• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
vip_konius

powerpoint

Pytanie

siema. wiecie moze jak wstawic muzek w powerponcie?? zeby leciala prze cala prezentacji?? wszystko juz zrobilem ale gdy wstawia muzyke to leci tylko dla 1 slajda :/ ktory widnieje tak dlugo jak trwa pisoenka ( w tym przypadku 3min) z gory thx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

52 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zależy od wersji Offica. Ja mam 2000. Wchodzisz w pokaz slajdów>>animacja niestandardowa>>zaznaczasz obiekt "dźwięk">>wybierasz opcje efektu i tam sobie ustawiasz po ilu slajdach ma przestać grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2006 o 21:48, vip konius napisał:

no plz jak to zrobic?? bo musze dostac z infy 6 :>


zaraz lukne i postaram sie to znaleźć. Jak znajdę to się odezwę, jak nie, no cóż...nie odezwe się, ale będę sie starał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2006 o 21:50, miszehu napisał:

Zależy od wersji Offica. Ja mam 2000. Wchodzisz w pokaz slajdów>>animacja niestandardowa>>zaznaczasz
obiekt "dźwięk">>wybierasz opcje efektu i tam sobie ustawiasz po ilu slajdach ma przestać
grać.

yeahh :D very thx juz wszystko gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma za co :D W tym roku też się męczyłem z powerpointem. To znaczy może nie męczyłem , bo akurat powerpoint to sama przyjemność w porównaniu z excelem, accessem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...nie zdążyłem, ale przynajmniej chciałęm pomóc...PS - następnym razem też podaj jakiego masz Offica badz jaką wersję jakiegokolwiek programu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No się da :-) Prawym Przyciskiem myszy na tło i tma masz Tło i się tam chwilkę pofatygować to znajdziesz np. z obrazku i tak robiłem. Ale masz tam opcję "Zastosuj do wszysktich slajdów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inne pytanko w sprawie PPS-ów. Zrobiłem pokaz i chce go wrzucić do internetu ale nie chcę żeby ktoś go edytował. Czy jest taka możliwość żeby go jakoś zabezpieczyć przed zmianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ściągnołem z www.dobreprogramy.pl Microsoft Office PowerPoint 2007 i nie wiem właśnie czy to jest oryginalna wersja czy tylko niby takie demo? bo powerpoint ogólnie razem z Office kosztuje naprawde duże pieniądze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ile się nie mylę jest to wersja typu Home&Student na 60 dni. Wersja nieograniczona czasowo kosztuje 199 PLN. Jest tam Word, Excel, OneNote, PowerPoint i (!chyba!) Outlook (!chyba!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 17:02, Vuko Drakkainen napisał:

ściągnołem z www.dobreprogramy.pl Microsoft Office PowerPoint 2007 i nie wiem właśnie czy to
jest oryginalna wersja czy tylko niby takie demo? bo powerpoint ogólnie razem z Office kosztuje
naprawde duże pieniądze ?!

To wersja 60-dniowa czy tam 30-dniowa, raczej 60, Microsoft za free takich rzeczy nie daje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 17:02, Vuko Drakkainen napisał:

ściągnołem z www.dobreprogramy.pl Microsoft Office PowerPoint 2007 i nie wiem właśnie czy to
jest oryginalna wersja czy tylko niby takie demo? bo powerpoint ogólnie razem z Office kosztuje
naprawde duże pieniądze ?!

To co, banik leci za piractwo? :D Nie no - żartuję, to raczej shareware był - dobreprogramy są legalnym serwisem ;)
BTW - nie można przeczytać?

Office PowerPoint 2007 PL
Kanał RSS dla Office PowerPoint 2007 PL
Kategoria: Tworzenie prezentacji i demonstracji
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: testowa (trial)
Data opublikowania: 2007.01.15
Wielkość: 503 305 kB
System operacyjny: MS Windows XP/Vista
Liczba pobrań: 23267


Jeszcze jest cuś takiego:

1. Ten składnik Office jest dostępny tylko w ramach jednej z edycji całego pakietu, którego wersję testową można pobrać. Aby móc korzystać z wersji testowej przez okres 60 dni i otrzymać swój własny klucz produktu należy zarejestrować się na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 17:06, Steven8 napisał:

> ściągnołem z www.dobreprogramy.pl Microsoft Office PowerPoint 2007 i nie wiem właśnie
czy to
> jest oryginalna wersja czy tylko niby takie demo? bo powerpoint ogólnie razem z Office
kosztuje
> naprawde duże pieniądze ?!
To wersja 60-dniowa czy tam 30-dniowa, raczej 60, Microsoft za free takich rzeczy nie daje
xD

Nie wydaje mi sie że to jest na jakiś określony czas raczej poprostu wersja mająca mniej możliwoście ale nie wiem bo oryginała nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>za free takich rzeczy nie daje
Tak? A co powiesz na darmowe jądro Visty (AIK)? Można zrobić sobie ratunkową bootable-płytkę w razie czego. W C*IPie [nie ma kryptoreklamy, a co!] nr 06/2007 jest obszerny materiał o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować