Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aiden Pearce łamie system. Nowy gameplay z rewelacyjnego Watch Dogs

12 postów w tym temacie

Z tym ostatnim stwierdzeniem to się autor zagalopował... Nie ma nic nowego, wszystko było już pokazane przy okazji prezentacji PS4. Poza tym zrzyna z Person of Interest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego mi tu szczena miała opaść ;p,jakoś nie umiem nakręcić się tą grą jak reszta.Pewnie w obawie,że Ubisoft zarżnie kolejną swoją grę i będzie wydawać ją,co roku.Oni nadawaliby się do jakiegoś odcinka w south parku ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego poza irytującym efektem zniekształceń/błędów z kamer przemysłowych które nagrywają głównego bohatera. Mam nadzieje że jak wyjdzie gra to mocno to ograniczą albo w ogóle wyrzucą bo 3 minuty wystarczyły żeby zniechęcić do oglądania. Wszystko z umiarem ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubicie narzekać. :3
Do premiery gry jeszcze daleko, a wy już błędy wytykacie. To, że Ubisoft wydaje co roku Assassin''s Creed to nie znaczy, że zrobią to samo z Watch_Dogs. Trochę dystansu. Moda na hejterstwo już się nudzi. ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:35, Sanders-sama napisał:

Poza tym zrzyna z Person of Interest :P


Heh, jak zobaczyłem pierwszą prezentację na E3 to od razu przyszło mi do głowy "O żesz w mordę, egranizują mój ulubiony serial!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 23:50, Nagaroth napisał:

> Poza tym zrzyna z Person of Interest :P

Heh, jak zobaczyłem pierwszą prezentację na E3 to od razu przyszło mi do głowy "O żesz
w mordę, egranizują mój ulubiony serial!" :P


Dokładnie to samo sobie pomyślałem, cała ta otoczka jest zbyt podobna żeby to był czysty przypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 22:41, Maniek121677 napisał:

To, że Ubisoft wydaje co roku Assassin''s Creed to nie znaczy, że zrobią to samo z Watch_Dogs.


Gdyby WD nie było wydawane przez Ubisoft to tak.
Ale że to jednak Ubisoft, to uświadom to sobie - jest realne zagrożenie spamem.

Dnia 26.03.2013 o 22:41, Maniek121677 napisał:

Trochę dystansu.


Dokładnie, trzymamy dystans i nie wyciągamy jęzorów z byle powodu. :)

===

Racja, czuć serial jak nic.

Zadania będziemy otrzymywać od Mr Fincha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 09:08, Cygi napisał:

Racja, czuć serial jak nic.

Zadania będziemy otrzymywać od Mr Fincha? :D


Pewnie nie, bo gra nie będzie tylko polegać na ratowaniu obywateli którym grozi jakieś niebezpieczeństwo..
Mnie zastanawia jednak ile WD już powstaje... Pierwszy sezon zaczął się w 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować