Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Pierwszy raz zdarzyło mi się z 2/2 zrobić 12/2 na arenie :D Co do cen naxx to w miarę odpowiednie, zwłaszcza że sporo osób przypuszczało cenę ponad 1000g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czyli dobre miałem przypuszczenia, że chciałem sobie 3 tysiące odłożyć... Wystarczyłoby i jeszcze by zostało. Szkoda tylko, że ze zniecierpliwienia trochę mniej mam obecnie, ale do premiery spokojnie się nadrobi :) Szkoda tylko, że ostatnie skrzydło będzie jednak płatne. Widać widzieli ile ludzie poodkładali i stwierdzili, że w ten sposób może chociaż trochę więcej prawdziwych pieniędzy zarobią. No to teraz tylko czekać na datę premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 23:11, aragorn14 napisał:

No, czyli dobre miałem przypuszczenia, że chciałem sobie 3 tysiące odłożyć... Wystarczyłoby
i jeszcze by zostało. Szkoda tylko, że ze zniecierpliwienia trochę mniej mam obecnie,
ale do premiery spokojnie się nadrobi :) Szkoda tylko, że ostatnie skrzydło będzie jednak
płatne. Widać widzieli ile ludzie poodkładali i stwierdzili, że w ten sposób może chociaż
trochę więcej prawdziwych pieniędzy zarobią. No to teraz tylko czekać na datę premiery
:)


Gdzie masz napisane że ostatnie skrzydło jest za kasiorę a nie golda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 23:46, XywkaToy napisał:

Fatalnie, że ostatnie skrzydło nie będzie za golda.


@up Jak widzę, ktoś mnie uprzedził z odpowiedzią ;) Także i ja ciekaw jestem źródła tej informacji.

W każdym razie wiadomo już też jak będzie można uzyskać złote wersje kart - trzeba je będzie stworzyć za pył wycrafcić. Szkoda, liczyłem że przeciek ostatni był prawdziwy chociaż w tym względzie, ale trudno - jakoś Blizz musi jeszcze graczy ponaciągać na $$ .Mam nadzieję że przynajmniej ten tył za tryb heroiczny nie będzie jakiś tandetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha właśnie przegrałem z magiem. Grałem priestem, wszystko ładnie pięknie i bum PYROBLAST kiedy zostało mi ostatnie 10 hp...2 razy przeżył dzięki Ice Blockowi, aż szkoda, że tego nie nagrałem :P Już miałem zbuffowanego Gurubashi 11/11 i Questing Adventurer 14/14 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skrzydła drożej niżsie spodziewałem (albo miałem nadzieję), no ale spojrzeli po prostu, że mnostwo graczy ma odłożonego golda na event, to greedy blizz pojechał i dla nich gra gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:42, Outlander-pro napisał:

No cóż, skrzydła drożej niżsie spodziewałem (albo miałem nadzieję), no ale spojrzeli
po prostu, że mnostwo graczy ma odłożonego golda na event, to greedy blizz pojechał i
dla nich gra gitara.

Zważywszy że to perma content to chyba nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ up

Spoko - ja Tempo i Miracle nie potrafie przeskoczyć ponad 18tkę, bo na dole sami Taunterzy :< Wczoraj wpadłem na deck z samymi kartami typu Taunt praktycznie. To dopiero wkurza, gdy gra sie Tempo Rogalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 14:58, alexiej napisał:

Spoko - ja Tempo i Miracle nie potrafie przeskoczyć ponad 18tkę, bo na dole sami Taunterzy
:< Wczoraj wpadłem na deck z samymi kartami typu Taunt praktycznie. To dopiero wkurza,
gdy gra sie Tempo Rogalem :P

Zmień deck wtedy i przeskocz ich. Druga rzecz, to przeciwko takim gimmickom dobrze się trenuje.
Doświadczenie radzenia sobie z takimi deckami procentuje.

Ja w tym sezonie mam mało czasu więc trenuje tylko nowe decki.
Gram crusher shamanem, zoowingiem(mój autorski troll deck), chciałbym tempowarriorem. Win ratio mam dobre, ale to głównie ze względu na to, że doświadczeniem przebijam dziwne decki. Przykładowo shamanem widzę, że popełniam jeszcze masę błędów głównie opartych na słabym doświadczeniu i złym dobieraniu kart. Skutkiem czego muszę myśleć i robić bardzo dobre wymiany xD.
Mimo iż wygrałem dziś 5/6 gier, to jestem rozczarowany moim poziomem, bo kilka było wygrane w nie elegancki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał z ktoś z was evolve żeby zdobyć tą okładke z tyłu na karty?
Osobiście, to widzę bardzo mało graczy tam 1 na 1h albo coś... A chętnie bym ją zdobył, bo obok czerwonej, to najładniejsza okładka.

BTW zgłosiłem swój nick jak ktoś chce, to może mnie dodać jak się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 14:13, SurgeonOfDeath napisał:

Korzystał z ktoś z was evolve żeby zdobyć tą okładke z tyłu na karty?


Nie, ale sam myślę o tej obwolucie, więc pewnie jak wrócę dziś do domu to zobaczę jak z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki, że mi przypomnieliście. Ogarnę sobie to z bratem jutro! (mamy komfort kilku komputerków w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:11, Outlander-pro napisał:

> Korzystał z ktoś z was evolve żeby zdobyć tą okładke z tyłu na karty?
Jakie evolve?

Z tego co zrozumiałem wchodząc do pokoju na evelovehq i grając z ludzimi właśnie tam zalicza Ci achivek jak z grania na tym samym adresie i dostajesz nowy rewers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować