Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2014 o 23:38, SurgeonOfDeath napisał:

Arena rewards at 10, 11, and 12 wins no longer reward common non-golden cards. Tzn, że
zwykłych commonów nie dostaniesz xD
http://hearthstone.gamepedia.com/Arena


Skąpy blizz... dawniej w starej formule gdzie max było 9 winów ludzie potrafili złote legendy dostawać. Nie mówię, że teraz też tak powinno być ale przynajmniej złoty epik/zwykła legenda. Ale żeby za maxa dostawać commona...
Nawet teraz robiąc troche dziwny deck ze sporą ilością 1 dostałem złotego blue za 11 winów.

20140507233423

20140507233443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:34, Nightdew napisał:

Skąpy blizz... dawniej w starej formule gdzie max było 9 winów ludzie potrafili złote
legendy dostawać. Nie mówię, że teraz też tak powinno być ale przynajmniej złoty epik/zwykła
legenda. Ale żeby za maxa dostawać commona...
Nawet teraz robiąc troche dziwny deck ze sporą ilością 1 dostałem złotego blue za 11
winów.


Bardzo ładnie. Wydaje mi się, że na liczbę winów wpływa znajomość decku. Ty jesteś ograny i nawet przy gorszym decku dzięki doświadczeniu jesteś wstanie, to nadrobić. Zrobiłem nawet test. Wziąłem zrobiłem na arenę dwa decki jeden tragiczny, drugi dobry. Tym dobry zagrałem odrazu i zrobiłem 3 winy, a tym słabym zagrałem wcześniej na casualu przegrałem sporo gier, ale na arenie wykręciłem 5, bo go ogarniałem. Wydaje mi się, że kluczem do areny jest właśnie umiejętność gry każdym deckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy arenie jesteśmy to się pochwalę, że kilka dni temu udało się wbić po raz pierwszy 10 winów (gdzie normalnie rzadko kiedy przekraczam 5) ^^ Naprawdę polubiłem Yserę i jeśli miałbym coś crafcić to bym wziął Ysere najpierw kosztem Ragnarosa czy Cairne''a.

http://screenshot.xfire.com/s/129712150-4.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/129712177-4.jpg

W ostatnim meczu jakąś legende mi dobrało, dostałem po pysku, ze ho ho xD Chociaż w mid game była nadzieja się odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to Szaman to jest niezły kosiarz na arenach z tego co widzę, co ktoś wrzuca jakiś wysoki wynik to szamanem ;d A sam też wbiłem moje jedyne 12 winów Szamanem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 08:18, masterHADES napisał:

Tak swoją drogą to Szaman to jest niezły kosiarz na arenach z tego co widzę, co ktoś
wrzuca jakiś wysoki wynik to szamanem ;d A sam też wbiłem moje jedyne 12 winów Szamanem
właśnie.


Ja bym powiedział, że nie ma reguły... równie dobrze możesz wysoko zajść magiem (pociski), druidem (potężne stwory i removal), roguiem (removal i kombosy), albo priestem (mind control). Zależy od losowań i ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masz whirlwind wbudowany w tą broń, co zwalnia Ci dwa miejsca w decku. Albo 4 whirlwindy do wyboru. Tu wcale nie chodzi o wysokość obrażeń, to ma być jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 22:16, Arthas97 napisał:

Ale przynajmniej jest wreszcie broń, która wchodzi w synergię z pozostałymi kartami wojownika.

Też tak uważam.

Chociaż trochę nie ładnie pasuje do reszty. 1/3/5/7 i teraz 4. Siłą rzeczy, to musi być alternatywa dla 3 lub 5.
3 <- jest cost effient, bo za 2 many dostajesz 3/2
5<- nie jest, bo dostajesz 5/2
4<- jest, bo dostajesz 4/2 + 1 ekstra dmg dla wszystkiego. Idealna synergia z enrage deckami.
4+1(upgrade) =5 <- dostajesz 5/3 + 1 ekstra dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh nie lubię aren. Zebrałem 570 golda i postanowiłem sobie pograć areny, żeby się nauczyć.
1. Arena 2/3 - paczka + 50 dustu
2. Arena 2/3- paczka + rare(inaczej 20 dustu)
Zostało mi jeszcze na 2 areny. Coś czuję, że nie będzie lepiej.
Na razie wychodzi na to, że jestem stratny 2 paczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna z jednej strony chcę sobie odkładać golda na ten event, ale z drugiej chcę packi kupować, bo wielu kart mi brakuje jeszcze =/ Szkoda, że z aren rzadko mi się gold zwraca, bo inaczej to by nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 17:48, Ecko09 napisał:

Kurna z jednej strony chcę sobie odkładać golda na ten event, ale z drugiej chcę packi
kupować, bo wielu kart mi brakuje jeszcze =/ Szkoda, że z aren rzadko mi się gold zwraca,
bo inaczej to by nie było problemu.

nom :/. Ja stwierdziłem, że i tak pierwsze skrzydło jest darmowe, to sobie odłożę jak poznam cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg wbilem se jakis posrany mmr grajac na us podczas nabijania 10 lvl kazdym i teraz ciagle z jakimis legendami gram...ani jednego normala wygrac sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 10:27, Ecko09 napisał:

omg wbilem se jakis posrany mmr grajac na us podczas nabijania 10 lvl kazdym i teraz
ciagle z jakimis legendami gram...ani jednego normala wygrac sie nie da...


Nie jest łatwo tym bardziej na początku sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 10:27, Ecko09 napisał:

omg wbilem se jakis posrany mmr grajac na us podczas nabijania 10 lvl kazdym i teraz
ciagle z jakimis legendami gram...ani jednego normala wygrac sie nie da...


Tu jest w ogóle jakiś mmr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 14:51, Budo napisał:

Tu jest w ogóle jakiś mmr?

Za dużo LoLa najwidoczniej :D. Sam doszedłem do takiej głupiej sytuacji i aż odechciewa się grać, bo takie stompy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek sezonu jeszcze wszystko się nie ustabilizowało.
Pociesze was faktem, że ja na początku sezonu w Play Mode dostawałem ludzi, którzy wbili legendę.
xD Potem się ustabilizowało.

Ogólnie w hearthstone jest MMR, bo na podstawie niego ludzie z legend jakoś tam awansują.
Jak wbijesz legendę i dasz concede w każdej grze, to powoli zaczniesz grać z ludzmi z niższych rang tylko.
Do Legendarnej rangi MMr chyba jest mało istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować