Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Nulinka cały czas się męczę jak otworzyć drzwi w studziennce robie to co mi pisałaś ale nic nie pomaga.Może masz jakąś jeszcze radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:29, Nulinka napisał:

Chyba tylko tyle, że musisz zacząć stukanie razem z Szymkiem....Niestety, aż do skutku...(znam
ten ból).Powodzenia !

Musisz wpaść w rytm. No tak jak to śpiewają w piłce noznej. C c c w k c w k s legia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:27, MEG555 napisał:

Nulinka cały czas się męczę jak otworzyć drzwi w studziennce robie to co mi pisałaś ale nic
nie pomaga.Może masz jakąś jeszcze radę


naucz sie na pamie ze klikasz raz...raz itd. Troszke trwa, ale idzie wystukac (ja po 10 minutach wku... rzania dostalem sie)... ale co sie nagryzlem klawiature:) Ale i tak najbardziej bylem sfrustrowany na ostatniej zagadce... dla wtajemniczonych: ucieczka z kompa :) Dobra, nic wiecej nie zdradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:54, KaczorDubin napisał:

> Nulinka cały czas się męczę jak otworzyć drzwi w studziennce robie to co mi pisałaś ale
nic
> nie pomaga.Może masz jakąś jeszcze radę

naucz sie na pamie ze klikasz raz...raz itd. Troszke trwa, ale idzie wystukac (ja po 10 minutach
wku... rzania dostalem sie)... ale co sie nagryzlem klawiature:) Ale i tak najbardziej bylem
sfrustrowany na ostatniej zagadce... dla wtajemniczonych: ucieczka z kompa :) Dobra, nic wiecej
nie zdradzam

mi sie udalo z 3 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 18:48, Carotenca napisał:

> w fortecy
polacz dmuchawke z soczewka i strzel w guzik uwolnij potem uzyj lalki woodoo kumam zamieni
sie w kaczke gdy runt bedzie do ciebie strzelal uwazaj jakiego koloru jest jego miecz swietlny
i za pomoca ksiegi zmieniaj szate na ten kolor jak trafi sie kula to naciskaj przycisc na scianie
o takim kolorze w jakim byla kula

tylko że mam jedno pytanko; gdy szczelam w guzik szymek mówi ze niewidzi co jest napisane!!!! co robię nietak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 12:02, zikira napisał:

> > w fortecy
> polacz dmuchawke z soczewka i strzel w guzik uwolnij potem uzyj lalki woodoo kumam zamieni

> sie w kaczke gdy runt bedzie do ciebie strzelal uwazaj jakiego koloru jest jego miecz
swietlny
> i za pomoca ksiegi zmieniaj szate na ten kolor jak trafi sie kula to naciskaj przycisc
na scianie
> o takim kolorze w jakim byla kula
tylko że mam jedno pytanko; gdy szczelam w guzik szymek mówi ze niewidzi co jest napisane!!!!
co robię nietak????

Jaki guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:35, Yami napisał:

> > > w fortecy
> > polacz dmuchawke z soczewka i strzel w guzik uwolnij potem uzyj lalki woodoo kumam
zamieni
>
> > sie w kaczke gdy runt bedzie do ciebie strzelal uwazaj jakiego koloru jest jego miecz

> swietlny
> > i za pomoca ksiegi zmieniaj szate na ten kolor jak trafi sie kula to naciskaj przycisc

> na scianie
> > o takim kolorze w jakim byla kula
> tylko że mam jedno pytanko; gdy szczelam w guzik szymek mówi ze niewidzi co jest napisane!!!!

> co robię nietak????
Jaki guzik

A już wiem. Musisz dodaj do tego jeszcze szkło powiekszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:54, KaczorDubin napisał:

> Nulinka cały czas się męczę jak otworzyć drzwi w studziennce robie to co mi pisałaś ale
nic
> nie pomaga.Może masz jakąś jeszcze radę

naucz sie na pamie ze klikasz raz...raz itd. Troszke trwa, ale idzie wystukac (ja po 10 minutach
wku... rzania dostalem sie)... ale co sie nagryzlem klawiature:) Ale i tak najbardziej bylem
sfrustrowany na ostatniej zagadce... dla wtajemniczonych: ucieczka z kompa :) Dobra, nic wiecej
nie zdradzam

Ja sie najbardziej wkurzałem kiedy miałem rozchustac hastawke, wkoncu zaczelem naciskac oba przyciski naraz i rytmicznie to robilem i rozchustalem, albo wtedy jak mialem przejsc po linie, to tez było straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 15:49, jghj napisał:

jak uciec z komputera Nexusa ?


Wyciągasz odkurzacz i wciagasz Bagniaka. Potem przez teleporter, na skrzyzowaniu w prawo, potem w lewo, potem przez takie kola idziesz jak prowadzi droga, potem znowu w teleporter, nastepnie na takiim okraglym rądzie :) idziesz w lewo i w dol ta droga. Dokladnie nie pamietam bo dawno nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. jak naprawić siekierę?
2. jak odsunąć wielki głaz?[dwunastościan foremny błe]
3. jak wleźć na wieżę obok chałupy starca?
4. co trzeba zrobić z chomikiem?



HELP MAYDAY HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. siekiere naprawisz maczając kij w smole, nałóż ostrze
2.skałę otworzysz śpiewając piosenkę Bagniaka
3. na wieżę wyjdzieśz zakładając rękawiczki
4. chomika ozywisz przykładając do drabiny


powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować