Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 17:37, bubcio napisał:

Jestem w trzecim rozdziale, co zrobić aby chłopcy co grają w piłke obok wejścia do kanałow
podali mi hasło?

wejdz na strone nr 70 tam masz wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść na wyspę, gdzie jest karmnik dla ptaka i tam jest skała. Zaśpiewaj piosenkę Bagniaka i skała sie otworzy, znajdziesz tam rękawice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nulinka prosze pomóz jestem nowy i utknełem w 3 rozdziale. W kanałach wystukałem kod ale nie mam kasy by zawalczyć na kasztana z Jimim Dzieciakiem co mam zrobić mam ogólnie zero srebików
Prosze odpisz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz ich uwolniłam ale teraz mam zmieniac kolor szaty i szczelac w kryształy ale napiszcie mi na jaki miecz mam patrzec ??!!
i szczelac w krształy do góry co wszom na suficie ??@@
Poprostu nulinka napisz !!
wal;łam w ten przycisk i oni teraz leżą nieruchomo
I mam strezlac w kryształy ale jakie te za mną czy te u góry i jak mam zmieniac te kolory szaty !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz iśc do kościoła i zobaczyć na ścianie mapę. Potem polecisz pelikanem do tajemniczego miejsca - w górę od miasta. Tam na stole zobaczysz prochy iuzyj odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NULINKA jako , ze znasz Szymka najardziej na swiecie mam pytanie;) jestem w piatym rozdziale iiii mam ołów w furmance, i most zawaliłam, jestem juz po rozmowie z kalipso, mam oponę, wisząc na niej rowniez rozmawiałam z kalipso, wezwałam ptaka , poleciałam w to nowe miejsce, i..na stole znowu leza prochy herosa i zadnych troli ni ma;( pomoz mi porsze, to koncówka gry a mam z tym najwieksze problemy. z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować