Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - kim jest Hanna?

16 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 20:16, Damianuss1 napisał:

Kobiece postaci w multi. To mi się marzy. Kobiety, walczcie o to! Należy
Wam się! I mnie.

Lepiej nie, bo jeszcze wprowadzą kolejną "innowację": gwałty na polu walki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:21, Janek_Izdebski napisał:

Lepiej nie, bo jeszcze wprowadzą kolejną "innowację": gwałty na polu walki.... ;)

Czyli standardowe parzenie herbaty. Geez, to by się już rozprzestrzeniło na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:24, Damianuss1 napisał:

Czyli standardowe parzenie herbaty. Geez, to by się już rozprzestrzeniło na potęgę.

Jak napisałem, to byłaby prawdziwa "iinowacja" w stylu EA. :D

BTW, pamiętasz zamieszanie z motywami homoseksualnymi w "ME3" rok temu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:31, Janek_Izdebski napisał:

BTW, pamiętasz zamieszanie z motywami homoseksualnymi w "ME3" rok temu? ;)

Pamiętam, coś podobnego było też chyba z Dragon Age hehe. Dobra koniec offtopa, bo zaraz po głowie się dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:40, Damianuss1 napisał:

Pamiętam, coś podobnego było też chyba z Dragon Age hehe. Dobra koniec offtopa,
bo zaraz po głowie się dostanie.

Ok, ok. :) Ale nie przesadzaj z tym ban/degradhammerem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Was też irytuje poruszanie się tymi samymi pojazdami we wszystkich BFach (tj. BF2, BC2, BF3). Mogliby coś zmienić i dać jakichś sojuszników skłóconych stron i ich wyposażenia np. Skromne DLC z polskimi giwerami z Berylem, albo najnowszym MSBSem - Radonem i KTO Rosomakiem. Niby tak niewiele, a jak by ucieszyło... W Polsce jest "kilku" graczy w BF :D i myślę, że coś takiego by im się spodobało. Mała misja w środkowej Europie z udziałem polskich żołnierzy... MNIAM!

To tylko marzenia ściętej głowy, więc nie linczujcie mnie, tylko się wypowiedzcie co Wy o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo to nie interesuje bo tydzień po premierze i tak nikt nie będzie pamiętał co było w singlu.

Nie wiem jak Wy ale ja FPS''y kupuję TYLKO dla mulit. Far Cry 3, Crysis 3, Warfighter i Black Ops 2 - tylko w dwóch ostatnich przemęczyłem się przez kampanię. Multi to multi - 200h i nie chce się przestać grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam z kartonami: będzie Hannah Montana, a motywem przewodnim gry będzie " Girls just wanna have fun" - tratatatata tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy Was też irytuje poruszanie się tymi samymi pojazdami we wszystkich BFach (tj. BF2,
> BC2, BF3). Mogliby coś zmienić i dać jakichś sojuszników skłóconych stron i ich wyposażenia
> np. Skromne DLC z polskimi giwerami z Berylem, albo najnowszym MSBSem - Radonem i KTO
> Rosomakiem. Niby tak niewiele, a jak by ucieszyło... W Polsce jest "kilku" graczy w BF
> :D i myślę, że coś takiego by im się spodobało. Mała misja w środkowej Europie z udziałem
> polskich żołnierzy... MNIAM!
>
> To tylko marzenia ściętej głowy, więc nie linczujcie mnie, tylko się wypowiedzcie co
> Wy o tym sądzicie.

Nieważne co o tym sądzimy bo jeśli w rok sprzedaje się u nas 350 tysięcy sztuk (podstawka + edycja premium + dodatki) to jesteśmy nie liczącym się rynkiem i gdyby DICE coś dodawało to zobaczymy sprzęt brytyjski bądź francuski (co imo jest bardzo możliwe jako dodatek do bf4).

Max na co możemy liczyć to jakaś polska bron lub pojazd w dodatku z frakcją UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować