Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

WITAM. JESTEM W 5 ROZDZIALE A DOKŁADNIEJ W CHATCE KONTROLNE. MAM PYTANIE GDZIE JEST KŁÓDKA NA SUFICIE I SKĄD WZIĄŚĆ KANISTER Z BENZYNĄ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdź do ekwipunku i kliknij najpierw dwa razy na czoczewkę i dynamit potem to samo zrób z palącym dynamitm i słoikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM. JESTEM W 5 ROZDZIALE A DOKŁADNIEJ W CHATCE KONTROLNE. MAM PYTANIE GDZIE JEST KŁÓDKA NA SUFICIE I SKĄD WZIĄŚĆ KANISTER Z BENZYNĄ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w fortecy sordida i weszłem do pomieszczenia gdzie jest Rant zostałem uwięziony w w niewiem jak to nazwać. Comam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej roślinie musisz rzucić ptaka, apotem iść po lewej stronie jak najbliżej zarośli. Dojdziesz do jaskini i tam jest roślinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czuje się ignorowany i ponawniam pytanie. Witam. Jestem w fortecy sordida i weszłem do pomieszczenia gdzie jest Rant zostałem uwięziony w w niewiem jak to nazwać. Co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 11:43, Joachim95 napisał:

JAK BRZMI TA PIOSENKA BAGNIAKA

BIGOS BAGIENNY.BIGOS PYCHA. KTO GO ZJE NIE BĘDZIE KICHAŁ, NIE BĘDZIE PRYCHAŁ, NIE BĘDZIE WZDYCHAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w 6 rozdziale wziołem bagiennego do odkurzacza i wyszedłem z komputera ale nie wiem co dalej gdy daje na komputer mówi mi że nie ma żadnego klawisza ani klawiatury nie wiem co zrobić prosze pomiżcie mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz isc po schodach na gure i poprawej stronie zawsze bedzie taki schodek jak to swiatło bedzie blisko to stań na tym schodku i poczekaj aż ono przeleci i ić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozilek musisz połączyć soczewke z tą pukawkąco wygrałeś na wesołym miasteczku i pod runtem beda 2 przyciski włącz ta pukawke i nacisnij shiwt i strzel w przycisk uwolnij potem daj na lalke kumama barbarzyńcy i daj alt potem reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:31, mozilek napisał:

Dzięki Szept

Po pierwsze uzyj soczewki na dmuchawce i uzyj jej i nacisnij shiefta i strzel w czerwony prycisk pozniej uzyj laki kumama teraz walczysz z rantem uzywaj takiego koloru szaty jakiego on ma miecza jak masz zielony i trafi cie idz do przycisku i nacisij go Teraz most musisz isc 21 krokow z shiftem na przod a pozniej 8 w tyl reszta pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować