Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy Bioshock: Infinite, równie zachwycający co sama gra

9 postów w tym temacie

Jak dla mnie, to zwiastun raczej marny. Okropną grafikę ma ta gra, żeby na zwiastunie takie coś pokazywać. Zdecydowanie wolę renderowane filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:41, PinKee napisał:

Jak dla mnie, to zwiastun raczej marny. Okropną grafikę ma ta gra, żeby na zwiastunie
takie coś pokazywać. Zdecydowanie wolę renderowane filmiki.


Przynajmniej nikogo nie oszukują, że gra będzie wyglądać lepiej niż wygląda w rzeczywistości :D
Poza tym akurat grafika w tej grze ma być przede wszystkim klimatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:45, pawbuk napisał:

Przynajmniej nikogo nie oszukują, że gra będzie wyglądać lepiej niż wygląda w rzeczywistości :D


Tyle że zadaniem traileru nie jest pokazywanie jak wygląda produkt - to ma być w czystej formie zachęta do obejrzenia/zagrania, może, a nawet powinna być wyrażona w jakiejś niecodziennej i zaskakującej formie. Np. trailer jednego z Halo, gdzie pokazywano statyczną dioramę był naprawdę genialny, natomiast tutaj jest tylko kilka migawek z gry przeplatanych krótkimi zdankami z recenzji.

Dnia 25.03.2013 o 19:45, pawbuk napisał:

Poza tym akurat grafika w tej grze ma być przede wszystkim klimatyczna ;)

Grafika może być równocześnie klimatyczna i ładna :P

Nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie ten Bioshock trzeci odrzuca, nie potrafię się przekonać do tej gry. I nie mogę pojąć tego zachwytu nad postacią Elizabeth ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:54, PinKee napisał:

Tyle że zadaniem traileru nie jest pokazywanie jak wygląda produkt -

Błąd. Trailer premierowy wypuszczany w przeddzień premiery gry ma właśnie za zadanie pokazać jak wygląda skończony produkt.

>I nie mogę pojąć tego zachwytu nad postacią Elizabeth ...
Rozumiem, że grałeś już w grę, spędziłeś z Elizabeth te 12-15 godzin i jej postać nie przypadła ci do gustu? Nie? To może dlatego nie pojmujesz zachwytu nad tą postacią, bo jeszcze nic o niej nie wiesz?

Trailer fajny, oceny wysokie jak należało się spodziewać. Teraz tylko byle do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:59, mati285 napisał:

Błąd. Trailer premierowy wypuszczany w przeddzień premiery gry ma właśnie za zadanie
pokazać jak wygląda skończony produkt.

To ma pokazać demo albo filmiku z cyklu "pierwsze piętnaście minut z gry". Trailer to reklama.

Dnia 25.03.2013 o 19:59, mati285 napisał:

Rozumiem, że grałeś już w grę, spędziłeś z Elizabeth te 12-15 godzin i jej postać nie
przypadła ci do gustu? Nie? To może dlatego nie pojmujesz zachwytu nad tą postacią, bo
jeszcze nic o niej nie wiesz?

Rozumiem, że Ty już grałeś tyle godzin i wszystko o niej wiesz, skoro tenże zachwyt pochwalasz. Mnie Elizabeth nie oczarowała, więc wyrażam tylko swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:12, PinKee napisał:

To ma pokazać demo albo filmiku z cyklu "pierwsze piętnaście minut z gry".

Wiesz, w telewizji niekoniecznie można puścić pierwsze piętnaście minut z gry, a krótki trailer już tak
>Trailer to

Dnia 25.03.2013 o 20:12, PinKee napisał:

reklama.

No i ten trailer reklamuje, jakbyś nie zauważył to temu właśnie służą te ekrany z ocenami.

Dnia 25.03.2013 o 20:12, PinKee napisał:

Rozumiem, że Ty już grałeś tyle godzin i wszystko o niej wiesz, skoro tenże zachwyt pochwalasz.

A czy ja się nią zachwycam? Zachwycają się nią recenzenci, którzy już grali.

Dnia 25.03.2013 o 20:12, PinKee napisał:

Mnie Elizabeth nie oczarowała, więc wyrażam tylko swoją opinię.

Jasne rozumiem, tylko nie bardzo wiem czym miałaby cię oczarować skoro jeszcze z nią nie obcowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować