Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego na konsolach w Diablo III można grać offline, a na PC nie? Blizzard ma prozaiczne wyjaśnienie

91 postów w tym temacie

I co z tego, że zostało złamane?
D3 na piracie dalej jest niegrywalne, zobacz sobie jak te serwery wyglądają. Zabezpieczenie osiągnęło sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wątpliwą przyjemność przekonania się na własnej skórze, jak przyjemna jest sytuacja, kiedy bez przyczyny nagle konto jest blokowane, hasło nie działa i zaczyna się drogą przez mękę. System odblokowywania konta poprzez wydzwanianie do Blizzarda jest okropny. To zwyczajne świństwo skierowane w stronę ludzi i kilka razy się zastanowię, zanim kupię grę tej firmy-zwłaszcza po startowej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze tez nigdy nie wpadlem na to zeby zabierac ze soba konsole do jadalni, zeby grac zamiast -dajmy na to- jesc obiad. Powiesze tam telewizor, rozstawie kolumienki i zapuszcze GoW przy calej rodzinie -_- A potem zaniose ten caly piernicznik zonce do sypialni, potem na strych, do sracza i na koniec do dziennego, gdzie wszystko juz stoi. Jesli o tym rozmawialiscie z Sony (a nie o forsie) to chce byc waszym biznesowym negocjatorem, mam kwalifikacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. Skoro nawet Diablo III będzie posiadać więcej opcji na konsolach, to trzeba się zastanowić z czego to wynika. Wielu graczy nie ma bowiem ochoty męczyć się z trainerami na komputerze i patrzeć na pierwszą dziesiątkę leaderboardsów z przekonaniem nielegalności. I co tu ma za znaczenie Wasze Quadro HD na wielkim telewizorze od rodziców, z 120FPS na milisekundę. Tak, wiem że pieniądze z "pracy" wolicie wydać na wycieczkę z żoną, niż kupić konsolę - ale niech czas prawdy w końcu nastąpi, moi drodzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za żart, powinno być na odwrót, ale Blizz robi różne dziwne rzeczy z D3, jak już się sprzedało to ich nie obchodzi. Gdyby nie to że ta gra nazywa się Diablo, to za system itemów i inne mniejsze rzeczy popularność padłaby na łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofują się rakiem jak EA z SimCity. A przecież wiadomo, że chodziło tylko i wyłącznie o skalę piractwa i haxów na PC. Diablo do tej pory nie zostało spiracone (w sposób grywalny ofc) i przyznałbym im słuszność gdyby tylko potrafili się przyznać do prawdziwego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem D3 w dniu premiery. Od ręki poszedł na twardziela. Efekt? Na razie nie gram, ani gry nie ukończyłem. Raz, że się zaciąłem, drugi, że nie zniosłem stałych problemów z logowaniem i wywalaniem z serwerów. Skłonny jestem przychylić się do opinii, że pecetowcom sprzedano betę. Jak dla mnie wtopa. Poza tym trochę martwi mnie ograniczona liczba postaci. Czarodziejka mi wymięka to myślę że spróbowałbym łowcą demonów...Dziecko też chce grać, mam mu kupić drugi egzemplarz? Świat na psy schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hahahaha... od razu się zleciały fanboje PC i zaczynają hejt... :D

jedynym fanboyem najwidoczniej konsoli jesteś ty durniu... ludzie tu o diablo rozmawiają a ty wylatujesz z fanboyami pc... iq suchej bułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:43, TigerXP napisał:

Inni z kolei zyja jeszcze chyba w sredniowieczu i nie sa swiadomi wynalazku zwanego mobilnym
internetem :]
Decyzja o wymaganiu internetu w singlu miala jeden cel, wyeliminowac piractwo. Udalo
sie? Udalo. Jak mi przykro ze producenci gry chca utrudnic zycie piratom i zarobic, rozumiem
ze wiekszosc z was pracuje za darmo, a jak juz sie cos uda zarobic to rozdaje pieniadze?


Tak.. internet mobilny, który też kosztuje nie małe pieniądze i nie zawsze ma zasięg w tym dziwnym kraju. A po drugie jest on nie potrzebny w trybie dla pojedynczego gracza. Więc teraz będzie tak, nie mamy internetu to nie możemy zagrać ? Świetne myślenie na przyszłość. Niedługo nie będziesz mógł nawet zainstalować gry bez internetu. I co z tego, że wyeliminowało piractwo w tej akurat grze ? Ale jakim kosztem ? Myślisz, że Blizzarda za swoją głupotę nie zapłaci ? Zapłaci o ile już tego nie robi. Zwłaszcza, za ten komentarz odnośnie gry offline na konsolach. Niech zrobią też online w konsolach ? Dlaczego nie zrobię ? Proste, bo Blizzard to banda idiotów. Rynek piracki na konsolach jest praktycznie taki samo jak na komputerach. Wszędzie znajdziesz serwisy, które modują ci konsolę. I nie pitol, że to mały odsetek, bo wszyscy wiemy, że to wielki odsetek. Takie pitolenie Blizzarda jest żałosne i tylko pokazuje ich mała niewiedzę o rynku konsolowym. To prosty rachunek. Potencjalny gracz nie będzie płacić chorej ceny 200 zł za grę, jak może oddać raz do serwisu i za każdą grę płacić 4 zł (koszt płyty). Tyle w tym temacie.

Dnia 25.03.2013 o 19:43, TigerXP napisał:

Osobiscie nie kupilem diablo, dlaczego? Bo nie podobalo mi sie kilka rzeczy, rzeczy ktore
przed premiera nie byly ukrywane. Wiec jak wielkimi masochistami sa ludzie ktorzy kupujac
gre, wiedzac co kupuja, po premierze caly czas narzekaja i hejtuja? Blizz niczego nie
ukrywal, ani o podlaczeniu do neta, ani o braku pvp, wszystko bylo obwieszczone swiatu
jeszcze przed premieta. Mimo wszystko cale hordy ludziow na forach placze jak to ich
zamiec zrobila w konia. Zaiste godne pozalowania zachowanie.

Nie ukrywali i dostali po dupie. Teraz dostaną po dupie za to, że dają ułatwienia piratom na konsolach. Swoją wypowiedzią i innowacyjnością tylko się wygłupili. Bo teraz ich pomysł z wersji na PC, w ogóle nie jest wrzucany do wersji konsolowej. I gdzie ta potrzeba gry online hm ? Na PC też jest to nie potrzebne. Zwyczajne brednie i tyle. Jak chcą być szanowani, to niech wszystkich traktują tak samo a nie po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:43, TigerXP napisał:

Inni z kolei zyja jeszcze chyba w sredniowieczu i nie sa swiadomi wynalazku zwanego mobilnym
internetem :]

Gratuluję posiadanej ilości gotówki, by grać na połączeniu mobilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

Więc teraz będzie tak, nie mamy internetu to nie możemy zagrać ?


Nikt tego przed premierą nie ukrywał. Gry nie są dobrem pierwszej potrzeby, żebyś musiał je kupować choćby nie wiem co. Wybieraj tylko te tytuły, które umożliwiją Ci grę offline.

Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

I co z tego, że wyeliminowało piractwo w tej akurat grze ? Ale jakim kosztem ?


Ponad 11 milionów sprzedanych sztuk i parę dzieciaków obrażonych na cały świat. Całkiem mały koszt IMO ;]

Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

Dlaczego nie zrobię ? Proste, bo Blizzard to banda idiotów.


Raporcik do modów. Trochę kultury gościu.

>Wszędzie znajdziesz serwisy, które modują ci konsolę.

Ja się tym nie interesowałem, gram legalnie. Widocznie miałeś w tym jakiś interes, żeby takich serwisów szukać.

Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

I nie pitol, że to mały odsetek, bo wszyscy wiemy, że to wielki odsetek. Takie pitolenie
Blizzarda jest żałosne i tylko pokazuje ich mała niewiedzę o rynku konsolowym.


Dane, statystki, cokolwiek ? BTW. "mała niewiedza" to chyba duża wiedza. Chciałeś zabłysnąć a zgasłeś.

Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

Potencjalny gracz nie będzie płacić chorej ceny 200 zł za grę, jak może oddać
raz do serwisu i za każdą grę płacić 4 zł (koszt płyty). Tyle w tym temacie.


To, że jesteś złodziejem nie świadczy o tym, że każdy musi myśleć tak jak ty.

Dnia 25.03.2013 o 20:58, vegost napisał:

Nie ukrywali i dostali po dupie.


Patrz: 11 milionów sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> piraci dziękuję jedyne działające zabezpieczenie to online drm i dobrze jakiś bat na
> piratów jest
Bredzisz. Single player jest na promocji u Skidrowa więc super ten bat na piratów, a po multi to wiadomo, że trzeba mieć neta więc nikt się nie pulta o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 22:49, DeithWX napisał:

Bredzisz. Single player jest na promocji u Skidrowa więc super ten bat na piratów

Mówimy o tym singlu, gdzie wciąż nie ma takich rzeczy jak AI?

Chyba że ja wypadłem z obiegu i ludzie ze Skidrow napisali to własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2013 o 19:43, TigerXP napisał:

Inni z kolei zyja jeszcze chyba w sredniowieczu i nie sa swiadomi wynalazku zwanego mobilnym
internetem :]

W Polsce nadal drogi i w wielu miejscach ma problemy z łączeniem. To nie jest tak że masz go wszędzie i nie ma problemów z połączeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc fanem drugiej części chciałem kupić D3 kilka dni po premierze, ale w całym tym zawirowaniu zabrakło pudełek. Dziś to się z tego cieszę. Wywalanie z serwerów, okrutne lagi i ogólna padaka. Grałem w startera i nawet mnie nakręciło na zakup, no ale do cholery nie przy tylu problemach. Mam głęboko w poważaniu jakieś Auction House''y, rankingi i ogólne pokazywanie kto ma większego e-penisa w danym tytule. Ja chcę w spokoju przejść grę, wchłonąć opowiedzianą historię, pobić potwory i pozbierać na własną rękę przedmioty. Do multiplaya może zasiądę już po ogarnięciu gry.

Naprawdę krew mnie zalewa kiedy jakiś tytuł każe mi być stale podpięty do internetu. Wtedy wszystko może nawalić: serwery blizzarda, lokalny dostawca, kapryśny router czy nawet brzydka pogoda (jestem skazany na 4Mb radiowy net). Do szaleństwa mnie doprowadzał pecetowy Batman:Arkham Asylium w arcygównianym systemie Games for Windows. Kiedy wyszedł miałem ostre problemy z netem przez kilka dni i jak połączenia nie było to nie mogłem save''ować. Po prostu zajebiście - od tamtej pory omijam szerokim łukiem takie wynalazki.

Dlatego cieszę się niepomiernie, że na konsole Diablo 3 wyjdzie w ludzkim wydaniu. Ten tytuł i tak jest brzydki więc pecetowa wersja nie ma żadnych atutów. Teraz tylko poczekam na zapowiedź wersji na X360 i jakieś porównanie, żebym mógł wybrać, na który system ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP
> Będąc fanem drugiej części chciałem kupić D3 kilka dni po premierze, ale w całym tym
> zawirowaniu zabrakło pudełek. Dziś to się z tego cieszę. Wywalanie z serwerów, okrutne
> lagi i ogólna padaka. Grałem w startera i nawet mnie nakręciło na zakup, no ale do cholery
> nie przy tylu problemach.

Poza słynnym errorem 37 zaraz po premierze, nie uświadczyłem w grze żadnych problemów, fakt jakieś drobne lagi czasem się zdarzą, ale w ilości praktycznie niezauważalnej. Radzę przyjrzeć się jakości swojego łącza internetowego, bo pewnie tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować