Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

jak złapiesz skrzata to siatka na motyle się przedziurawi dasz ją na okno koło obdrtusów a oni dadzą ci hało to jest c-c-cwk-cwks-legia musisz wybijać to w rytmie ale dopóki ci nie powiedzą to tam nie wejdziesz(znaczy do studzienki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 13:19, Nulinka napisał:

> Nulinka dzięki za wszystko.
Nie ma za co. Jak będziesz czegoś potrzebować, to - często tutaj zaglądam - pytaj!

Dajcie przez Onet poczte mi tą solucje jak możecie ,może Jar Jar binks by mi przesłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:43, Czarodzej napisał:

> > Dziekuje a czy moglbys podac sposob przzejscia rozdzialu 3
> powiedz mi co już masz
Dajcie mi przez onet poczte instrukcję szymka

NIE MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:54, Jar Jar Binks napisał:

> a gdzie jest ta 3 roslina (mam juz ta ktora rosne za wodospadem kolo tego glazu, i ta
ze skaly
> kolo ksiezniczki)
Jedna jest za tą wielką rośliną

masz może solucje do szymka (rozdział 3) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 10:12, Smalinos napisał:

o jakiego skrzata chodzi czy to ten co gra w zutki a tak propo jak z nim nie wygram to cossie
stanie bo ja caly czas przegrywam

nie musisz z nim wygrywac, w grze z nim chodzi o to ze musisz otworzyc okno nad tarcza do gry i wyrzucic przez nie rzustke zeby otworzyc okno musisz isc na pietro obok swojego pokoju i z komody na korytarzu wuciagnac koc potem isc do swojego pokoju otworzyc okno wyjsc na dach uzyc koca na kominie optem isc do pokoju gier zagrac z orkiem i wycelowac tak zeby zutka trafic w okno potem wyjdz z pieskiego zycia przez drzwi na pietrze i poszukaj na jednej ze scian tej rzutki a skrzata musisz zlapac w siatke na motyle( na polu w lesie na ktorym lapie sie motyle bedzie tam latal taki swietli) wtedy on przedziurawi siatke do lasu musisz wyjsc w nocy potem idz do opuszczonej chatki i zamowi dzieciakom pizze z wszystkimi dodatkami i 2 serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować