• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
vip_konius

powerpoint

Pytanie

siema. wiecie moze jak wstawic muzek w powerponcie?? zeby leciala prze cala prezentacji?? wszystko juz zrobilem ale gdy wstawia muzyke to leci tylko dla 1 slajda :/ ktory widnieje tak dlugo jak trwa pisoenka ( w tym przypadku 3min) z gory thx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

52 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dzięki :)

Pytanie do wszystkich

Otóż jakieś 2-3 tygodnie temu w szkole zaczeliśmy robić prezentację no i jutro je pokazujemy. 6 można dostać jeśli pokaże się coś czego na lekcji nie omawialiśmy ( omawialiśmy bardzo dużo) i tu moje pytanie :
Czy zna ktoś jakieś dodatki w PowerPoincie których mogliśmy nie omawiać (dodawanie animacji filmów dzwięków itp. itd. omówiliśmy) a które są godne tego że gdy je zastosuje to dostanę 6? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2006 o 21:39, vip konius napisał:

siema. wiecie moze jak wstawic muzek w powerponcie?? zeby leciala prze cala prezentacji??
wszystko juz zrobilem ale gdy wstawia muzyke to leci tylko dla 1 slajda :/ ktory widnieje
tak dlugo jak trwa pisoenka ( w tym przypadku 3min) z gory thx za odp


Ostatnio w RZ były bardzo dobre 2 kursy na CD o PP i tam było wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2008 o 20:48, PJ MW napisał:

> siema. wiecie moze jak wstawic muzek w powerponcie?? zeby leciala prze cala prezentacji??

> wszystko juz zrobilem ale gdy wstawia muzyke to leci tylko dla 1 slajda :/ ktory
widnieje
> tak dlugo jak trwa pisoenka ( w tym przypadku 3min) z gory thx za odp

Ostatnio w RZ były bardzo dobre 2 kursy na CD o PP i tam było wszystko napisane.

stary ja te pytanie zadalem jak mialem 16 lat i bylem w 3 gim a teraz jestem w 3 lo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Robie prezentacje do szkoły i chcę dodać nastrojową muzyke by grała cały czas, od początku do zakończenia przentacji i problem w tym, że nie bardzo wiem jak to zrobić. Czekam na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie czy da się tak zrobić w power poincie żeby wstawić jeden obrazek do kilku slajdów naraz (jakaś kombinacje albo przycisk) bo mam takie zadanie a jak wklejam pojedyńczo to zajmuje to bardzo dużo czasu (mam 30 slajdów w prezentacji).

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

<wchodzi> <kaszle> <ściera kurze> <zabija pająki>
Ok... trochę posprzątane, można pisać...
Da się jakoś dołączyć pliki filmowe tak aby były połączone z prezentacją, były jej częścią? Chodzi mi o to żeby filmy dodane do prezentacji odtwarzały się mimo tego, że osoba - która będzie odtwarzać prezentację - nie będzie miała danych filmów na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować