Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Korzystałam z angielskiej solucji przerzuconej na translate, jestem w trzecim rozdziale. Wiadomo, po takim opisie można tylko się domyślać o co chodzi:) Do rzeczy. Dostałam od Kalipso klucz do pokoju, wyszłam na chwilę na dach przez okno i chciałam iść spać, ale Szymek ma alergię na coś tam i jest rozpieszczony bachor bo bez poduchy nie zaśnie. Poszłam do Baru, powiedziałam garbusowi że chcę sprzątanie. On gadał z Evette, a ja miałam podobno wytrzasnąć skądś odkurzacz. O co łazi:/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 19:51, Migotka napisał:

Korzystałam z angielskiej solucji przerzuconej na translate, jestem w trzecim rozdziale. Wiadomo, po takim opisie można
tylko się domyślać o co chodzi:) Do rzeczy. Dostałam od Kalipso klucz do pokoju, wyszłam na chwilę na dach przez okno i
chciałam iść spać, ale Szymek ma alergię na coś tam i jest rozpieszczony bachor bo bez poduchy nie zaśnie. Poszłam do Baru,
powiedziałam garbusowi że chcę sprzątanie. On gadał z Evette, a ja miałam podobno wytrzasnąć skądś odkurzacz. O co łazi:/??

Chodzi oto, że musisz poprosić barmana aby posprzątał twój pokuj. Potem prześlizgnij się obok barierki i weż odkurzacz. Potem idz na skwer sprawiedliwosci gdzie plywaja kaczki uzyj odzkurzacza na jednej z nich i połacz piora z poduszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięks bardzo Yami! Przeszłam nieco dalej, Wieprzowina prosiła mnie o znalezienie pióra, które mają dzieciaki w studzience. Tylko jak podchodzę wystukać kod to wciskam ctrl i Szymek mówi: "Hmm...chyba lepiej zapukam" no to ja robie to D-D-DDD-DDDD-DDDDD i jeszcze raz ctrl i ten stuknięty transwestyta mi gada że to nie jest dobry kod:/ Pomocy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 14:16, Nulinka napisał:

Ten kod to : CC - CWK - CWKS - LEGIA - to jest w rytm tego zawołania kibiców.

>Dzieki Nulinka, kochana jesteś ale już to przeszłam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu. Wygrałam z dzieciakami w kasztany, dostałam pióro i poszłam do Ósmego Cudu, żeby je dać Wieprzowinie ale lustro mi powiedziało, że Wieprzowiny nie ma już od jakiegoś czasu:( No to gdzie on jest?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:49, Migotka napisał:

Buu. Wygrałam z dzieciakami w kasztany, dostałam pióro i poszłam do Ósmego Cudu, żeby je dać
Wieprzowinie ale lustro mi powiedziało, że Wieprzowiny nie ma już od jakiegoś czasu:( No to
gdzie on jest?? :/

Musisz wejść do białego pokoju, wejść do windy i jeszcze raz wystukaj biały pokój i tam spotkasz Wieprzowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka mam problem z rozdz 3 jestem w charce i zamowilam dzieciakom juz 3 pizze z dodatkowym serem i bez anchois a one ciagle chca wiecej tej pizzy i mowia ze jak nie zamowie to nie dostane skrzata:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha jeszcze jedno pytanie. jak gram z tym dzieciakiem w kasztany to on moze swoim kasztanem ruszac w gore i w dol zebym nie trafila a ja nie moge:/ z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie jesli ktos tu bedzie to pleassssseeeee niech mi odpisze od 2 dni sie mecze z ta gra przez te nienazarte dzieciaki stoje w miejscu:/ te obdartusy podaly mi haslo do studzienki gralam z dzieciakiem w kasztany zapisalam sie do cechu czarodziejow ale nie mam tego skrzata uwolnilam zlotowlosa dalam whisky znagowi jak tylko weszlam do chatki zapytalam tych pasibrzuchow czy dadza mi swietilika powiedzieli ze tak ale musze zamowic im pizze no to zamowilam juz chyba z 10 razy a oni ciagle mowia ze sie nie najedli i ze mam zamowic jeszcze jedna bo jak nie to nie dostane swierszcza:/// moze cos ominelam? prosze napiszcie dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok juz nie trzeba odpowiadac na pytania w/w jestem w osmym cudzie i nie moge wyjsc://// jak dochodze do drzwi uderzam w jakas niewidzialna bariere jak wcisne tab to oczami szymka widze drzwi ale nie moge do nich podejsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:59, Dori113 napisał:

Jak zlapać rybę dla krasnoluda? Szymek caly czas powtarza że ryba jest dla niego za szybka!

na plazy musisz wejsc na skocznie (kolo teleportera, wchodzisz po drabince) zapalic dynamit soczewka wlozyc go do sloika na motyle a potem rzucic do wody jak wybuchnie zejdz na dol i zabierz rybe z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha ludki jeszcze jedno pytanko. gdzie jest wieprzowina??? jak wchodze do osmego... to glowa w scianie mowi mi ze jest w niebieskim pokoju a jak wejde do niebieskiego to ze jest w bialym i tak w kolko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować