Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2005 o 15:41, Nulinka napisał:

> jak przejc most na Nexusie?
Mniej więcej co 8 kroków strażnik wychodzi, więc przed jego wyjściem zawróć i idź w przeciwnym
kierunku, gdy się chowa idź ponownie do przodu.



Już to napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:55, Yami napisał:

Podaj jak przejść ostatni rozdział 6

Szymon wyjdzie z pudła i znajdzie sie w fortecy. Neutralizuj kolorowe ognie. Wróżka powie Ci jak.Musisz zmieniac kolory szaty Szymka,więc tak: lewa strzałka - czerwony, góra - żółty, prawa - niebieski. Lewa + góra = pomarańczowa, lewa + prawa - fiolet, góra + prawa - zielony, lewa+góra+ prawa = biały. Neutralizując ognie idx do góry, do drabiny. Wejdziesz do laboratorium Strzelasz dmuchawką z lunetą do konsoli - do prawego przycisku.Shift - powiększenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lalką woo doo obudzisz Rabarbarzyńcę. Gdy Runt zaatakuje Szymka - zmieniaj kolory szat i naciskaj przyciski na ścianie. rabarbarzyńca jako kaczka poleci, Melisa obudzi sie i razem wejda do bram Nexusa. Idź do głowy Bagniaka i zaspiewaj piosenkę, przejdź magiczny most. Idź do pokoju gdzie leży Bagniak i Sordid. Wejdziesz do komputeraUżyj na Bagniaku odkurzacza i masz 2 minuty do wyjścia.Musisz Sordida umieścić w pokoju i idx do pokoju kontrolnego, dyskietka i home.
(to w skrócie chyba wszystko, jeżeli pominęłam coś to sorry, ale dawno grałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki to wyżej nie aktualne. :)
teraz inny problem - Po wyjściu z komputera gdzie mam włożyć dysk startowy jak szymek mówi że nie widzi klawiatury ani żadnego przycisku. Co mam zrobić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:32, Tomcio50 napisał:

Oki to wyżej nie aktualne. :)
teraz inny problem - Po wyjściu z komputera gdzie mam włożyć dysk startowy jak szymek mówi
że nie widzi klawiatury ani żadnego przycisku. Co mam zrobić pomóżcie

Po prostu otwórz kieszeń w swoim komputerze i kliknij ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 07:47, Yami napisał:

Staram się dobiec w 2 min. ale nie mogę. Czy jest jakiś sposób na to zeby nie gasło swiatło

Chyba nie. Musisz nadal próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy gracie w takie dziecinne gierki??? Jeju, myślałam że te fora są dla graczy w wieku powiedzmy 13-30 lat, a nie 5-8 lat ;P. Tak serio to się tylko domyślam o czym jest ta gra bo nigdy w nią nie grałam (ale się domyślam po prze słodkim tytule).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 16:45, natkasuper1 napisał:

Wy gracie w takie dziecinne gierki??? Jeju, myślałam że te fora są dla graczy w wieku powiedzmy 13-30 lat, a nie 5-8 lat
;P. Tak serio to się tylko domyślam o czym jest ta gra bo nigdy w nią nie grałam (ale się domyślam po prze słodkim tytule).

Mylisz się. Jak to mówią "Nie oceniaj książki po okładce". Najpierw zagraj, potem oceniaj. Zeby przejś tą grę trzeba logicznie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią "mordobicia",inni jeszcze jakieś inne gry z przemocą, a my - wypowiadający się na tych stronach - wolimy wejść w świat magii i ... porządnego łamania głowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 15:48, Nulinka napisał:

>Sorki, napisałam wcześniej, ale dopiero potem wysłałam...



Dobra,dobra ale czasem patrz trochę do tyłu (bez obrazy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 21:30, porta napisał:

Nulinka dzięki za wszystko.

Nie ma za co. Jak będziesz czegoś potrzebować, to - często tutaj zaglądam - pytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować