Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Połącz soczewke ze dmuchawką włącz zbliżenie shift i strzel w uwolnij potem użyj lalki wudu.Patrz na pocisk runta i zmieniaj kolor szaty na ten co pocisk i dotykaj kryształów w tym samym kolorze gdy zetkiniesz się z pociskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 09:03, abcdefgahn napisał:

pomocy musze iść do druida ale brama jest zamknięta a pelikan niechce tam wylądować(bagna)

na bagnach pewnie nie mozesz znalezc takiej specjalnej plyty z kamienia na ktorej laduje pelikan sprobuj przeleciec pelikanem na obrzezach bagna az zobaczysz takie swiatlo w kolorze teczy wtedy wyladuj (jak od mostu lecisz na bagna to po prawej stronie bagien jest ta plyta na pewno pamietasz ja bo byla kolo drzewa gnomow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 13:27, sernik26 napisał:

Nie wiem jak zlapac tego krasnoluda, krowe juz mam . i czy trzeba zlapac tego motyla wartego
250 srebrnikow??

łapiemy tego motyla,zapisujemy sie na zawody,bierzemy strawę z kotła(fasole)
przy drzewie gnomów łapiemy słodycze na czas,powstaje domek czarownicy robimy w nim magiczne fasolki,
w świątyni robimy masło,kupujemy copacolę bierzesz dzwon ; w tajemnym miejscu młot
kupa kamieni znajdujesz uszczelki niedaleko facet z wykrywaczem.
w Drzewie gnomów uszczelkami wyczyszczonymi copa kusisz krasnala nakładasz dzwon ogłuszasz młotem i na strzelnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 23:11, elkant napisał:

Czy ktoś podpowiedziałby mi, gdzie jest pralnia w 5 układzie? Dzięki z góry

Pralnia jest nie daleko Pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:45, Stokrotka1 napisał:

Jak i gdzie złapac tego motyla w drugim rozdziale za 250 srebrników??

Musisz isc na takie pole niedaleko tego grubasa od motyli para razy połapać motyli az w koncu trafissz na takiego fioletowego. Ale złapanie tego motyla nie jest obowiązkowe, po prostu bedziesz miał\a wiecej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:39, abcdefgahn napisał:

do Kustywak nie mogę dostać się do druida pomóż

koniecznie trzeba przejść ruchome piaski uprzednio odcinając winorośl, potem użyć kija i winorośli
porozmawiaj z księżniczką strąć jojem chomika znajdż go - druid jest na wyspie w zabudowaniach
ożyw chomika na drabinie i wracaj do księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:50, abcdefgahn napisał:

ale ja musze mu zanieść zamówienie sordida

zamówienie sordida musisz zaniesc do zieleniaka polec do miasta idz do zieleniaka uzyj zamowienia na drzwiach dostaniesz pudlo z kalafiorami idz do magazynu sera zabierz tego dzieciaka ktoremu zestrzeliles balony idz do zieleniaka uzyj go na kartonie jak nie zje uderz go jo -jo wejdz do pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:12, glina5 napisał:

gdzie znaleść tego cholernego buta

teleportuj sie do magazynu sera i idz glowna ulica po lewej zobaczysz przejscie w plocie w glebi bedzie smietnik otworz go w srodku bedzie but rzuc go psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:21, abcdefgahn napisał:

ale gsdzie jest zieleniak

teleportuj sie na skwer magii idz glowna ulica az zobaczysz sklep z napisem owoce phila (czerwone drzwi w oknie roleta w czerwono biale paski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:15, glina5 napisał:

jak ściąć te drzewo na bagnach
idz do ksiezniczki pogadaj z nia sciagnij chomika z drzewa za pomoca jo - jo wyciagnij chomika z wody musisz wplynac krokodylam na chomika wtedy on wyjdzie na brzeg wez go idz do druida uzyj chomika na drabinie idz do ksiezniczki za chomika dostaniesz nauszniki idz do mowiacego drzewa zaloz nauszniki i zetnij je (jesli druid dal ci zielnik musisz wejsc na skale obok ksiezniczki spojrzec w szczeline zidentyfikowac rosline zielnikiem zejsc ze skaly wrzucic chomika do dziury w skale on wezmie rosline potem dopiero oddaj go ksieznicce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować