Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Jako że Episode One już jest, a trailer do Episode Two również zatem najwyższy czas założyć temat o kolejnym rozszerzeniu Half-Life 2 :D
Co sądziecie o tym co widzieliście na trailerze ? Nie wygląda on jak robiony na silniku gry... chodzi mi o moment gdy Alyx jest niesiona przez Vortiguna... jest podobny do tych które możemy zaobserwować chodćby w Tomb Raider 1... w każdym razie zapowiada się ciekawie...
Napewno będą nowi wrogowie, ale jednocześnie wątpie żebyśmy zobaczyli ją, jak zapowiada Valve pod koniec roku... ja stawiam na Luty ''07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:05, zardzel napisał:

Jako że Episode One już jest, a trailer do Episode Two również zatem najwyższy czas założyć
temat o kolejnym rozszerzeniu Half-Life 2 :D
Co sądziecie o tym co widzieliście na trailerze ? Nie wygląda on jak robiony na silniku gry...
chodzi mi o moment gdy Alyx jest niesiona przez Vortiguna... jest podobny do tych które możemy
zaobserwować chodćby w Tomb Raider 1... w każdym razie zapowiada się ciekawie...
Napewno będą nowi wrogowie, ale jednocześnie wątpie żebyśmy zobaczyli ją, jak zapowiada Valve
pod koniec roku... ja stawiam na Luty ''07...


Ja w niedzielę zamówiłem Episode One, więc szczerze mówiac nie wiem jak wygląda on w porównaniu do podstawki gry. Trailery do Episode One podobno nie odzwierciedlały samego dodatku. Czy można więc po trailerach do Episode Two sądzić coś o samej grze? Myślę, że jest na to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:08, Sztywny-pl napisał:

Mógłbyś dać linka do tego trailera?

trailer jest na gamespocie... i po tym jak przejdziesz E1 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, zardzel .
Teaser JEST zrobiony na silniku gry :-)

Poza tym, gracze pokładają bardzo duże nadzieje w EP 2. Myślą, że w przeciwieństwie do EP1 będzie dłuższa, pojawi się w niej g-man i inne terefere. Coś czuję, że się zawiodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera co raz bliżej a tu ani widu ani słychu nic nowego o HL2 EP2.... sprawdzę lepiej forum steampowered i w razie czego przybędę z nowymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:31, WorldWar3PL napisał:

Premiera co raz bliżej a tu ani widu ani słychu nic nowego o HL2 EP2.... sprawdzę lepiej forum
steampowered i w razie czego przybędę z nowymi informacjami.


Nie tak dawno pojawiła się rozszrzona wersja trailera i to chyba jak narazie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:40, WorldWar3PL napisał:

Masz rację : http://media.pc.ign.com/media/812/812574/vids_1.html
Ściągać trailer o nazwie NEW TRAILER :)
Zmienili wygląd mini-striderów... troszkę lipny, ale cóż poradzić.


Nie wiem, może mi się wydaje ale moim zdaniem Vortigaunt, który niesie Alyx wygląda na tym nowym trailerze jakoś tak plastelinkowo. Nie podoba mi się to. A może to tylko HDR. Tka czy siak nie mogę się już doczekać bo ten epizod zapowiada się jeszcze lepiej od porzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, założyłem osobny temat poświęcony Portalowi. Nie wiedzieć czemu wszyscy mówią, że to nowa broń z HL2 EP2. Oświadczam - N I E .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:48, bombel1981 napisał:

Otóż to. Portal ma być tylko narazie minigierką. Ale sądzę, że ta "broń" pojawi się wcześniej
czy później w Hal-Life. Może w Episode Three

Wątpię, gra wtedy była by zbyt prosta. Gdzieś ktoś chyba nawet w valve powiedział, że takiej broni nie mają zamiaru wprowadzać do gry. Chociaż..... może jednak, w końcu panowie z Combine już od dawna mają takie cacuszka.
Minigierka ? Będzie tyle etapów, że zajmie nas na dłużej niż Episode One :) Gdy ktoś będzie narzekał, że EP2 jest za krótkie, chwyci za portal i będzie miał radochę. Jeżeli cena będzie ta sama, zmniejszy się liczba chętnych.... 59,99 to ZA drogo jak na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:45, WorldWar3PL napisał:

Tak, założyłem osobny temat poświęcony Portalowi. Nie wiedzieć czemu wszyscy mówią, że to nowa
broń z HL2 EP2. Oświadczam - N I E .

Poniekąd tak. Gravity gun też miał być jako narzędzie, ale świetnie sie sprawił do rzucania w przeciwników przedmiotami:)

Poza tym na filmiku jest pokazane jak moznma wykorzystać tę nową zabawkę jako broń, na takie np.wieżyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Episode 2 zapowiada się ciekawie, zostanie po części wyjaśniona pewnie obecność Vortigauntów i tych Atalionów może, jaką role odgrywa G-man pewnie też coś będzie o tym a przedewszystkim co się stało z Dr. Breenem, krążą plotki że jego umysł został przeniesiony do ciała obcego z Combine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:53, WorldWar3PL napisał:

Chodzi ci o chwytanie, czy o zbijanie wieżyczek pudłami ? :-)

Dzięki technologi portal można również przerzucać inne rzeczy przez portal. Na filmiku pokazano,jak przez portal zrzucono skrzynię na wieżyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:50, WorldWar3PL napisał:

Wątpię, gra wtedy była by zbyt prosta. Gdzieś ktoś chyba nawet w valve powiedział, że takiej
broni nie mają zamiaru wprowadzać do gry. Chociaż..... może jednak, w końcu panowie z Combine
już od dawna mają takie cacuszka.


Mogliby zrobić to na takiej zasadzie, że w pewnym momencie gry pod wpływem czegośtam gravity gun zmieniałby się w to cacuszko na czas jakiś :)

Dnia 03.08.2006 o 13:50, WorldWar3PL napisał:

Minigierka ? Będzie tyle etapów, że zajmie nas na dłużej niż Episode One :) Gdy ktoś będzie
narzekał, że EP2 jest za krótkie, chwyci za portal i będzie miał radochę. Jeżeli cena będzie
ta sama, zmniejszy się liczba chętnych.... 59,99 to ZA drogo jak na taką grę.


Trochę złego określenia użyłem :) A o długość EP2 bym się nie martwił. Nie jestem sprinterem bo nie ma takiej potrzeby. EP1 przechodziłem jakieś 6-7 godzin chociaż można przejść chyba w 2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr. Breen. Zawiodłem się, że nie było go w EP1, wszyscy mówili, że przeżył.
I rzeczywiście, wydaje mi się, że tak jak mówisz, jego umysł, mózg i inne, zostały przeniesone do "Host body" czyli innego ciała. Prawdopodobnie statek, który napotkali Alyx i Gordon w EP1 który wywołał u nich olbrzymi ból głowy zawierał w sobie Breena.
P.S. : Przyznasz, że ostatnia kwestia Dr. Breena w HL2 była powalająca " You need me " :) Ogólnie jego przemowy były takie, że chciałem się poddać. Dlatego czekam z niecierliwością na wieści o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować