Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gears of War: Judgment - Dodatkowa kampania i przypomnienie wydarzeń z Gears of War 3

5 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Przejście kampanii w Gears of War: Judgment to wcale nie koniec zabawy z tym tytułem w trybie zabawy przeznaczonym dla pojedynczego gracza. Oprócz trybów dodatkowych oraz możliwości ponownego przechodzenia podstawowej fabuły na wyższym poziomie trudności, w grze zawarta jest jeszcze jedna, mała, fabularna kampania - Pokłosie

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Gears of War: Judgment - Dodatkowa kampania i przypomnienie wydarzeń z Gears of War 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim tam dotarli Marcus poświęcił swoje życie ratując resztę ekipy w samobójczym ataku na przeważające jednostki Szarańczy. Tu jest błąd bo Dom zginął a nie Marcus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zanim tam dotarli Marcus poświęcił swoje życie ratując resztę ekipy w samobójczym ataku na przeważające jednostki Szarańczy."

Błąd.
Kto pisał ten artykuł ? Laik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zanim tam dotarli Marcus poświęcił swoje życie ratując resztę ekipy w samobójczym ataku
> na przeważające jednostki Szarańczy. Tu jest błąd bo Dom zginął a nie Marcus
Oczywiście, że tak. Zwykła pomyłka imienia bo miałem na myśli Doma. ;) Poprawione.


> "Zanim tam dotarli Marcus poświęcił swoje życie ratując resztę ekipy w samobójczym ataku
> na przeważające jednostki Szarańczy."
>
> Błąd.
> Kto pisał ten artykuł ? Laik ?

Artykuł pisałem ja i nie uważam siebie za laika w tym temacie. ;) Tobie radzę dać na wstrzymanie i zauważyć, że to tylko pomyłka imienia - podczas pisania miałem na myśli Dominica, a że na około cały czas pisałem o Marcusie no to pojawił się tam z automatu. Ot cała sprawa. Tak czy siak poprawione, dzięki za czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 3 bardzo miło wspominam polecam każdemu którzy lubią tą serię bo mamy tam całkiem dużo ładnych klimatycznych scenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować