Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Jak przejść szymka czarodzieja 3D? Jestem w trzecim rozdiale i nie wiem jak otworzyć przejście (odsunąć głaz) do groty bagiennego (tej koło stolika dla ptaków). Proszę o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:35, TELESKOPEK napisał:

Na WP jes opis do przejścia "simon the scorer 2", a to jest już trzecia wersja programu. I powtarzam pytanie powyżej.

Jeżeli byłeś już u Bagiennego to pewnie znasz jego piosenkę. Ona pomoże Ci dostać sie do jaskini.Jeżeloi nie, to pytaj - odpowiem. Napisz co już masz w 3-cim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:47, TELESKOPEK napisał:

Mogę pić nektar. JAk porozmawiać z bagiennym? Mam: dwie częsci siekiery, ptaka itp.

Z Bagiennym porozmawiasz gdy zetniesz drzewo. Ale żeby go zciąć musisz założyć słuchawki, które otrzymałeś od księżniczki - w zamian za chomika. Ażeby złożyć siekierę musisz zamoczyć kij w smole ( koło druida) i skleić w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:29, TELESKOPEK napisał:

Wcześniejsze już nie ważne(maczałem nie ten kij co trzeba). Mam nowe pytanie. Co trzeba zrobić w obozie walecznych bród?

Do kotła dodaj usypiającą roślinę a potem weź trochę wywaru z kotła do szklanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:25, TELESKOPEK napisał:

No dobra smok uśpiony. Ale jak wżąść ''''to coś'''' z brzucha smoka? Wim że do tego potrzebny jest magnes, ale nie wiem skąd
mam go wźąść. Proszę o szybką odpowiedź

Magnes weźmiesz z wesołego miasteczka (z koła) i przymocujesz go do kijka. Z brzucha smoka zdobędziesz klucze do chatki kontrolnej.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 14:32, TELESKOPEK napisał:

Wielkie dzieki Nulinka. I jeszcze jedno pytanie. Gdy uderzam młotem w dzwon (ten w wulkanie) to szymek mówi że to bez sensu.
Co mam zrobić?

A uderzyłeś wczesniej w gong ?Mam nadzieję, że masz już płytę w szklanej kuli. Bo w wyniku uderzenia w dzwon szkło pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teleskopek ! Płyta o której pisałam jest w skrzyni w wulkanie. Użyjesz kreta na złocie, będziesz mial dostęp do skrzyni. Użyjesz szklanke z eliksirem na kłódce skrzyni i otrzymasz płytę w szkle. Wtedy użyjesz gongu a później dzwon. Pisz, jeżeli potrzebujesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować