Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored: The Knife of Dunwall - znamy szczegóły. W roli Dauda znów Michael Madsen

15 postów w tym temacie

Historia Dauda zostanie skonkludowana w drugim fabularnym DLC, The Brigmore Witches, którego premiera nastąpi na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy

I to mnie niestety martwi... bo dodatek zapowiada się jak najbardziej smaczny tylko drugie DLC muszę kupić (to znaczy nie muszę, jak się zdecyduję), aby poznać jakieś tam zakończenie. To trochę boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Historia Dauda zostanie skonkludowana w drugim fabularnym DLC, The Brigmore Witches,
> którego premiera nastąpi na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy

>
> I to mnie niestety martwi... bo dodatek zapowiada się jak najbardziej smaczny tylko drugie
> DLC muszę kupić (to znaczy nie muszę, jak się zdecyduję), aby poznać jakieś tam zakończenie.
> To trochę boli...

Fakt, mnie też się to średnio podoba, ale gorąco liczę na to, że będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Daud z biegiem czasu zaczyna źle się czuć z tym, co zrobił, i zaczyna szukać sposobu na odkupienie"

Rzyg, czemu nie mozna zagrac postacia zla do szpiku kosci, tylko zawsze jakims cieniasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 11:19, Harunia napisał:

"Daud z biegiem czasu zaczyna źle się czuć z tym, co zrobił, i zaczyna szukać sposobu
na odkupienie"

Rzyg, czemu nie mozna zagrac postacia zla do szpiku kosci, tylko zawsze jakims cieniasem.


Bo są inne gry od tego, by można grać kimś złym do szpiku kości, tutaj założenie jest takie, a nie inne. Może się nie podobać, ale to nie jest cRPG, by można było sobie wybierać jaki nasza postać ma charatker.
Poza tym od kiedy koleś z wyrzutami sumienia jest cieniasiem, huh?
Kogoś poziom testorenu cierpi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rzyg, czemu nie mozna zagrac postacia zla do szpiku kosci, tylko zawsze jakims cieniasem.

Nie jestem pewien, ale może jest to podyktowane faktem, iż Daud żałuje swoich uczynków, tak jak jest to wytłumaczone w podstawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 12:22, theVorek napisał:

Czy będzie wersja pudełkowa tego DLC ?


Wątpię. Swoją drogą po co pudełko z kodem komu? Zawsze mnie zastanawiało po co mieć samo pudełko jak zawartość jest cyfrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 12:59, Muradin_07 napisał:

> Czy będzie wersja pudełkowa tego DLC ?

Wątpię. Swoją drogą po co pudełko z kodem komu? Zawsze mnie zastanawiało po co mieć samo
pudełko jak zawartość jest cyfrowa...

Z tego co wiem Bethesda/ZeniMax ma podpisaną umowę z Cenegą na dystrybucję gier i dodaktów DLC wyłącznie w wersji pudełkowej. Więc jeśli zobaczymy DLC do "Dishonored" to pewnie po kilka mniejszych w pudełku właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ze Steama sobie kupić nie będę mógł? Tak czy inaczej wydawanie kodów do DLC w pudełkach jest dla mnie po prostu poronionym pomysłem. Dawno temu śmiałem się z tego, że dodatek do drugiego BFa był wydany w pudełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 16:24, Muradin_07 napisał:

A ze Steama sobie kupić nie będę mógł? Tak czy inaczej wydawanie kodów do DLC
w pudełkach jest dla mnie po prostu poronionym pomysłem. Dawno temu śmiałem się z tego, że
dodatek do drugiego BFa był wydany w pudełku...

Na Steamie możesz kupić tylko podstawkę z brytyjskim ID Steam, która nie jest kompatybilna z cenegową wersją "RHCP". Nawet DLC z brytyjskim ID Steam nie możesz tam nabyć. Dlatego do kopii podstawki zakupionej na Steam, DLC możesz kupować tylko na Gamersgate, Gamefly, Game.co.uk. Jeśli zaś nie masz w ogóle podstawki, proponuję poniższe wydanie:

http://www.game.co.uk/en/dishonored-bundle-215251?pageSize=20&searchTerm=Dishonored

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 16:24, Muradin_07 napisał:

A ze Steama sobie kupić nie będę mógł? Tak czy inaczej wydawanie kodów do DLC w pudełkach
jest dla mnie po prostu poronionym pomysłem. Dawno temu śmiałem się z tego, że dodatek
do drugiego BFa był wydany w pudełku...


DLC widnieje w naszym "steamowym regionie". W dodatku pracownik Bethesdy potwierdził niedawno, że osoby, które niefartownie posiadają wersję RHCP będą miały do niego dostęp od razu, gdy pierwsze DLC zadebiutuje u nich niedługo później. Ja na razie czekam na coś zbiorczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować