Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spora popularność Path of Exile. Wkrótce nowa zawartość i funkcje

22 postów w tym temacie

W porównaniu do Diablo III to ta gra miażdży - klasyczna esencja mrocznego hack''n''slasha. Nie ma żadnych tęcz, jednorożców, kolorowych misiów i uśmiechniętych kwiatuszków i chmurek. Lokacje są ciekawe, potwory potworne, system skilli z gemów bardzo poręczny. Nawet jakby wydawaliby płatną wersję pudełkową to bym kupił :) diablo III 6/10, PoE 9,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, przeszedłbym ją nawet parę razy, kilkoma postaciami ... tylko że mój komputer najwyraźniej jej nie toleruje i w drugim akcie, po 6 blue screenach (w ciągu 4 dniowego grania) dałem sobie z nią spokój. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo mój sprzęt jest z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 22:43, werty1232 napisał:

Gra fajna, przeszedłbym ją nawet parę razy, kilkoma postaciami ... tylko że mój komputer
najwyraźniej jej nie toleruje i w drugim akcie, po 6 blue screenach (w ciągu 4 dniowego
grania) dałem sobie z nią spokój. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo mój sprzęt jest z górnej półki.

Spróbuj tego
http://webcdn.pathofexile.com/forum/view-thread/51323/page/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W porównaniu do Diablo III to ta gra miażdży - klasyczna esencja mrocznego hack''n''slasha.
> Nie ma żadnych tęcz, jednorożców, kolorowych misiów i uśmiechniętych kwiatuszków i chmurek.
> Lokacje są ciekawe, potwory potworne, system skilli z gemów bardzo poręczny. Nawet jakby
> wydawaliby płatną wersję pudełkową to bym kupił :) diablo III 6/10, PoE 9,5/10

Jezu, Ty tak na poważnie z tymi jednorożcami, tęczami itp.? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoE przy Diablo 3 jest tak wolne, wyprute z dynamizmu, brzydkie i oklepane. Grałem, doszedłem do 3 aktu w wielkich bólach i powiedziałem tej produkcji dość. Król jest tylko jeden i serie Diablo ciężko będzie przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 22:19, Masquamacus napisał:

Nie ma żadnych (...) jednorożców, kolorowych misiów i uśmiechniętych kwiatuszków i chmurek.

Ehe, a Diablo II było symulatorem farmera, bo przecież miało level z KROWAMI!!11one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się PoE nie podoba. Dałem tej grze spokój pod koniec drugiego aktu. Nudne to jak flaki z olejem, już D1 było ładniejsze i bardziej dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wady to dubbing (oryginalny) i niewciągająca fabuła, może brak jakiś cutscenek. Cała reszta miażdży. Poziom trudności i mechanika gry to zdecydowane plusy. Chłopaki wymyślili jak zrobić grę żeby nawet białe itemy nie były ignorowane. Po co w Diablo tyle itemów jak z ziemi podnosi się tylko pomarańczowe i zielone ew. żółte powyżej 60lvl. Ha, a customizacja postaci - to dopiero bajer! Też bym kupił, ale jak wyszłoby z bety i było ciut dłuższe, bo te akty za krótkie trochę, choć satysfakcjonujące, jako że bossowie bardzo trudni. A że jest darmowe, ojojoj - dziwny jest ten świat, Diablo - 200zł, PoE - darmowe bez pay to win, a przepaść pod każdym względem na korzyść PoE. To nie jest gra dla casuali, dlatego narzekań będzie pewno sporo, szczególnie od młodszych graczy, za co ich absolutnie nie winię, bo w biednych czasach dla gier przyszło im żyć i źle zostali przez nie "wychowani". Diablo III w czystej postaci, tylko tytuł się nie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z tych 2 mln pogralo chwile i wywalilo gre z dysku. Zaloze sie ze wiekszosc. Jest darmowa to nie dziw ze ludzie zakladaja konta i probuja.

> PoE przy Diablo 3 jest tak wolne, wyprute z dynamizmu, brzydkie i oklepane. Grałem, doszedłem
> do 3 aktu w wielkich bólach i powiedziałem tej produkcji dość. Król jest tylko jeden
> i serie Diablo ciężko będzie przebić.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosen wyczerpał temat, nic dodać, nic ująć :] Nowy król h''n''s. Po ograniu PoE wszystkie inne obecne na rynku arpg wydają się jakieś takie banalne, wyprane z możliwości z mechaniką na poziomie gier 3+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra fajna, przeszedłbym ją nawet parę razy, kilkoma postaciami ... tylko że mój komputer
> najwyraźniej jej nie toleruje i w drugim akcie, po 6 blue screenach (w ciągu 4 dniowego
> grania) dałem sobie z nią spokój. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo mój sprzęt jest
> z górnej półki.

tak się dzieje ponieważ jak mniemam masz creative FX sound-a tak? jeżeli tak to musisz łatke ściągnąć do tej karty albo poczekać na fixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że są ludzie, którym PoE się po prostu lepiej podoba niż D3, więc nie najeżdżajmy się jeden na drugiego z powodu innych "wierzeń". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować