Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2014 o 19:47, Budo napisał:

Hehe to paladyn ma akurat. Trzeba uważać- jak się ma małe stwory, to nie można się za
bardzo wystawiać grając przeciwko paladynowi, łowcy, magowi... z warriorem jest bezpieczniej,
ale i tak można się zdziwić jak widać. W tamtej grze po prostu zapomniałem, że w ogóle
jest taka karta jak brawl, nikt jej nie gra tak czy siak :)

Z reguły jest jedna w decku. Chociaż jak to mówią jak musisz użyć braw to i tak już przegrałeś.

BTW Ostatnio się zastanawiałem ile many kosztuje najtańszy Board removal.
Conceal + Doomsayer = 3 many. Wszystko ginie i nie można tego zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiesz, casualowy gracz który gra totalnie 4fun, ale wciąż mi zostało z hardkorowego gracza sprzed lat, który jak nie wygrywa to się wku...rza :D Co masz na myśli nie wystawiać się? Czyli nie grać wielu stronników na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 19:51, SurgeonOfDeath napisał:

BTW Ostatnio się zastanawiałem ile many kosztuje najtańszy Board removal.
Conceal + Doomsayer = 3 many. Wszystko ginie i nie można tego zatrzymać.


Jest jeszcze equality + wild pyromancer- 4 many i prawie nie do zatrzymania. Twoje kombo da się skasować :)
Jak? Kombinuj :P

Kirabaxior---> tak, trzymać stworki na ręce. Wystawić na przykład dwa i czekać co zrobi przeciwnik- musisz mieć zawsze na uwadze karty typu holy nova (święty wybuch albo jakoś tak), konsekracja, wybuchowa pułapka. Wtedy jak wystawisz wszystkie stwory i przeciwnik wyczyści Ci stół, to praktycznie już przegrałeś. A jak wyczyści dwa stworki, to ciągle masz jeszcze coś na ręce i grasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 20:39, Budo napisał:

Jest jeszcze equality + wild pyromancer- 4 many i prawie nie do zatrzymania. Twoje kombo
da się skasować :)
Jak? Kombinuj :P

Sam dałeś odpowiedź plus jeszcze Ragnaros, Deathwing. Tylko, że ostatnie zagranie daje ci wygraną. Kombo Doomsayer + Conceal ma zapewnić mi czysty board przed kombem kończącym grę. BTW Dopiero po 5 minutach od napisania zauważyłem, że da się go zabić xD Na razie testuję sobie for fun, bo dawno nie grałem Rogiem. I muszę powiedzieć bardzo fajne na shamana. Dało mi łatwą wygraną gdy się zabudował tauntami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 21:23, masterHADES napisał:

Minus Doosayera jest taki, że po wystawieniu go trzeba jeszcze przeżyć turę na to co
przeciwnik ma na stole aktualnie ;d

To prawda tylko, że jeśli już jesteś w takiej sytuacji to tym bardziej przegrasz. No można użyć vanish zamiast tego, ale minus jest taki, że za turę znów postawi taunta. Liczę się, że może być bezużyteczny dlatego go dopiero testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 20:52, SurgeonOfDeath napisał:

Sam dałeś odpowiedź plus jeszcze Ragnaros, Deathwing.


Nie tylko to. Jest jeszcze mass silence ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
nom, ale zobaczcie ile można fajnych strategi radzenia sobie z tym wymyśliliśmy. Jakie fajne ćwiczenie.
Swoją drogą mass silence by mi pomógł, bo Doomsayer ma tylko mi pomóc w kombie. Tak samo jak Alextraza pomaga Warriowi z HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Rank 9 oj spadłem ostro. Mój skill też spadam, przez takie błędy. Najgorsze zagranie tygodnia.
Zamiast wybrać 1 z 2 najlepszych zagrań. Wybrałem 1 z 4( o których pomyślałem) najgorszych XD
1. Zagranie na zdjeciu.
2. Pomyślałem o kombie z tokenami. Naturalnie szybko wpadłem, że jest kontra.
3. Ancient lore gorsze, bo rockbiter kombo by mnie siekło.
4. Keeper -> silent + innercate + Azure Drake. Chyba lepsze od 1, ale chciałem kombo zostawić.

Co powinienem zrobić, to chyba każdy widzi i się śmieje. BTW jeśli było jeszcze 3 dobre zagranie, to chętnie usłysze.

Spoiler

Druid of the Claw z chargem i walę z łapy. Drugie Druid of the claw z charge + innervate + keeper. Zapomniałem, że mam charge. Dodam, że mam grypę od zmiany pogody.

20140527234254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Prawdopodobnie zagrałbym keeperem i druidem z charge (na pewno bym ściągał Al'akira). Jakbyś miał więcej życia, to można by pocisnąć z hero power + druid, ale na 20 życia przeciwko szamanowi to już się średnio robi i lepiej nie zgarniać niepotrzebnie obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pewnie zagrał czarodziejkę + innervate + drzewce. Gościowi zostałby totem na stole, a Tobie czarodziejka i dwóch lolków 1/1. Przy okazji w następnej turze opcja rzucenia Power of the wild i zbuffowania ich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 00:10, Jaracz napisał:

Ja bym pewnie zagrał czarodziejkę + innervate + drzewce. Gościowi zostałby totem na stole,
a Tobie czarodziejka i dwóch lolków 1/1. Przy okazji w następnej turze opcja rzucenia
Power of the wild i zbuffowania ich wszystkich.

No na pewno było lepsze od mojego. Tylko, że bym stracił Fona, który jest moim win-condition.
Alternatywnie można by keeper(silence) +violet+innervate +power. Niestety na oba miał hardconter.
No, ale w każdym razie widać, że jest dużo lepszych zagrań od tego, które zrobiłem ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 19:10, SurgeonOfDeath napisał:

Meta się zmienii po wyjściu dodatku.


Kandydat do nerfa od razu O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 21:30, Adjatha napisał:

Szkoda, że secrety aktywują się tylko w turze przeciwnika... ;)


Antonidasa, ani Ragnarosa nie będziesz rozbijał o wrogiego tauntera, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 21:43, Budo napisał:

Antonidasa, ani Ragnarosa nie będziesz rozbijał o wrogiego tauntera, prawda? ;]


LEEEEEEROOOOOOOYYYYYYYYY

Rogal miałby konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować