Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 12:20, Madzia2406 napisał:

Hey :)
Mam pytanie jak, przejść tą roślie wiem, że trzeba dać ptaka .dochodze do takich zarośli (lewą
stroną) i mnie to coś zjada :/


Madziu mamy ten sam problem.
Ale ja teraz chodzę koło skały.
c(=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madziu2406 jak dasz tej roślinie ptaka to idź lewą stroną a nie prawą bo nie dojdziesz inaczej jak masz jakieś pytania to pisz postaram się odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się siada pelikanem na ziemię???(wiem że na tych tęczowych polach ale jak chcę usiąsc to pelikan piszczy)pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:30, xuwek napisał:

jak się siada pelikanem na ziemię???(wiem że na tych tęczowych polach ale jak chcę usiąsc to
pelikan piszczy)pomocy!!!

Jak powiedziałeś na tęczowych polach muszisz do nich podlecieć i kiedy zaczną świecić bradziej na tęczowy kolor to naciskasz CTRL (chyba że sobie zmieniłeś sterowanie) a pelikan piszczy tylko wtedy gdzie nie może wylądować lub gdy ten mały tęczowy kwadrat nie świeci.tych kolorowych kwadratów jest pełno wię wybierz jeden a kiedy się podświetli to naciśnij CTRL. A jak tu się bierze obrazek (awatar) włącza tak jak masz ty xuwek bo jak się loguje to jest mój avatar nie ten czarny tylko se wybrałem i na moim koncie on jest a jak pisze to się wam nie ukazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Może i to zabawne, ale utknęłam w martwym punkcie drugiego rozdziału Szymka. Już raz przeszłam tą grę, ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jak złapać krasnoludka! Gdzie się go łapało itp. Wiem, że to było związane chyba z dzwonem, z jakimiś uszczelkami, czy czymś. POMOCY!!! Teraz gra w tą grę mój młodszy braciszek, a ja nie mogę mu pomóc.

20070220231027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnoludka złapiesz w chatce pod korzeniami wielkiego drzewa. dasz przed chatką uszczelki polane colą, nakryjesz go dzwonem i uderzysz w dzwon mlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz podejść do gościa w wielkiej dziurze i trafić jojem w wykrywacz
Musisz włożyć zapalony dynamit do słoja i wrzucić go do wody( z wieży na plaży), wtedy złowisz rybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:57, Nulinka napisał:

Musisz podejść do gościa w wielkiej dziurze i trafić jojem w wykrywacz
Musisz włożyć zapalony dynamit do słoja i wrzucić go do wody( z wieży na plaży), wtedy złowisz
rybę.


Dzięki, już to załatwiliśmy. Mam kolejny problem. Nasmarowałam krasnoludka masłem, zapaliłam dynamit, ale za nic nie mogę połączyć dynamitu z tubą teleskopową :( Co jest grane? Jest potrzebne coś jeszcze? POMOCYYY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A jak tu się

Dnia 04.02.2007 o 15:08, Quardo444 napisał:

bierze obrazek (awatar) włącza tak jak masz ty xuwek bo jak się loguje to jest mój avatar nie
ten czarny tylko se wybrałem i na moim koncie on jest a jak pisze to się wam nie ukazuje.


pokazuje nam się Twój awatar, masz jakiegoś białego wilka, czy coś takiego. Nie wiesz może jakim cudem można połączyć dynamit i tubę teleskopową? w drugim rozdziale, przy strzelnicy. Próbuję to połączyć tak jak wszystkie inne rzeczy wcześniej, ale Szymek mówi, że mam się puknąć w głowę. Pomóż jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 11:47, tusiaiia napisał:

. A jak tu się
> bierze obrazek (awatar) włącza tak jak masz ty xuwek bo jak się loguje to jest mój avatar
nie
> ten czarny tylko se wybrałem i na moim koncie on jest a jak pisze to się wam nie ukazuje.

> >
pokazuje nam się Twój awatar, masz jakiegoś białego wilka, czy coś takiego. Nie wiesz może
jakim cudem można połączyć dynamit i tubę teleskopową? w drugim rozdziale, przy strzelnicy.
Próbuję to połączyć tak jak wszystkie inne rzeczy wcześniej, ale Szymek mówi, że mam się puknąć
w głowę. Pomóż jeśli możesz.
Owszem wiem. Musisz iść na zawody w miotaniu krasnoludem i się na nie zapisać, kiedy to zrobisz to idż na ten podest do strzelania kiedy zobaczysz jak Lord Dąb De Bór Konarski i Kowal skończą wtedy ty stań i połącz krasnoluda z masłem potem krasnoluda z tubą teleskopową i na sam konie połącz NIEpodpalony dynamit z tubą wtedy zostaje ci tylko połączyć soczewkę z tubą i gotowe. Może twój błąd polegał na tym że wsadzałaś podpalony dynamit albo że mie byłaś na zawodach.Spróbój. P.S Pozdro dla ciebie i dla twojego młodszego braciszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować