Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 18:38, Yami napisał:

Jar na jakich stronach piszesz?


Na temacie o CD Action, Morrowind, Little Fighter, stworzyłem o mafi 2 więc tam też i tam co mi wpadnie pod klawiature :-)
A i troche w tym, przeszedłem całego Szymka więc się poudzielam. Jak chcesz pogadać to moje gg 5438388


Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:54, Carotenca napisał:

hej! czy musze cos zrobic zeby wejsc na festyn albo na turniej? bo szymek niby widzi drzwi
ale ich nie otwiera:/

Wejdziesz na turniej w 5 rozdziale. Będzie stał taki mag w niebieskim ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haj. Może ktoś wie gdzie znajdę Wieprzowinę (chce go poprosić o papiery) To mial być chyba jakiś Klub Nocny (???) Jeśli tak to gdzie jest ten klub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 19:55, Dori113 napisał:

Haj. Może ktoś wie gdzie znajdę Wieprzowinę (chce go poprosić o papiery) To mial być chyba
jakiś Klub Nocny (???) Jeśli tak to gdzie jest ten klub?


Aby ten klub się otworzył musisz dołączyć do cechu czarodieji. Najpierw idź do cechu, później do Kalipso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Poszłam do cechu, odesłali mnie mówiąc ze musi mnie ktoś że tam powiem wprowadzić. Kalipso zgodziś się pomóc mi, wpomniał o wieprzownie. Wrócilam do cechu gdzie zostalam zapisana, odeslali mnie po skrzata pomocnika. Nie wydostnę się z miasta bez papierow ktore ma mi dać Wieprzowina. W tej chwili u mnie jest noc, szukam Wieprza by poprosić go o papiery (napewno nie da mi ich za darmo :) ). Gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 20:42, Dori113 napisał:

Hmm. Poszłam do cechu, odesłali mnie mówiąc ze musi mnie ktoś że tam powiem wprowadzić. Kalipso
zgodziś się pomóc mi, wpomniał o wieprzownie. Wrócilam do cechu gdzie zostalam zapisana, odeslali
mnie po skrzata pomocnika. Nie wydostnę się z miasta bez papierow ktore ma mi dać Wieprzowina.
W tej chwili u mnie jest noc, szukam Wieprza by poprosić go o papiery (napewno nie da mi ich
za darmo :) ). Gdzie on jest?


Tam gdzia ma dać ci papiery to droga na bagna, a tego świerszcza pomocnika szukaj tam gdzie motyli, a później leć do starej opuszczonej chatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz drugi raz gram w Szymka (pierwszy były jakieś 2-3 lat temu)
Idalej nie umiem przejść przez ten most w rozdz. 6 - Nexus czy jakoś tak
Chodzę i przodem i tyłem i czaołgam się i nić , tylko mi mówi żeby się nie wałęsać
Może ktoś ma radę na mój szymkowy problem bo to że trzeba iść a potem zawrócic i tak dalej to u mnie nie skutkuje
Niech ktoś ratuje mojego szymka bo spędze z nim na tym moście kolejne 3 lata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować