Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono edycje kolekcjonerskie Assassin`s Creed IV: Black Flag

24 postów w tym temacie

500zł za takie coś ??? Za figurke, artbooka i kilka obrazków ? No bez przesady..... zresztą inne edycje wcale nie są lepsze. Chyba jednak zostane przy standardowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 500zł za takie coś ??? Za figurke, artbooka i kilka obrazków ? No bez przesady..... zresztą
> inne edycje wcale nie są lepsze. Chyba jednak zostane przy standardowej edycji.
>
Wychodzi, że 250 zł jest za ciut ładniejszą figurkę, 2 nadruki na płótnie i 3 DLC z rzeczami (których i tak nie będziesz używać, bo nie będziesz latać z 5-cioma mieczami). No, chyba, że wśród tych 3 DLC są te do multi, ale to też średnio się opłaca. Szczególnie, że Wiedźmin, Cyberpunk i Batman (podobno) nadchodzą. Chociaż spluwy i ubranie z Nagrody Rozbitka wyglądają fajnie. Ale nie zapłacę za nie tyle forsy raczej. Szczególnie, że figurka z tańszej edycji to ta sama figurka minus fragment okrętu. Jak dla mnie lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:13, seba7564 napisał:

500zł za takie coś ??? Za figurke, artbooka i kilka obrazków ? No bez przesady..... zresztą
inne edycje wcale nie są lepsze. Chyba jednak zostane przy standardowej edycji.

Przecież to oficjalna strona Ubisoftu i ich cena, w innych sklepach będzie taniej
ja, jak zwykle zakupię najlepszą EK, brakuje mi tylko EK z Revelations ale i tę jeszcze zdobędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba tylko wersja z metalowym pudełkiem, jednak cena dużo za duża. TR z saundtrackiem i metalowym pudełkiem kosztował chyba 120zł? nie pamiętam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 500zł za takie coś ??? Za figurke, artbooka i kilka obrazków ? No bez przesady.....
> zresztą
> > inne edycje wcale nie są lepsze. Chyba jednak zostane przy standardowej edycji.
>
> >
> Przecież to oficjalna strona Ubisoftu i ich cena, w innych sklepach będzie taniej
> ja, jak zwykle zakupię najlepszą EK, brakuje mi tylko EK z Revelations ale i tę jeszcze
> zdobędę ;)

W naszym ulubionym sklepie gram.pl jest na wyprzedaży kolekcjonerka Revelations za 59 zl.. :)
http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 23:10, EmperorKaligula napisał:

rozumiem jakies fizyczne gadzety, flagi, plakaty, figurki... ale misje ? niedobry ubisoft,
fuj!


Chyba przy każdej części tak było, oprócz jedynki i chyba dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować