Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 09:05, Nulinka napisał:

Ropuchę włóż do pieca - będzie pot.
Włóż do kotła fasolki, pot z ropuchy i colę.
Musisz trafić jojem w wykrywacz metali.
Tabliczka jest przy chatce kontrolnej.

wIWLKIE DZIĘKI A JAK MAM DAĆ KRASNOLUDOM TE USZCZELKI I JAK MAM WULAĆ NA NIE COLE BO [OUBOWAŁAM TO MI MUWIŁ ŻE PO CO MU USZCZELKI ITD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uszczelkach użyj coli (będa wtedy błyszczące). Wejdź pod wielkie drzewo (musisz się schylić) i tam zobaczysz chatkę - rozłóż przed nią uszczelki, wyjdzie krasnolud, nakryj go dzwonem i w dzwon uderz młotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 06:55, Nulinka napisał:

Na uszczelkach użyj coli (będa wtedy błyszczące). Wejdź pod wielkie drzewo (musisz się schylić)
i tam zobaczysz chatkę - rozłóż przed nią uszczelki, wyjdzie krasnolud, nakryj go dzwonem i
w dzwon uderz młotem.

>SUCHAJ UZYSKAŁAM MASŁO CO Z NIM MAM ZROBIĆ I JAK MAM WIĄĆ MŁOT BO TEN FACET OD DZWONU SPADŁ NA DUŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:24, rosomcia napisał:

> Na uszczelkach użyj coli (będa wtedy błyszczące). Wejdź pod wielkie drzewo (musisz się
schylić)
> i tam zobaczysz chatkę - rozłóż przed nią uszczelki, wyjdzie krasnolud, nakryj go dzwonem
i
> w dzwon uderz młotem.
>SUCHAJ UZYSKAŁAM MASŁO CO Z NIM MAM ZROBIĆ I JAK MAM WIĄĆ MŁOT BO TEN FACET OD DZWONU SPADŁ
NA DUŁ

AHA I JESZCZE PYTANKO JAM MAM WYLAĆ KOLE NA USZCZELKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:33, rosomcia napisał:

> > Na uszczelkach użyj coli (będa wtedy błyszczące). Wejdź pod wielkie drzewo (musisz
się
> schylić)
> > i tam zobaczysz chatkę - rozłóż przed nią uszczelki, wyjdzie krasnolud, nakryj go
dzwonem
> i
> > w dzwon uderz młotem.
> >SUCHAJ UZYSKAŁAM MASŁO CO Z NIM MAM ZROBIĆ I JAK MAM WIĄĆ MŁOT BO TEN FACET OD DZWONU
SPADŁ
> NA DUŁ
AHA I JESZCZE PYTANKO JAM MAM WYLAĆ KOLE NA USZCZELKI?

na uszczelki muszisz wylać kole. zrób to w następujący sposób. wejdz w swój ekwipunek i zaznacz uszczelki a potem dwa razy kliknij na kopa-kolę. moze sie nie udac ale próbuj. gdybys jeszcze potrzebowała pomocy to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masło będzie potrzebne kilka razy - teraz do włożenia krasnoluda do lunety (potem do posmarowania drzwi w szafce i jeszcze do wyciągnięcia kluczy ze smoka).
Młot dostaniesz od krasnoluda w zamian za rybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:06, Nulinka napisał:

Masło będzie potrzebne kilka razy - teraz do włożenia krasnoluda do lunety (potem do posmarowania
drzwi w szafce i jeszcze do wyciągnięcia kluczy ze smoka).
Młot dostaniesz od krasnoluda w zamian za rybę.

uh a jak skombinować rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść do Tajemniczego Miejsca i tam znajdziesz krasnoluda. Musisz iść do Tajemniczego Miejsca i tam, za zwałami kamieni (w jaskini) będzie krasnolud. Zapalisz lont i go uwolnisz, in poprosi Cie o rybę, którą złowisz wkładając zapalony lont do słoika , wrzucisz słój potem do wody. Gdy przyniesiesz rybę, on da Ci młot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:23, Nulinka napisał:

Musisz iść do Tajemniczego Miejsca i tam znajdziesz krasnoluda. Musisz iść do Tajemniczego
Miejsca i tam, za zwałami kamieni (w jaskini) będzie krasnolud. Zapalisz lont i go uwolnisz,
in poprosi Cie o rybę, którą złowisz wkładając zapalony lont do słoika , wrzucisz słój potem
do wody. Gdy przyniesiesz rybę, on da Ci młot.

>a gdzie jest to miejsce i gdzie znajdę tom pochodne aha ijak wylać kopa kole na uszczelki bo tamten sposup mi niedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekaj, dawno nie grałem, ale chyba jak jesteś koło szeryfa to możesz wejść w uliczkę gdzie są ogródki działkowe, przy jednym z domków będzie puszka z lakierem, ocet u Bagniaka, przypieczesz w hotelu tam w ogródku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak przejść koło zjadąjącej rośliny paszczękus maximus (3 poziom). Bo za cho**rę nie potrafę koło niej przejść i mnie zjada. oH.! Nieczające dziecko ze mnie. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!! jak rzucam rzutkami z orgiem,rzucam przez okno i za ch***rę nie moe jej znaleźć(wiem że ma być za Pieskim życiem).ppoommooccyy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tu nowy. Grałem w szymka dwa razy a teraz gram po raz trzeci, i mam taki problem kiedy byłem w esołym miasteczku wygrałem wszystko co się dało wziąłem na misia pchły i idę do stołu bilardowego i jak jestem to wciskam alt kiedy mam w reku misia z pchłami a szymek nic nie robi i tak wciaskam cały czas i wiem że powinien wyjść kot a tu szymek nic nie che robić i nie mogę zdobyć tych dwóch bil. Jakbyście wiedzieli na czym polega problem to piszczie bo może czegoś nie mam w ekwipunku. A jeśli chodzi o ciebie Xuwek to pelikanem lecisz i wylądujesz tylko wtedy gry z widoku ptaka będziesz widział taki mały kwadracik jak zacznie świecić to wciskasz ctrl i ląduje sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak szymek jest na line i wychyla nogę w lewo to wciskasz strzałkę w prawo, ale potem kamera się obróci ale rób nadal tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować