Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Naprawdę miało brzmieć tak. "Owszem wiem. Musisz iść na zawody w miotaniu krasnoludem i się na nie zapisać, kiedy to zrobisz to idż na ten podest do strzelania kiedy zobaczysz jak Lord Dąb De Bór Konarski i Kowal skończą wtedy ty stań i połącz krasnoluda z masłem potem krasnoluda z tubą teleskopową i na sam konie połącz NIEpodpalony dynamit z tubą wtedy zostaje ci tylko połączyć soczewkę z tubą i gotowe. Może twój błąd polegał na tym że wsadzałaś podpalony dynamit albo że mie byłaś na zawodach.Spróbój. P.S Pozdro dla ciebie i dla twojego młodszego braciszka." Pytaj jakby co bo jestem tu dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz łączyć tuż przed strzałem, możesz w dowolnej chwili. A co do łączenia to czy przypadkiem dynamit nie miał być PRZED krasnoludem? dawno nie grałem, ale mnie się zdaje że właśnie tak.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:11, Przemyslavius napisał:

Nie musisz łączyć tuż przed strzałem, możesz w dowolnej chwili. A co do łączenia to czy przypadkiem
dynamit nie miał być PRZED krasnoludem? dawno nie grałem, ale mnie się zdaje że właśnie tak.



Wiesz nie jestem pewny ale ja jak już włożyłem nasmarowanego krasnoluda to jak chwiałem włożyć podpalony dynamit to szymek nie chciał więc włożyłemten nie podpalony ale napewno da se radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie pójdzie do tej siedziby czarodziejów to jeden z nich losuje pomocnika którym jest elf, a elfy żyją w lesie. I kiedy ide do bramy to takie dwa stworki chyba gnomy mówią że trzeba mieć przepustkę. Słyszałem też, że żeby złapać elfa to najpierw trzeba sie przespać do wieczora ale kiedy ide spać szymek zaczyna kichać i wyrzuca poduszke, a później to już nie chce spać bez poduszki. Więc mam dwa pytania skąd wziąć poduszke i tą przepustke.

20070308202749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokiego grzyba dałeś zdjęcie psa :P ?
Hmm już nie pamiętam jak to było, musisz pojsc do Kalipso żebyś został jego uczniem czy jakoś tak, a co do podszki musisz oskubać kaczki w stawie przy pomocy odkurzacza, a odkurzacz zdobądziesz zamawiając czyszczenie pokoju i serem zaklejając tylne drzwi, już nie pamiętam ale coś takiego było . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSiemka
mam problem :))
jestem na baganch i jestem oboj tej mięsozernej rolsliny i daje jej ptaka ale ona mnie cały czas pozera
co mam zrobic !! i gdzie jest ta miniaturka tej rosliny ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO OSTATNIE JZU PRZESZŁA :p
alE teraz mam problem bo chce wziąsc miód ale szymek mówi ze dopiero jak odlecom pszczoły co z nimi zrobic ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować