Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2005 o 06:28, Yami napisał:

Prawnik podpisał mi ten kontrakt, ale jak chce mu dać bagniakowi ten kontrakt to nic się nie dzieje. Stoje przed nim i naciskam
Alt no i nic.Proszę o pomoc.



Nie naciskaj alt tylko pogadaj z nim normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 14:37, jghj napisał:

co trzeba zrobić jak rabarbarzyńca mnie zabije i bede przed hotelem?

idź do Ogrodu piwnego i pogadaj z dzieciakiem line z oponom przywiąż do stołu i pogadaj z Kalipso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDZIE MAM ZNALEŹĆ PŁYTE KOMPAKTOWĄ. WCZEŚNIEJ KTOS NAPISAŁ ZE MUSZE WEJSC NA SIATKĘ NIEDALEKO MAGAZYNU SERA, ALE JAKĄ SIATKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 15:32, Yami napisał:

siema. Gadałem już z krasnoludem od katapulty.Co mam dalej robić

Dołóż do kotła roślinę na sen, potem nabierz tego eliksiru z kotła do szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 16:46, Yami napisał:

GDZIE MAM ZNALEŹĆ PŁYTE KOMPAKTOWĄ. WCZEŚNIEJ KTOS NAPISAŁ ZE MUSZE WEJSC NA SIATKĘ NIEDALEKO MAGAZYNU SERA, ALE JAKĄ SIATKE?

Jeżeli Szymek stanie tyłem do magazynu sera przed sobą zobaczy inne magazyny. Idź do tego po prawej stronie - musisz wejść za ogrodzenie z siatki i tam znajdziesz płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 16:46, Yami napisał:

GDZIE MAM ZNALEŹĆ PŁYTE KOMPAKTOWĄ. WCZEŚNIEJ KTOS NAPISAŁ ZE MUSZE WEJSC NA SIATKĘ NIEDALEKO MAGAZYNU SERA, ALE JAKĄ SIATKE?



Może chodzi ci o tą płytę co jest na obrazku u Kalipso ona jest w jaskini smoka(wulkan)jak uśpisz smoka i weźmiesz gorzałę do szklanki(w pieskim życiu) to poleć tam ptakiem i użyj kreta na złocie polej kłodkę gorzałą walnij młotem w gong daj na miejsce gongu dzwon i jeszcze raz walnij pudełko sie otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:17, Yami napisał:

jAK MAM WZIĄC TEN OŁÓW Z KOŚCIOŁA



Ołów weżmiesz jak ztrącisz do fury z serem dzieciaka trzymającego sie balonow potem idz za furą aż do magazynu potem wsiądż do fury i pojedź pod ołów wyjdź na gore i ztrąć ołow do fury przejedz fura most most sie zawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje cały opis 5 rozdziału:

Idziemy na skwer Sprawiedliwości,a stamtąd do zaułka,w którym znależliśmy lakier do drewna . Rozmawiamy z Magiem w niebieskiejszacie.Udajemy się do zepsutej furmanki i rozmawiamy z Kummamem Rabarbarzyńcą na wszystkie tematy.Idziemy do kościoła, wchodzimy przez tylne dzwi.Odnajdujemy na ścianie z mapą wskazującą połorzenie prochów Jar Nina.W wieży pociągamy za sznur wchwili gdy szymekdotyka podłogi.Rozmawiamy ze złodziejką. w Ogródku piwnym rozmawiamy z kobietąw peruce.Śpimy do wieczora.Odpalamy Fajerwerki, gdy odpowiadająca im ikona jest w zielonym kwadracie.Uzyskujemy dostęp na karnawał.W wodnym Derby zabawa polega na celowaniu sikawką w otwarty otwór.Gdy już wygrywamy idziemy do sprawdzianu siły.dajemy młot karłowi i stajemy za plecami demona tak żeby był odwrócony od karła.Gadamy z nim.Gramy w strzelanie do kaczek Trafiamy 20 celów i wygrywamy pluszowego misia.Przeczołgujemy się przez niewielki otwór.Podchodzimy do Koła zabieramy magnes.Na dole kupujemy watę i używamy pluszowego misia na pchlim cyrku.Wygrywamy nagrody w kole fortuny i kosmobojach.Udajemy sie do chaty kontrolnej.Dajemy kornikom plastikowe żołnieżyki i zabieramy biżuterię którą wkładamy do słoika na dusze.Lecimy do prochów Jar Nina wsysamy je odkurzaczem.Idziemy do gospody.Stajemy tyłem do lustra i gdzy słyszymy głos otwieramy.Idziemy do kobiety w peruce i dajemy jej wate cukrową.Dajemy Kalipso Prochy i duszę Jar Nina.wstępujemy do pokoju gier używamy kota i misia na stole bilardowym.Idziemy Do wesołego miasteczka.bierzemy do reki zolta bile i gramy u klauna.Rzycamy gdy zeby sa w najwyższym poziomie.Mamy lalke voodoo Kummama R.Dajemy dzieciakowi czerwoną bile i idziemy na plac z czaszkami przyciskamy amulet w wezu i dajemy demonom lalke kummama i mleczaki.Reszta za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować