Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ciśnięciem raczej bym tego nie nazwał, człowiek z roboty wraca to czasu na jakąś arenkę starczy, czasem dwie i z 10 ranków. Przypływ miracle więc dlatego nie ma warków. Ale cóż wolę mieć złoty portret warka zwłaszcza, że przyjemnie się nim gra niż popularnych klas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior to śmieszna klasa, przez długi czas był ciekawostką typu "daleko się tym nie zajdzie" potem pojawił się control warrior, szał ciał, mnóstwo graczy, ale tak szybko jak przyszedł, tak szybko odchodzi mam wrażenie.

Ogólnie w natarciu ostatnio i tak są talie jak najbardziej budżetowe. Im więcej graczy, którzy nie mają pyłu i dobrych kart, tym więcej tego typu talii? Czasy talii typu 15 legendarek by wygrywać raczej odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha myślałem, że padnę ze śmiechu. Gram sobie zoo, już liczę za ile wejdzie w niego, a tu kontra (brawl). Grabki mi opadły, ale i tak to wygrałem xD

20140520235247

20140520235312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 23:51, Outlander-pro napisał:

Warrior to śmieszna klasa, przez długi czas był ciekawostką typu "daleko się tym nie
zajdzie" potem pojawił się control warrior, szał ciał, mnóstwo graczy, ale tak szybko
jak przyszedł, tak szybko odchodzi mam wrażenie.

Ogólnie w natarciu ostatnio i tak są talie jak najbardziej budżetowe. Im więcej graczy,
którzy nie mają pyłu i dobrych kart, tym więcej tego typu talii? Czasy talii typu 15
legendarek by wygrywać raczej odeszły.

Mylisz się, to wynika raczej z aktualnej mety. Prosty papier-kamień-norzyce.
I ja spotykam sporo warriorów Rank 10-5 i nie widziałem, żeby mieli problemy. Wręcz wydaje mi się, że może to być ich okres triumfu.
http://www.liquidhearth.com/forum/hearthstone/2527-the-meta-analyst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2014 o 00:46, SurgeonOfDeath napisał:

Mylisz się, to wynika raczej z aktualnej mety. Prosty papier-kamień-norzyce.
I ja spotykam sporo warriorów Rank 10-5 i nie widziałem, żeby mieli problemy. Wręcz wydaje
mi się, że może to być ich okres triumfu.
http://www.liquidhearth.com/forum/hearthstone/2527-the-meta-analyst


Mówię to co widzę i słyszę od ludzi grających Warriorem - jest źle. Zoo lock, miracle rogue, ramp druid cisną ostro w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicię o tym decku na arenę? Poza tym, że w jednym miejscu zrobiłem misclick xDD(I w drugim zapomniałem co było do wyboru i dałem 2x wisp)

http://www.arenavalue.com/s/0ATRYK
Ogólnie byłem zgodny tylko w paru miejscach się zastanawiałem. Np odrzuciłem Acolyte of Pain, bo dostałbym od niego 1 kartę.

Zamiast 1 karty wolę mniejszy deck dlatego wziąłem innervate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, można się czasem przy tej grze poirytować.

Dotarłem do tego 5 ranku zupełnie bezproblemowo, praktycznie na jednym wielkim winstreaku, tylko parę porażek po drodze. Ciutkę na nim utknąłem, bo ani z niego nie spadałem, ani nie mogłem przebić się do 4.
Dziś odpalam grę, mam nastawienie by awansować. Nawet dzisiejszy quest jest po mojej stronie - 2 winy hunterem.
Robiłem tego questa chyba 1,5h...
9 cz 10 porażek pod rząd, sami zootardlockowie, którzy namiętnie spamowali Argusami i innymi sunfury protectorami, że człowiek naprawdę nic nie może zrobić. Taunty, taunty, taunty, już mam gościa kończyć Leeroyem, to nie, zagra Argusa. Zniszcze taunty, to nie, sunfury. No cholery można dostać z takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 18:48, Outlander-pro napisał:

Dotarłem do tego 5 ranku zupełnie bezproblemowo, praktycznie na jednym wielkim winstreaku,
tylko parę porażek po drodze. Ciutkę na nim utknąłem, bo ani z niego nie spadałem, ani
nie mogłem przebić się do 4.
Dziś odpalam grę, mam nastawienie by awansować. Nawet dzisiejszy quest jest po mojej
stronie - 2 winy hunterem.
Robiłem tego questa chyba 1,5h...
9 cz 10 porażek pod rząd, sami zootardlockowie, którzy namiętnie spamowali Argusami i
innymi sunfury protectorami, że człowiek naprawdę nic nie może zrobić. Taunty, taunty,
taunty, już mam gościa kończyć Leeroyem, to nie, zagra Argusa. Zniszcze taunty, to nie,
sunfury. No cholery można dostać z takimi ludźmi.

Meta sie zmienia co pół dnia.
https://www.youtube.com/watch?v=L1Bsp9KbxjE
Teoretycznie mógłbyś zrobić switcha jak widzisz trend, że pełno zoolocków. Tylko szczerze jak wczoraj zrobiłem switcha, to zamiast zoolocków dostałem shamana(all time) xD.

Mój sposób, to przerwa jak mam złą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 18:48, Outlander-pro napisał:

Robiłem tego questa chyba 1,5h...
9 cz 10 porażek pod rząd, sami zootardlockowie, którzy namiętnie spamowali Argusami i
innymi sunfury protectorami, że człowiek naprawdę nic nie może zrobić. Taunty, taunty,
taunty, już mam gościa kończyć Leeroyem, to nie, zagra Argusa. Zniszcze taunty, to nie,
sunfury. No cholery można dostać z takimi ludźmi.


Karma za granie hunterem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 19:28, Jaracz napisał:

Karma za granie hunterem. xD

Mi też licho dziś idzie, a gram Priestem

//a Amaz wbił F2P kontem legende dziś po ~~130 wygranych. Otworzył 160 paczek wow za kasę, którą dostał dziś z subskrypcji, ale lubię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 20:34, SurgeonOfDeath napisał:

//a Amaz wbił F2P kontem legende dziś po ~~130 wygranych. Otworzył 160 paczek wow za
kasę, którą dostał dziś z subskrypcji, ale lubię go.


Ja też bardzo go lubię, w sumie dla mnie najlepszy stream z HS. Chociaż trochę nudne czasami jak gra ciągle tym Priestem xD Ale trzeba mu przyznać, że dobry jest w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm matchmaking chyba wie czego nie lubie xD. Wczoraj miałem zły dzień przegrałem trochę gier. Wkurzyłem się zmieniłem deck na hybrydę token-watcher. Po kilku grach niestety nauczył się i dawał mi co drugą grę albo shamana albu warriora, którzy są dobrzy na moją hybrydę. Jednak związku z schemat po kilku takich rundach przeskoczyłem na priesta i udało się pokonać warriora. I awans odrobiony wczorajszy spadek, ale wydaje mi się, że do końca sezonu tylko dobije do 5 rangi i dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze takich sytuacji :P Walniesz na stół 8 mega kart, druid Ci uzyje ''zmien zdrowie wszystkich stronikow na 1" na poczatku swojej tury i tyle z twoich kart. W ogole macie tak, ze nie lubicie zaczynac gry? nie dosc, ze gosciu po drugiej stronie dostaje złotą monetę to jeszcze może odpowiadać na wasz ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 19:34, Kirabaxior napisał:

Nienawidze takich sytuacji :P Walniesz na stół 8 mega kart, druid Ci uzyje ''zmien zdrowie
wszystkich stronikow na 1" na poczatku swojej tury i tyle z twoich kart. W ogole macie
tak, ze nie lubicie zaczynac gry? nie dosc, ze gosciu po drugiej stronie dostaje złotą
monetę to jeszcze może odpowiadać na wasz ruch...

!!!Paladyn. BTW jak grasz, to zawsze staraj się nie mieć za dużo na stole. Przeciwko Magom, Paladynom, ...

Też lubię być drugim, ale czasem bycie pierwszym nie jest złe.
Moneta daje najwięcej w pierwszej turze, bo 50% many z każdą następną turą jej wartość spada. Nie licząc tego, że można coś zrobić o turę szybciej.

BTW chyba nie uda mi się dobić 5 rangi. Ciągle jestem 7-8 i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 19:34, Kirabaxior napisał:

Nienawidze takich sytuacji :P Walniesz na stół 8 mega kart, druid Ci uzyje ''zmien zdrowie
wszystkich stronikow na 1" na poczatku swojej tury i tyle z twoich kart. W ogole macie
tak, ze nie lubicie zaczynac gry? nie dosc, ze gosciu po drugiej stronie dostaje złotą
monetę to jeszcze może odpowiadać na wasz ruch...


Hehe to paladyn ma akurat. Trzeba uważać- jak się ma małe stwory, to nie można się za bardzo wystawiać grając przeciwko paladynowi, łowcy, magowi... z warriorem jest bezpieczniej, ale i tak można się zdziwić jak widać. W tamtej grze po prostu zapomniałem, że w ogóle jest taka karta jak brawl, nikt jej nie gra tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować