Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie


Gdybacie sobie tylko, rozumiem. Już raz pytałem o matchmaking i była cisza. Według mnie w casualu nie ma wcale, a w rankedach tylko dobiera rangami. Jak ktoś ma jakieś informacje oficjalne, to dajcie linki pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 14:51, Budo napisał:

Tu jest w ogóle jakiś mmr?


Jakoś matchmaking musi działać przecież,nie? gdzieś czytałem kiedyś, że HS mmr używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 17:01, Ecko09 napisał:

Jakoś matchmaking musi działać przecież,nie?


Nie musi. Casual całkowicie losowo, a ranked po randze i koniec. Nawet w dużych i starych produkcjach masz mm, który w ogóle nie bierze pod uwagę skilla, tylko dobiera jak idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 17:01, Ecko09 napisał:

Jakoś matchmaking musi działać przecież,nie? gdzieś czytałem kiedyś, że HS mmr używa.

http://hearthstone.gamepedia.com/Matchmaking
MMR jest tylko w Casualu, Rankedzie tylko dla Legendarnej rangi. Poniżej patrzą tylko na twoją Rangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wkurza rozwalanie na pył całych paczek, ale w sumie ostatnio przy posiadaniu prawie całej kolekcji pył wzrasta z olbrzymią szybkością. Przed chwilą po jednej arenie 600 pyłu :D (50 za złotą zwykłą, 550 za paczkę ze zwykłym epikiem i złotym epikiem). Pomału zbliża się jednak koniec fajnej zabawy ze zbieraniem kart, przynajmniej zanim wyjdą nowe. No i zawsze zostają złote wersje. Teraz znowu dylemat baron/sylvanas/alkair. W z puli użytecznych legend właśnie te 3 pozostały mi do wycraftowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2014 o 19:20, Nightdew napisał:

Z jednej strony wkurza rozwalanie na pył całych paczek, ale w sumie ostatnio przy posiadaniu
prawie całej kolekcji pył wzrasta z olbrzymią szybkością. Przed chwilą po jednej arenie
600 pyłu :D (50 za złotą zwykłą, 550 za paczkę ze zwykłym epikiem i złotym epikiem).
Pomału zbliża się jednak koniec fajnej zabawy ze zbieraniem kart, przynajmniej zanim
wyjdą nowe. No i zawsze zostają złote wersje. Teraz znowu dylemat baron/sylvanas/alkair.
W z puli użytecznych legend właśnie te 3 pozostały mi do wycraftowania.

Czas na zebranie złotej kolekcji xDDD W każdym razie Blizz myśli, żeby częściej pojawiały się nowe karty. Możliwe więc, że warto chomikować dust. Chociaż ja bym zbierał złote karty. Niektórzy esportowcy mają całe złote decki na turniejach.

W każdym razie zazdroszczę ja dziś się 7 legendy dorobiłem. W końcu mam Leeroy Jenkinsa. Pierwszy raz poświęciłem trochę kart, bo mi na nim zależało. Stwierdziłem, że jeśli nie gram Magiem i Hunterem, to mogę poświęć ich epiki.

Moja złota kolekcja nie basicków wynosi 0, bo każdą złotą kartę przemieliłem jak potrzebowałem dustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3 areny i 2 razy złote Unleash the Hounds :D Swoją drogą czy zmieniali coś z nagrodami za arenę? Wcześniej powyżej 9-10 winów często trafiał się złoty rare/epick, a ostatnio przy 10/11 winach lecą same commony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj cieńko ostatnio mi idzie. Aktualnie ranked fatalnie, ale w dużej mierze dlatego, że nie umiem grać Rogue dobrze.

Tutaj quiz(niby jest prosty). Ja miałem 3 błędy, ale trochę się zastanawiałem, bo części rzeczy nie widziałem w rzeczywistości. Jedno pytanie jest trickowe.
https://www.proprofs.com/quiz-school/story.php?title=NzA4NTUwYL4G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś dobre, popularne decki bez legend? Co spojrze na decki jakiegoś prosa w nadziei, że moze uda sie jakis dobry deck mieć to wszędzie legendy...i to po kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 09:25, Ecko09 napisał:

Są jakieś dobre, popularne decki bez legend? Co spojrze na decki jakiegoś prosa w nadziei,
że moze uda sie jakis dobry deck mieć to wszędzie legendy...i to po kilka...

Usuń je i spróbuj zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 09:25, Ecko09 napisał:

Są jakieś dobre, popularne decki bez legend?


Zoo deck Warlocka by Reynad (wrzucił tam Muklę chyba, ale da się bez małpy), Aggro Paladin, coś jeszcze by się znalazło, głównie rush właśnie.

Ale w większości przypadków da się wstawić coś zamiast legendarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 09:25, Ecko09 napisał:

Są jakieś dobre, popularne decki bez legend? Co spojrze na decki jakiegoś prosa w nadziei,
że moze uda sie jakis dobry deck mieć to wszędzie legendy...i to po kilka...


Huntera też można zagrać bez legendarek z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 10:59, masterHADES napisał:

Huntera też można zagrać bez legendarek z powodzeniem.


U niego mi brakuje paru kart i nie jest to klasa, na którą jestem skłonny wydawać pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Priest kradniesz karty. Shaman deck Trumpa. BTW Jak oglądasz jak Amaz gra Priestem, to można pokochać tą klasę. Chyba do każdej klasy jest tani deck. Ja zanim zebrałem karty do Rogue grałem tanim Miraclem.
http://www.hearthpwn.com/decks/52376-budget-trainingmiracle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować