Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 18:48, begonia napisał:

Jak mam poprosić kalipso żebi mi pomugł złapać skrzata?

on ci nie pomorze zlapac skrzata satka na motyle sprubuj go zlapac satka na motyle ale ci sie nieuda potem pogadaj z dzieciakiem i idz do jego kolegow na mapie bedzie ci to miejsce mrugalo na zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:58, Michael24 napisał:

jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem

a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek niewiem jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba nie był właściwy kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie to whiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:23, begonia napisał:

> jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem
a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek niewiem
jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba nie był właściwy
kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie to whiski.

musisz isc do piwnicy zakrecic kurek isc do baru pogadac z rozżalonym gostkiem jak on powie ze chce piwo , to niebedzie bo w piwnicy jest zakrecony kurek jak on pujdzie go odkrecic to jojem wes whisky . Pizze zamuwisz jak nacisiniesz na gwizdek , i jak bedziesz widziala go w prawym gornym rogu nacisini enter . Kot do studzienki musisz wystukac rytmicznie c c cwk cwks legia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:23, begonia napisał:

> jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem
a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek niewiem
jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba nie był właściwy
kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie to whiski.

I jeszcze jedno żeby wystukać kod musisz najpierw zawiesić siatkę dla dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:26, Bxoxbxox napisał:

> > jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem

> a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek
niewiem
> jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba nie był
właściwy
> kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie to
whiski.
I jeszcze jedno żeby wystukać kod musisz najpierw zawiesić siatkę dla dzieciakow


ONA JUZ TO ZROBILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:06, Michael24 napisał:

> > jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem

> a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek
niewiem
> jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba nie był
właściwy
> kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie to
whiski.
musisz isc do piwnicy zakrecic kurek isc do baru pogadac z rozżalonym gostkiem jak on powie
ze chce piwo , to niebedzie bo w piwnicy jest zakrecony kurek jak on pujdzie go odkrecic to
jojem wes whisky . Pizze zamuwisz jak nacisiniesz na gwizdek , i jak bedziesz widziala go w
prawym gornym rogu nacisini enter . Kot do studzienki musisz wystukac rytmicznie c c cwk cwks
legia

a jak mam dobrze popszesuwać te beczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 17:04, begonia napisał:

> > > jeszcze jedno znagowi daj whisky a dzieciakom zamow pizze ze wszystkim i z serem

>
> > a jak mam zamuwić picce?mam ten gwizdek ale nie wiem jak na nim zadzwonić i na dodatek

> niewiem
> > jak wystukać kod do studzienki a wiem jaki jest bo wtedy szymek mówi że to chyba
nie był
> właściwy
> > kod...wiem gdzie jest whiski ale nie mogę go złapać jojem,bo wtedy ten barman łapie
to
> whiski.
> musisz isc do piwnicy zakrecic kurek isc do baru pogadac z rozżalonym gostkiem jak on
powie
> ze chce piwo , to niebedzie bo w piwnicy jest zakrecony kurek jak on pujdzie go odkrecic
to
> jojem wes whisky . Pizze zamuwisz jak nacisiniesz na gwizdek , i jak bedziesz widziala
go w
> prawym gornym rogu nacisini enter . Kot do studzienki musisz wystukac rytmicznie c c cwk
cwks
> legia
a jak mam dobrze popszesuwać te beczki?

musisz donich podejsc i je pchac asz zrobisz sobie droge do tego kurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 17:24, begonia napisał:

No wiem że mam je przesuwać ale w jakiej kolejności?

jak to w jakiej przcierz to jest latwe jak widzisz ze mozesz przejsc idź dalej jak masz skrzynie t ja pchni zebys mogla przejsc , na koncu sa terz skrzynie musisz sie przeznie przecisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 17:55, Michael24 napisał:

> No wiem że mam je przesuwać ale w jakiej kolejności?
jak to w jakiej przcierz to jest latwe jak widzisz ze mozesz przejsc idź dalej jak masz skrzynie
t ja pchni zebys mogla przejsc , na koncu sa terz skrzynie musisz sie przeznie przecisnac

A jak zamówić piccę bo szymkowi żadne miejsce nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:17, begonia napisał:

> > No wiem że mam je przesuwać ale w jakiej kolejności?
> jak to w jakiej przcierz to jest latwe jak widzisz ze mozesz przejsc idź dalej jak masz
skrzynie
> t ja pchni zebys mogla przejsc , na koncu sa terz skrzynie musisz sie przeznie przecisnac

A jak zamówić piccę bo szymkowi żadne miejsce nie pasuje.

musisz isc do lasu i do opuszczonej chatki na dqworzu zamow ze wszystkim i z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:34, Michael24 napisał:

> > > No wiem że mam je przesuwać ale w jakiej kolejności?
> > jak to w jakiej przcierz to jest latwe jak widzisz ze mozesz przejsc idź dalej jak
masz
> skrzynie
> > t ja pchni zebys mogla przejsc , na koncu sa terz skrzynie musisz sie przeznie przecisnac

>
> A jak zamówić piccę bo szymkowi żadne miejsce nie pasuje.
musisz isc do lasu i do opuszczonej chatki na dqworzu zamow ze wszystkim i z serem

acha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:34, begonia napisał:

skąd wziąść te papiery od wielkiego wielkiego maga żeby wejść na bagna?

musisz zagrac o jego piuro w dzwiach do studzienki i mu je dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować