Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Mówię tylko co wyczytałem w necie.
Btw. Jak priestem grać na control warka? Kończą nam się karty ale on ma nastacowane armor/rzuca mi Alexę gdzieś tam pod koniec i nie mam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hearthhead.com/achievement=113/fireside-friends

Właśnie taki rewers dostajesz za gre z dwoma innymi osobami, ale na tym samym adresie, to znaczy, musisz w domku odpalić dwa komputerki i z kimś grać (albo i sam) z różnych kont.
Dzięki evolvehq podobno można to robić gdyż gracze z jednego "pokoju" w evolvehq sa traktowani jakby korzystali z tego samego połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 00:51, Outlander-pro napisał:

Nadal nie wiem co to niby evolve czy inne evolvehq

http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2436x4/hearthstone_fireside_cardback_easy_way/
Evolve to taki odpowiednik hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wydaje mi się, że priest ma łatwo na warka... masz dwie kontrole i dwa shadow wordy, możesz mu zabierać i niszczyć największe stwory, na armorsmithów i akolitów i berserkerów masz kolejnego shadow worda. Nawet jak nastackuje armora, to nie ma jak cię zabić i w końcu to Ty będziesz miał ostatnie słowo. Mądrze używaj tych kart powyżej i ogarniesz, szczególnie kontrole trzeba wyważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 00:33, alexiej napisał:

Mam dziwne wrażenie, że zaraz będzie Naxx, bo nagle wyłączają serwery NA, EU itd na nieplanowany
maintance :D


No ja mam nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 00:33, alexiej napisał:

Mam dziwne wrażenie, że zaraz będzie Naxx, bo nagle wyłączają serwery NA, EU itd na nieplanowany
maintance :D


Jest info, że jest to "schelduled" maintanance, zatem bym się nie napalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 00:56, Outlander-pro napisał:

Jest info, że jest to "schelduled" maintanance, zatem bym się nie napalał :)


Niepotrzebnie dodałem słowo "nieplanowany" bo tak czy inaczej czemu mieliby nagle robić planowany maintance? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2014 o 00:58, alexiej napisał:

Niepotrzebnie dodałem słowo "nieplanowany" bo tak czy inaczej czemu mieliby nagle robić
planowany maintance? :)


A nie wiem, może jakieś bugi naprawiają, serwery poprawiają? :P Mimo zapewnień, że Naxx będzie jednak w tym miesiącu, to ciężko mi w to wierzyć. Wcześniej było coś w rodzaju "tej wiosny!" i minęło kilka miesięcy xD
A nawet jeśli w tym miesiącu, to pewnie ostatniego dnia :P Nie mam wiary w Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ up

Na serwerach NA, EU i Azja? :) Bądźmy dobrej myśli! :) Tym bardziej, że wszystkie serwery mniej-więcej w tej samej chwili mają mieć maintance, bo na NA nadal serwery leżą i mają mieć "ostatnie poprawki ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arena 1-2
Na wsi mam disconecty i sie zdenerwowałem(wygrane gry i disconnect).
Mocno się zdziwiłem jak kliknąłem na pierwszą kartę. Parzę wtf Cenarius klikam obok wtf Leeroy, klikam do góry wtf epic.
Mam obie karty nie licząc, że zwykły Cenarius ale i tak jestem happy.

20140713001207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 00:14, SurgeonOfDeath napisał:

Arena 1-2
Na wsi mam disconecty i sie zdenerwowałem(wygrane gry i disconnect).

gwoli ścisłości. To zrezygnowałem z areny przed ostatnią grą ze względu na słaby internet, który mnie rozłącza w nie oczekiwanych momentach. Dlatego w tym sezonie nawet nie gram na serio rankedów ze względu na neta.

W każdym razie czasem RNGesus uśmiecha się w najmniej oczekiwanym momencie. Jakby nie patrzeć te disconecty zmusiły mnie do otwarcia paczki wcześniej dzięki czemu jakimś trafem dostałem dobre karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają fata, setki paczek otworzonych i jeszcze 2 legend nie miałem a tu na dodatek złota :P Wczoraj deszczowy dzień i pobiłem rekord aren w 1 dzień (jeszcze na tym zarabiając). Było chyba z 8. 1 epik w jednej paczce, a reszta same zwykłe i po 1 niebieskim. Nawet złotej nie było... Rly blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi to gracz który na Arenkach dostaje karty jakich mu trzeba aby zarabiać i dodatkowo Shockadinem zrobił legendę :)

Czemu tylu midrange w dolnej partii tabeli jest? Męczę się z nimi strasznie gdy mi nagle wyskoczą z Crainem, Sylvanas lub Hoggerem :<

Oddam królestwo za Ragnarosa lub 1600 pyły na coś do zrobienia Token Druida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 12:03, alexiej napisał:

Mówi to gracz który na Arenkach dostaje karty jakich mu trzeba aby zarabiać i dodatkowo
Shockadinem zrobił legendę :)



Tak myślę i myślę, ale za nic nie jestem w stanie zrozumieć jak to zdanie odnosi się do mojego posta o fartownej paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ONYXIA!!!!!! <3

Narzekałem, narzekałem i kupiona za 100 golda paczka dała mi Onyxie <3

@ Night

Po prostu Ci mega zazdroszczę ;) Masz sporo szczęścia w grze i potrafisz to wykorzystać - to nie miał być pojazd, bo naprawde gratuluję :)

20140713121902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zupełnie nie rozumiesz na czym polega fart o którym mówiłem. Ale może dla lepszego zrozumienia zobrazuje to. Ty wklejasz dzisiejszą paczkę z legendą, ja wkleję dzisiejszą arenę 12/1. Teraz widzisz gdzie jest to twoje mnóstwo szczęścia? Wiadomo akurat tutaj dość dobre karty są, ale przecież nie będę znowu wracał do wklejania co kilka dni 12stek żeby udowadniać swoje zdanie bo już dawno zrobiło się to nudne. Pierwszy lepszy przykład z wczoraj, nigdy nie gram priestem na arenie. Kumpel zrobił 0/2 a ja mu wbiłem 8/2.

A i ja teraz miałem mega szczęście. Szkoda, że nie zrobiłem screena nagród, pierwszy raz po ponad pół roku grania dostałem legendę jako jedna z nagród za 12stke. Była paczka, 3 stacki golda, i prophet velen. Co prawda następna legenda na pył, ale wreszcie prawidłowa nagroda za ilość winów.

20140713124312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować