Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe Diablo III pozwoli na offline`owy handel przedmiotami

18 postów w tym temacie

Supcio, podoba mi się to bardziej klasyczne rozwiązanie. ;) Zauważyłem też na filmiku możliwość robienia uników (ślizg DH w 1:29 i zaraz po nim turlanie się Barba), tego również nie ma na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III na PlayStation 3 nie będzie miał co prawda domu aukcyjnego, pozwalającego na sprzedawanie i kupowanie przedmiotów za prawdziwą gotówkę, ale za to pozwoli graczom na inną formę ich zdobywania. - Gracze mogą handlować przedmiotami (zarówno będąc w trybie offline i online) za pomocą menu wewnątrz gry. Muszą po prostu być w tej samej grze - tłumaczy przedstawiciel Blizzarda.

Już teraz wiadomo z kolei, że konsolowe Diablo III pozwoli na rozgrywkę w trybie kooperacji maksymalnie czterem użytkownikom, zarówno przez sieć jak i w trybie offline.

^^ Rewelacyjne wiadomości dla konsolowców. Eliminacja dwóch największych bolączek z wersji PC - zrąbanej ekonomii ze względu na "pay2win auction house" (czyli handel będzie taki jak w Diablo 2 ? - rewelacja, ile bym dał żeby taka opcja wróciła do wersji PC) i wymogu podpięcia do sieci non-stop.

Szczerze zazdroszczę - zwłaszcza tej normalnej ekonomii i klimatycznego handlu (AH oprócz rozpirzenia ekonomii, jest zwyczajnie bezduszny, nie ma to jak handel "na żywo"
z negocjacjami ;-)).

Szkoda, że wersji PC nie można odsprzedać, bo na takiego patcha nie ma co liczyć :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej się zastanawiam, czy D3 na PC nie przydał by się reset i wprowadzenie tych "ficzerów" z wersji konsolowej.
Fakt faktem, było by trochę przykro stracić cały gear na postaciach, zwłaszcza, ze na obecnym szamanie np mam bardzo dużo rzeczy które sam znalazłem lub wycraftowałem, nie mniej gdyby po resecie AH odeszło w siną dal jestem na zdecydowane tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:24, Pietro87 napisał:

Coraz częściej się zastanawiam, czy D3 na PC nie przydał by się reset i wprowadzenie
tych "ficzerów" z wersji konsolowej.


Absolutnie nie. Obrońcy D3 wielokrotnie chwalili potrzebę bycia online i AH. Wprowadzenie opcji grania offline i wywalenie w diabli opcji płacenia prawdziwą gotówka za przedmioty byłoby na PC nie do zaakceptowania.
Swoją drogą ciekawe co na to wszystko drony broniące po premierze always online drm, bo "gra nie ma singla to jak mmo więc online musi być". lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:24, Pietro87 napisał:

Coraz częściej się zastanawiam, czy D3 na PC nie przydał by się reset i wprowadzenie
tych "ficzerów" z wersji konsolowej.
Fakt faktem, było by trochę przykro stracić cały gear na postaciach, zwłaszcza, ze na
obecnym szamanie np mam bardzo dużo rzeczy które sam znalazłem lub wycraftowałem, nie
mniej gdyby po resecie AH odeszło w siną dal jestem na zdecydowane tak.



Niestety nie pasowałoby by to graczom którzy kupowali rzeczy w Domie aukcyjnym za prawdziwe pieniądze, z krytykowali by firmę Blizzarda a dodatkowo chcieli by zwrot całych pieniędzy za to EQ które kupili w domie aukcyjnym : /.
Podobnie jak z Diablo III bardziej podobał mi się Dragon Age 2 na konsoli niż na PC na konsoli o wiele lepiej się sterowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni pokażą wszystko żebyś tylko to kupił za super cene jak na konsole przecież. To złodzieje i w dodatku kłamcy - wystarczy obejrzeć sobie filmiki z płyty w kolekcjonerce co za brednie i wierutne bzdury sa mówione.

GO TO HELL BLIZZARD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2013 o 13:45, Naimad-PL napisał:

Niestety nie pasowałoby by to graczom którzy kupowali rzeczy w Domie aukcyjnym za prawdziwe
pieniądze, z krytykowali by firmę Blizzarda a dodatkowo chcieli by zwrot całych pieniędzy
za to EQ które kupili w domie aukcyjnym : /.


Zapisy w licencji jasno zabezpieczają blizza na taką ewentualność. Mówiąc kolokwialnie każdy mógł by ich "cmoknąć" :)

P.S.
Domu Aukcyjnym - nie domie.
Ten dom -> w tym domu.


@aope

Powiem ci, ze wymóg bycia online mi przestał wadzić jakiś czas temu. Aczkolwiek brak trybu offline mnie boli, jedna z przyczyn dla których nie gram HC [szkoda czasu i nerwów, żeby potem zaliczyć jakiś lag-dead]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pokazują nic z trybu kooperacji offline. Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda w praktyce, kwestia nie zdecydowania gdzie iść lub jakiejś ucieczki jednego z graczy przed potworami :). Właściwie dla mnie kluczowy element żeby zapłacić im jeszcze raz za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Supcio, podoba mi się to bardziej klasyczne rozwiązanie. ;) Zauważyłem też na filmiku
> możliwość robienia uników (ślizg DH w 1:29 i zaraz po nim turlanie się Barba), tego również
> nie ma na PC.

Ale prawdopodobnie będzie ogólnie to co na Pc i to na konsolach i na odwrót więc takimi szczegółami nie ma co się przejmować.

A to że rozgrywka możliwa offline i brak AH to tylko z powodu że to będzie wszystko na serwerach Sony a nie Battle.netu i dla tego również brak możliwości migracji postaci z Pc na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2013 o 15:52, TTBoS napisał:

A to że rozgrywka możliwa offline i brak AH to tylko z powodu że to będzie wszystko na
serwerach Sony a nie Battle.netu i dla tego również brak możliwości migracji postaci
z Pc na konsole.

Po co mi serwer Sony, skoro gram offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:50, maniekk napisał:

>
Po co mi serwer Sony, skoro gram offline?


A jak nie grasz offline to jak chcesz pograć ze znajomymi ? (pomijając copa w domu)

To że sam sobie grasz itd. to nie ma tu znaczenia bo chodzi bardziej o grę z przyjaciółmi bo do samotnej gry to faktycznie siec nie ma bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli barter przedmiot za przedmiot ? w tej kwestii mam za duzo zlych wspomnien z azjatyckich mmo by to chwalic ;) PS3 ma jakies oficjalne fora aby prowadzic tam handel ? Czy moze blizz porobi specjalne dzialy u siebie ? ciekawe

a niektorzy dalej nie rozumieja ze always online na PC jest spowodowane piractwem, do czego nikt wam sie nie przyzna ze strony blizza, bo nie pasuje to do marketingu gry. cale szczescie ze brak wyobrazni nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 12:07, Niflheim napisał:

Zauważyłem też na filmiku
możliwość robienia uników (ślizg DH w 1:29 i zaraz po nim turlanie się Barba), tego również
nie ma na PC.


mowimy przeciez o grze na kontrolerze, ktory nie jest tak szybki i dokladny jak mysz. "ultimate dodge" musi byc by gra byla do przejscia przy co wredniejszych packach na wyzszych poziomach trudnosci. nie ma sensu tego wprwadzac na PC, bo tam gra i tak jest latwa, a wszystkie ataki sa oznaczone z duzym wyprzedzniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 22:49, EmperorKaligula napisał:

mowimy przeciez o grze na kontrolerze, ktory nie jest tak szybki i dokladny jak mysz.
"ultimate dodge" musi byc by gra byla do przejscia przy co wredniejszych packach na wyzszych
poziomach trudnosci. nie ma sensu tego wprwadzac na PC, bo tam gra i tak jest latwa,
a wszystkie ataki sa oznaczone z duzym wyprzedzniem.


Nie no, nie twierdzę że wersja PC będzie z tego powodu uboższa - po prostu zauważyłem różnicę, o której pan redaktor nie wspomniał, a którą wyraźnie widać na filmiku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować