Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Głupie pytanie, ale muszę zadać. Czemu jak pada pytanie o wynik na arenie to pytacie czy jest 12? To maksymalna ilość możliwych wygranych za jednym wykupieniem dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 06:11, HumanGhost napisał:

Głupie pytanie, ale muszę zadać. Czemu jak pada pytanie o wynik na arenie to pytacie
czy jest 12? To maksymalna ilość możliwych wygranych za jednym wykupieniem dostępu?


Dokładnie tak :) 12 winów, lub 3 przegrane kończą nasz występ na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2014 o 18:29, alexiej napisał:

A RNG daje mi skaszanione karty :P

Zobaczymy. Obawiam sie grania Miraclem bo wiem, że nim "zasysam" z powodu czestego wpadania
na niezbyt przyjemnych typów z Hoggerami :<

hmm a jaki grasz deck? Hogger, to żaden problem dla Miracla. Najgorszy problem, to handlock.
Wydaje mi się, że to kwestia błędów raczej, a nie RNGesusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie ten zielony glut za 2 many co niszczy broń przeciwnika. No i ja go biorę 2x do praktycznie każdej talii, tylko, że teraz tak się zastanawiam czy w niektórych kartach inne 2 dropy nie byłyby lepsze zamiast gluta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 14:11, Ecko09 napisał:

Jest sobie ten zielony glut za 2 many co niszczy broń przeciwnika. No i ja go biorę 2x
do praktycznie każdej talii, tylko, że teraz tak się zastanawiam czy w niektórych kartach
inne 2 dropy nie byłyby lepsze zamiast gluta?

To zależy od ludzi przeciwko którym grasz. Ja nie mam żadnego, a w deckach których miałem to tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też raczej nie grywam gluta.
Brałbym go i po trzy tyko, że jest zielony i nie pasuje mi kolorystycznie do talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 14:19, akwyx napisał:

Też raczej nie grywam gluta.
Brałbym go i po trzy tyko, że jest zielony i nie pasuje mi kolorystycznie do talii.

myślę, że to nie jest odpowiedni powód do grania danej karty.
Tak by secretkeeper był najlepszą kartą w hearthstone xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gluty są dość sytuacyjne, ale sprawdzają się na paladynów i warriorów. Gorehowl kiedyś Wam grę rozpieprzy, to sami zaczniecie szukać miejsca na gluta w decku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miracle Rogue dzień 3. Hmm dużo nie pograłem, ale doszedłem do etapu gdzie muszę popatrzeć jak grają profesjonaliści jak Kolento, Forsen, Hafu. Czemu? Bo są określone matchupy w których gram źle. Często dlatego, że nie wiem co powinienem zrobić w danej sytuacji. Czasem to wychodzi, ale często nie.

W każdym razie czeka mnie trochę pauzowania. Bardzo skuteczna metoda nauki, ale lepiej samemu xD. Na pewno oszczędzi mi to setki gier, żeby grać dobrze każdy matchup. Szczerze, to najchętniej wróciłbym do druida i bez problemu przeskoczył do ranku 5, ale muszę dotrzymać słowa i nauczyć się innych decków.

PS Mógłbym przeskoczyć i grać na ranku 5, ale nie widziałbym wtedy mojego rzeczywistego progresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 10:13, Ecko09 napisał:

Ma ktoś link do schedule tego IEMa?

I czego reddit nie działa -_-

nie, ale chciałem obejrzeć. Podobno Strifco zrobił deck z Ancient Shamanem lub przerobił deck Zeusa.
Jak kogoś ciekawi, to kilka stron temu zastanawiałem się, żeby wykorzystać Ancient Shama i widać, że meta jest zawsze krok przede mną :/ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 10:13, Ecko09 napisał:

Ma ktoś link do schedule tego IEMa?

I czego reddit nie działa -_-

Mam
http://en.intelextrememasters.com/season9/shenzhen/#Tournament&Bracket
http://en.intelextrememasters.com/season9/shenzhen/#Schedule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1200 dustu i zastanawiam się nie przemieliś Onyxii na coś pokroju Ragiego :< Z paczek dziś zebrało mi się sporo kart dla druida tokenowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 15:45, alexiej napisał:

Mam 1200 dustu i zastanawiam się nie przemieliś Onyxii na coś pokroju Ragiego :< Z
paczek dziś zebrało mi się sporo kart dla druida tokenowego :D

Poczekaj do 1600 dustu. Kilka dnia wytrzymasz bez Raga? Wiem, że ciężko wytrzymać, ale możliwe że kiedyś Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasna cholera, wbijanie questów to istna katorga...jedyne dobre talie mam do szamana i druida gg Nie mam pojęcia jakie talie zrobić na inne klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 11:07, Ecko09 napisał:

jasna cholera, wbijanie questów to istna katorga...jedyne dobre talie mam do szamana
i druida gg Nie mam pojęcia jakie talie zrobić na inne klasy.

ja gram aggro/gimmick deck do klas, któych nie mam. Szybko sie wbija wtedy questy.
Ewentualnie biore klasę, którą mógłbym trenować rankeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować