Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Jestem na początku 5 rozdziału :P ale ide jak pisze w poradniku do "wejścia na turniej" są tam jakieś ogródki i drzwi lecz nie da się do nich wejść. A i o co chodzi jeśli pisze " idz do wejścia na turniej i porozmawiaj z gandalfem, potem musisz sie przespac i wróć tam "
- Kim jest Gamdalf,
- Gdzie jest wejście na turniej

Prosze odpowiedzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gandalfa spotkasz przy bramie (obok ogródków, gdzie znalazłaś lakier do kasztana). Porozmawiasz z nim, a potem Szymek pójdzie spać, wróci w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:10, michu0001 napisał:

Do wszystkich zainteresowanych: na stronie 70 zebrałem moje poradniki do rozdziału 3,4 i 5.
6 rozdział jest dosc krótki, więc jak ktos będzie chciał to napisze do niego poradnik :)



Napisz poradnik do 6 rozdziału .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie gdzie można znaleść spolszczenie do tej gry, w CD-A pisali, że jest tylko wersja angielska bez spolszczeń, ale wydaje mi się, że była na jakimś portalu. Dajcie jakiś link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrałm w te kasztany i nic 2 razy wygrałam raz rozbili mojego kasztana i co dalej bo nie wiem po co miałam grac?Jak wejsc do 8 cudu dostałam juz licencje czarodzieja i złapałam skrzata a drzwi są zamknięte. I gdzie jest ten bilard bo nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby złapac krasnala musisz wczołgac sie do tego ich domy w drzewie kopnąc w grzyba połozyc odrdzewione uszczelki i złapac go w dzwon a dzwon uderzyc młotem zeby go ogłuszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na tej wyspie gdzie jest ten kwiatek co zjada szymka no i chomika nie widze to o ta wyspe chodzi?? wam tez tak straszbnie sie zacina ta gra czy to tylko ja mam takie problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz ich uwolniłam ale teraz mam zmieniac kolor szaty i szczelac w kryształy ale napiszcie mi na jaki miecz mam patrzec ??!!
i szczelac w krształy do góry co wszom na suficie ??@@
Poprostu nulinka napisz !!
wal;łam w ten przycisk i oni teraz leżą nieruchomo
I mam strezlac w kryształy ale jakie te za mną czy te u góry i jak mam zmieniac te kolory szaty !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować