Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyobrażacie sobie Mass Effect 3 bez Tali jako towarzyszki?

19 postów w tym temacie

To nie jest przypadkiem odkurzona stara informacja? Mniej więcej rok temu o tym już było mówione, w okolicach premiery ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia za co można lubić Tali... Nigdy jej nie brałem do zespołu, przeszkadzała mi, gdy było to wymagane w jej misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani Tali, ani Liara nie miały tego "czegoś", co miały chyba wszystkie inne kobiecie postaci. Jak dla mnie były to najnudniejsze npc w całym ME i też niechętnie je brałem na misje, ubolewam nad tym, że wróciły w ME3 (100 razy bardziej wolałbym ujrzeć tam moją ulubioną Jack <3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ani Tali, ani Liara nie miały tego "czegoś", co miały chyba wszystkie inne kobiecie postaci.
> Jak dla mnie były to najnudniejsze npc w całym ME i też niechętnie je brałem na misje,
> ubolewam nad tym, że wróciły w ME3 (100 razy bardziej wolałbym ujrzeć tam moją ulubioną
> Jack <3).
Umm..........Ale przecież w ME3 jest Jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Tali bardzo lubiłem, ale prawda była taka, że umiejętności, które jej przydzielono sprawiły, że była praktycznie bezużyteczna w gameplayu. jedna z moich najukochańszych postaci z całego uniwersum i całej serii, którą zabierałem jednak jedynie na te misje, które wymagały jej obecności. Liara, Kaidan czy Garrus byli jednak zdecydowanie bardziej przydatni i tworzą ścisłe top 3 moich ulubionych towarzyszy z ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:52, Azvar napisał:

Ani Tali, ani Liara nie miały tego "czegoś", co miały chyba wszystkie inne kobiecie postaci.
Jak dla mnie były to najnudniejsze npc w całym ME i też niechętnie je brałem na misje,
ubolewam nad tym, że wróciły w ME3 (100 razy bardziej wolałbym ujrzeć tam moją ulubioną
Jack <3).


No to mogłeś się upewnić że nie przeżyje ME2, masochistą jesteś? ;-)

Co do newsa... Spoko, dodaliby ją w DLC jako postać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 16:50, Feallan napisał:

OK a po co ten news? Nakręcamy hype przed Mass Effect 4?

Też nie wiem, zwłaszcza, że to informacja sprzed roku. Na nakręcanie hype trochę za wcześnie, bo najpierw wyjdzie Dragon Age 3 i raczej też nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 16:48, Sanders-sama napisał:

No to mogłeś się upewnić że nie przeżyje ME2, masochistą jesteś? ;-)


Chyba tak :P Chociaż w sumie to w ME2 jednego członka załogi straciłem (Yeoman) przez opieszałość, ale i tak uważam, że cała trylogia ME3 jest tak skonstruowana, że albo podejmujesz tylko dobre, albo tylko złe decyzje, a często jest tak, że te złe są niejako na siłę i widać to było niestety w przypadku końcówki ME2 i ratowania załogi. ME1 dawało nadzieję na coś ciekawego, a tymczasem skończyło się na tym, że gracze dążyli do dobra albo zła, zabrakło jakichś odcieni szarości. To już ostatnio typowe dla BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować