Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dalej:Akapuktura leczymy plecy Kummama Rabarbarzyńcy.
Idziemy do pralni i dajemy do pralki razem t-shirt i peruke.Za pomoca ksiegi czrow zmieniamy kolor na fioletowy(chyba czerwony i niebieski)zakładamy peruke i okulary.budzimy królewne i dajemy jej zabe do pocalowania.Mamy 3 herosow!!Idziemy w poblize kosciola pod fruwajacego dzieciaka.czekamy na ciezarowke z serem zatrzymujemy ja i strzelamy wyrzutnia w balony.idziemy koło magazynu i czekamy na fure.Potem wsiadamy do fury jedziemy pod ołow i spychamy go do fury.Jedziemy fura na most a on sie zawali.Rano przyklejamy gume do zucia do patyka i doczepiamy magnes i smarujemy masłem.Całośc używamy na smoku.Idziemy do chatki Kontrolnej i trafiamy jo-jo w zasuwe na suficie zabieramy benzyne.ychodzimy po drabinie i otwieramy klape spadamy na doł polewamy benzynom line i podpalamy soczewkom.Na tajemniczej wyspie (teleport w budce) rozmawiamy z Mellisa.Idziemy do Kalipso.Gdy runt nas zamyka Gadamy z Kummamem R. aż nas Zabija . Idziemy do ogrodu piwnego
Gadamy z dzieciakiem i wygrywamy zawody.Bierzemy opone ze sznurem mocujemy do stołu.Lecimy do fortecy.Zmieniamy kolor szaty na czarny i trzymamy sie cienia .gdy słyszymy śpiew cofamy sie 2 kroki i wchodzimy do dziury w ścianie po lewej.Gdy strażnik nas mija czekamy chwile i wychodzimy.Idziemy dalej trzymając sie cienia.Obok mostu jest skrzynka pocztowa bierzemy list i wracamy do poliganis do zielnika.Wrzucamy list do otworyu i czekamy.Oglądamy pudło.W magazynie siedzi dzieciak zabieramy go i używamy na pudle.Uderzamy go jo-jo w brzuch,.Wchodzimy do pudła. ROZDZIAŁ 6!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 20:09, jghj napisał:

co treba zrobić w fortecy Sordida jak lecą te kolorowe kule i zabijają Szymka?

Odpowiedż na stronie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie trzeba:-)zrobiłem to co trzeba i szymek mówi że musi odczytać napisy pod guzikami bo nie wie co ma robić.powidzcie co trzba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałem soczewkę na dmuchawke ale ona nie chce nic powiększać i jak chcę strzelić dmuchawką to szymek mówi że nie wie co ma naciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:13, Kustywak napisał:

Dalej:Akapuktura leczymy plecy Kummama Rabarbarzyńcy.
Idziemy do pralni i dajemy do pralki razem t-shirt i peruke.Za pomoca
ksiegi czrow zmieniamy kolor na fioletowy(chyba czerwony i niebieski)zakładamy peruke i okulary.budzimy królewne i dajemy
jej zabe do pocalowania.Mamy 3 herosow!!Idziemy w poblize kosciola pod fruwajacego dzieciaka.czekamy na ciezarowke z serem
zatrzymujemy ja i strzelamy wyrzutnia w balony.idziemy koło magazynu i czekamy na fure.Potem wsiadamy do fury jedziemy pod
ołow i spychamy go do fury.Jedziemy fura na most a on sie zawali.Rano przyklejamy gume do zucia do patyka i doczepiamy magnes
i smarujemy masłem.Całośc używamy na smoku.Idziemy do chatki Kontrolnej i trafiamy jo-jo w zasuwe na suficie zabieramy benzyne.ychodzimy
po drabinie i otwieramy klape spadamy na doł polewamy benzynom line i podpalamy soczewkom.Na tajemniczej wyspie (teleport
w budce) rozmawiamy z Mellisa.Idziemy do Kalipso.Gdy runt nas zamyka Gadamy z Kummamem R. aż nas Zabija . Idziemy do ogrodu
piwnego
Gadamy z dzieciakiem i wygrywamy zawody.Bierzemy opone ze sznurem mocujemy do stołu.Lecimy do fortecy.Zmieniamy
kolor szaty na czarny i trzymamy sie cienia .gdy słyszymy śpiew cofamy sie 2 kroki i wchodzimy do dziury w ścianie po lewej.Gdy
strażnik nas mija czekamy chwile i wychodzimy.Idziemy dalej trzymając sie cienia.Obok mostu jest skrzynka pocztowa bierzemy
list i wracamy do poliganis do zielnika.Wrzucamy list do otworyu i czekamy.Oglądamy pudło.W magazynie siedzi dzieciak zabieramy
go i używamy na pudle.Uderzamy go jo-jo w brzuch,.Wchodzimy do pudła. ROZDZIAŁ 6!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 16:22, jghj napisał:

dałem soczewkę na dmuchawke ale ona nie chce nic powiększać i jak chcę strzelić dmuchawką to szymek mówi że nie wie co ma
naciskać

Musisz użyć dmuchawki, lunety i soczewki. Popatrz na konsole, są dwa przyciski. Strzelaj do tego po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 12:04, Yami napisał:

jak przechodze przez tą siatkę to widze tylko drzwi których nie można otworzyć i parę magazynów

Za siatką po prawej stronie jest obok magazynów kosz na śmieci i tam jest ta płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 12:01, Yami napisał:

gdzie jest ten plac gdzie mam zdobyć dmuchawke aby przebić balony?

Dmuchawkę wygrasz w wesołym miasteczku grając w koło (gdzie wyjęty magnes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 12:04, Yami napisał:

jak przechodze przez tą siatkę to widze tylko drzwi których nie można otworzyć i parę magazynów

I jeszcze jedno: jeżeli pamiętam są tam pudła z jedzeniem dla psa i tam znajdziesz płytę. Dawno grałam, wiec chyba już skleroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:22, porta napisał:

Jestem w komputerze i błądzę co robić?

Spróbuję sobie przypomnieć kolejność, sprawdzę jeszcze i potem podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować