Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2005 o 15:55, Nulinka napisał:

> Co mam robić dalej podaj jak możesz do końca gry albo tyle ile możesz
Napisz w którym miejscu jesteś.



Jestem u Kalipso Kiedy Runt zamknoł mnie jakomś scianom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:47, Kustywak napisał:

jestem w miejscu gdzu runt zamknął mnie u Kalipso

Porozmawiaj z wszystkimi, potem gruby gościu zabije Szymka, wtedy Szymek odrodzi sie przed hotelem
Idź do ogródka piwnego , porozmawiaj z chłopakiem, pohustaj sie na oponie, liną przywiąż oponę do stołu.,porozmawiaj z kalipso.-
-Zawołaj ptaka, polec do fortecy Sordida. Porozmawiaj ze strażnikiem.
- Pierwsze wejście do fortecy : zmień ubiór na czarno.Przechodź w cieniu, kryj sie w tunelu, ze skrzynki pocztowej za tunelem weź zamówienie. Wróć
-zawołaj ptaka wróć do miasta
- Jarzyniak - użyj zamówienie, popatrz na skrzynkę z kalafiorami
- Znajdź chłopca ( z magazynu sera) , prznieś go do skrzynki kalafiorów, gdy nie zje, uderz jojo. Wejdź do pustego pudła i ...część VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:06, robaczek76 napisał:

jak najlepiej przejsc koło miesozernej rośliny na bagnach ???

Pamętaj o tym, żeby za każdym razem, gdy roślina zje Szymka, wziąść ptaka i dać go tej roślinie, Potem musisz iść lewą stroną, jak najbliżej trzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 10:43, jghj napisał:

jak wugrać młotem w wesołym miasteczku w rozdziale 5

Jeżeli dałeś młot karłowi, idź do demona (stań za nim tak, aby on musiał sie odwrócić tyłem do karła) i zagadaj go. Wtedy karzeł wygra i dostaniesz t-shirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 11:33, jghj napisał:

skąd wziąść składniki da lalkę wodo

Lalkę do voo doo wygrasz w rzucaniu do klauna. Wcześniej jednak musisz iść do hotelu, w pokoju gier uzyj misia z pchłami na stole bilardowym i weź żółtą i cczerwoną bilę. Wróć do wesołego miasteczka i daj dzieciakowi czerwoną bilę. Żółtą daj do klauna i wygrasz lalkę, idź ( z ząbkiem od dziciaka i lalką do voo doo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 11:34, jghj napisał:

jak dac młot karłowi i który??

>Podejdx do karła, porozmawiaj i z ekwipunku(z II części został Ci młot od karła za rybę) daj właśnie ten młot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyleczyć plecy rabarbarzyńcy??(mam lalkę wodo) skąd wziąść sczątki tego goscia co go dzrewo przygnitło??

i jak wyciągnąć klucze z brzucha smoka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plecy rabarbarzyńcy wyleczysz lalką woo doo i akupunkturą - porozmawiaj z demonami w namiocie akupunktury
Na smoku użyj najpierw wykrywacza metalu, potem uzyj kijka, gumy do żucia i magnesu - spróbuj wyciągnąć, potem dodaj jeszcze masło
Prochy Jar Nina znajdziesz, gdy najpierw pójdziesz do kościola do pokoju pamięci - na ścianie mapa. Potem poleć ptakiem na pusty obszar (na lewo od Poliganis). Wyląduj tam i idź przed siebie, na stole prochy, zbierz odkurzaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź w stronę kasztana, wejdź w drzwi do dzwonnicy, poidejdź do liny i użyj na niej ctrl - wejdziesz na góre. Na wyspę dostaniesz sie po linie, na tórej jest przywiązana łódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:06, porta napisał:

Jak naciskam kontrol to szymek tylko ciągnie za sznur.

Naciskaj rytmicznie kilkakrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:05, porta napisał:

Ale woda dalej stoi mimo,że w chacie Jar nina nic już nie ma do zrobienia ijak znaleść Melissę?

Melisę znajdziesz na wyspie. Jeżeli slońce zapaliło linę to woda powinna obniżyć się i wtedy po linie od łódki wejdziesz na wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować