Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ostatnio u mnie kiepsko z netem, są jakieś informacje odnośnie naxxa oprócz tego, że wyjdzie w lipcu? W ogóle jak wyjdzie, to poszczególne skrzydła będą tylko czasowo dostępne, czy po czasie na spokojnie mogę sobie kupić i przejść całe?

Nightdew---> gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 20:22, Budo napisał:

Ostatnio u mnie kiepsko z netem, są jakieś informacje odnośnie naxxa oprócz tego, że
wyjdzie w lipcu? W ogóle jak wyjdzie, to poszczególne skrzydła będą tylko czasowo dostępne,
czy po czasie na spokojnie mogę sobie kupić i przejść całe?

Nightdew---> gratulacje!


Nic nie wiadomo o naxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy "Wyżer" stał się popularny? Od 8 gier ciągle przegrywam, bo ktoś ma tę kartę i spowalnia mnie ona na tyle, że ciągle przegrywam :<

Miracle a jednak nie taki dobry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 22:46, alexiej napisał:

Od kiedy "Wyżer" stał się popularny? Od 8 gier ciągle przegrywam, bo ktoś ma tę kartę
i spowalnia mnie ona na tyle, że ciągle przegrywam :<

Miracle a jednak nie taki dobry ;/

Hogger pewnie od trolowania tidesOfTimes.
Zbudowal caly deck z niepopularnymi kartami. Hogger, Gelbin Onyxia Tauren
Gdybym mial freeze mage, to dalbym pewnie jednego hoggera za cos. Dla testow.
Co do hoggera kiedys mi sie podobal, ale wtedy byłem strasznie cieńki i każda legenda była fajna(imba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 23:12, Wojman napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał jakie to uczucie gdy otwiera się nowego boostera w Hearthstone
to niech obejrzy ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=X2N23Q26N3I Całkiem dobrze
oddaje uczucia. :)


Po rozmowie ze znajomymi już dawno to stwierdziliśmy, no ale: fillmik 100% accurate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 23:12, Wojman napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał jakie to uczucie gdy otwiera się nowego boostera w Hearthstone
to niech obejrzy ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=X2N23Q26N3I Całkiem dobrze
oddaje uczucia. :)


Hahaha rewelacja. Skąd ja to znam... ;-D
Ale muszę powiedzieć, że wbrew tradycji wczoraj trafiłem na legendarkę dla Kapłana - Prorok Velen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 06:40, HumanGhost napisał:

Hahaha rewelacja. Skąd ja to znam... ;-D
Ale muszę powiedzieć, że wbrew tradycji wczoraj trafiłem na legendarkę dla Kapłana -
Prorok Velen.


Mi ostatnio dość często wypadają legendy, czy to na US czy na EU, ale zawsze się trafi coś co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2014 o 10:00, Ecko09 napisał:

Mi ostatnio dość często wypadają legendy, czy to na US czy na EU, ale zawsze się trafi
coś co kilka dni.

Gdyby coś = legenda to bylo nieźle.
Mi statystycznie co dwa-trzy tygodnie wypada legenda. Zalezy ile gram, bo jak gram duzo to nawet i dwa dni podrzad sie zdarzalo.
(wciąż czekam na złotą legende, bo oprocz gelbina nie mam żadnej. Z aren to mialem pecha ze zlotymi kartami :/ Konkretniej to za rzadko je gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tego było mało to kapłanem thoughtstealem ciągle legendy kradnę też xD Przed chwilą gościowi 2 legendy zarąbałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pecha do legendarek, to teraz pech do fioletowych - dwa ostatnie epici co mi wypadły, to dwa kraby. No i jeszcze złoty kurczak. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do tego, że RNG God tej gry mnie nienawidzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 12:10, Outlander-pro napisał:

Jak mam pecha do legendarek, to teraz pech do fioletowych - dwa ostatnie epici co mi
wypadły, to dwa kraby. No i jeszcze złoty kurczak. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do
tego, że RNG God tej gry mnie nienawidzi? :D

Ja kupuje po 20 paczek i nie narzekam, zawsze jakaś legendarka się trafi ;p
Powtórki i zbedne złote przerabiam na dust i tak wyfarmiłem już 8 legendarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 23:12, Wojman napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał jakie to uczucie gdy otwiera się nowego boostera w Hearthstone
to niech obejrzy ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=X2N23Q26N3I Całkiem dobrze
oddaje uczucia. :)


Fajny filmik, ja ostatnio zrezygnowany otwieram paczki. Chyba rekord bez legendy pobijam bo już ponad 3 tyg żadnej z paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 12:10, Outlander-pro napisał:

Jak mam pecha do legendarek, to teraz pech do fioletowych - dwa ostatnie epici co mi
wypadły, to dwa kraby. No i jeszcze złoty kurczak. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do
tego, że RNG God tej gry mnie nienawidzi? :D



Haha na serio masz złotego kurczaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2014 o 22:16, Budo napisał:


Haha na serio masz złotego kurczaka? :D


Już nie, zmieliłem go by wycraftować dwa Preparation i zrobiłem Miracle Rogue''a - i talia z całą pewnością ma świetny potencjał, ale jest czasem sporo liczenia - od dawna mi się nie zdarzyło, by mi się tura skończyła, zanim zrobiłem wszystko co chciałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ciutkę miracle roguiem i muszę przyznać, że to strasznie losowy deck. Miałem teraz 5 gier pod rząd gdzie nie doszedł mi żaden auctioneer, ani Leeroy a wtedy jest zwykle mocno kijowo. Poza tym znowu mi się dziś zdarzyło, że obliczyłem idealne combo za 20+ obrażeń, niszcząc przy tym taunta 8/8 ... ale tura się skończyła, zanim zdążyłem zrobić wszystko. Animacja shadowstepu jest stanowczo zbyt długa, a w tym czasie nie da się zakolejkować poleceń. Co za fail :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już ceny Naxx!

Każde skrzydło po 700 gold lub 6,99$ z czego 1wsze jest darmowe a ostatnie już płatne jak zrozumiałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować