sądzę, żeby ta karta była jakaś strasznie op. Jej siła leży w kombosie z hieną i
buzzardem, a nie w samej karcie.

Raczej nerf dla graczy dla casuali i newbe. Doświadczony gracz powyżej 15 rangi sobie poradzi. Blizzard celuje w casuali, bo to dobry rynek. Poco ktoś ma kupować 40 packów jeśli go pokona karta za 40dustu. Druga rzecz, że początkujący gracze nie mają doświadczenia w robieniu decków.

BTW Wydaje mi się, że więcej Warlocków pojawi się teraz.

PS Z mojej strony dzięki graniu przeciwko hunterom i warlockom nabrałem bardzo dużo doświadczenia w grze. Wszystkie moje matchupy poszły w górę, bo nauczyłem się efektywniej grać

PSS Nie wiem jak wygląda sytuacja poniżej Rank 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 23:12, Nightdew napisał:

Dawno nie było żadnej 12-stki, prawie cały czas grałem rankedy ale dzisiaj po robocie
już taki padnięty byłem, że postanowiłem pyknąć trochę aren. 12-2 szaman, bez epików
z 1 legendą (alkair). Wygrał mi tak pięknie z 2 gry, że chyba go zrobię do normalnego
decku.

Btw: Nie było czasem zmiany z miesiąc temu, że za 12-stki nie powinno się dostawać zwykłych
złotych tylko lepsze?

Arena rewards at 10, 11, and 12 wins no longer reward common non-golden cards. Tzn, że zwykłych commonów nie dostaniesz xD
http://hearthstone.gamepedia.com/Arena

Swoją drogą podziwiam za regularne osiąganie 12 winów. Ja grałem bardzo mało aren i dopiero nabieram wprawy. Jeszcze czekam na pierwszą 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować