Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Battlefield 4 już dostępny!

95 postów w tym temacie

Wygląda nieźle, trzyma w napięciu - wybuchy, akcja. Jest wszystko czego potrzeba takiej grze do singla. Niech no mi tylko pokażą co zmajstrowali jeśli chodzi o multi, bo tam tkwi kwintesencja tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała wam panowie z DICE, ponieważ gdyby nie zmieniony HUD, to bym szczerze pomyślał, że to jakiś BF3: Call of Duty edition xD No sory, ale JA osobiście po tym, co tutaj zobaczyłem... No sory panowie od EA, ale jednak sobie poczekam na nexgenowego BF''a (BF 5/ Bad company3?), bo ten tutaj jest jeszcze na wydojenie kasy z użytkowników obecnych konsol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisze, że to nie wiele różni się od BF3 lub nazywa to modem... hmm.. nie jestem fanboyem BF`a i mimo iż mam grę od premiery nie osiągnąłem nawet 40 stopnia. Jednak ślepy nie jestem i na mnie pewne sceny zrobiły wrażenie. Ogólnie kampanii nie lubię, dla mnie multi to dopiero jest zabawa. Spójrzcie na moment kiedy idzie korytarzem, w lesie, jak helikopter robi zamieć, wybuchy.. chyba nie trzeba być ślepym aby w tym momencie zobaczyć pierwsze różnice. Co do samej rozgrywki to sorry.. ale jak można coś ocenić nie grając w to ? jasnowidz ? nie... to mentalność Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie powiedzieli mi to, że to jest battlefield 4 to pewnie bym pomyślał, że to jest jakiś dodatek. Oni zaczynają robić z tej serci COd''a- mało nowośći, tylko duży/mały lifting graficzny i tyle. Anyway niech robią co chcą pewnie się skusze jak będzie dostępna za 30-40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że wróci całkiem udana destrukcja z Bad Company, a nie jej marna imitacja z Bf3. Sam zwiastun jednak wskazuje że mamy do czynienia z podrasowaną trójeczką. Wiele rzeczy kopiuj wklej, na siłę wrzucony etap z samochodem zerżnięty z MoHA, no i w dodatku kampania znowu liniowa, i znowu z 4 żołnierzykami. W sumie to wygląda bardziej na kampanię Coda, niż porządne pole bitwy z całą armią. Za bardzo się wzorują na konkurencji. Pozostaje czekać na zwiastun multi.
Zachwycony nie jestem, ale specjalnie odrzucony tez nie jestem. Co nie zmienia faktu że na razie EA moich pieniędzy nie ma. Muszą się jeszcze sporo wykazać po ostatnim Bfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał ,że ten Frostbite 3 nie robi wrażenia xD
Jak byś tępaku czytał to byś wiedział ,że to dalej Frostbite 2 -.-
ok. 6:40 mamy sterowanie odziałem ,nakazał by ostrzelali pojazd a bohater ładnie z flanki :)
Pięknie to wygląda,duża szczegółowość,ładne efekty ktoś pisał o bloom
BF3 i ten nigdy nie korzystały z blooma jak już to SSAO/HDAO/HBAO aniżadnego HDR sterowanie odziałem daję nadzieje ,że może w multi będzie commander :)
boję się wymagań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta wielka zapowiedz? Rotfl. Wyglada tak samo jak trojka, te same szyny, te same skrypty, to samo durne ai, ta sama nuda. Dam sobie reke uciac, ze multi tez bedzie identyczne, inne skorki dadza na bronie i mundury i jazda. Zenada.
Proponuje minute ciszy, az sie lezka w oku kreci ze tak zarzneli kolejna porzadna serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy się spinają. To jest kampania , ona ma być filmowa , ma być odskocznią na kilka godzin od multi.
@szyslay
A filmach akcji nie masz , że bohater nagle robi coś niemożliwego , albo zabija kogoś/coś w taki sposób , że też jest nie możliwe.
Panowie , poczekajcie z ocenami i oceniajmy po gameplay''u z multi.
Kampania , okej , fajna , dużo skryptów ( w każdej grze to już jest ) , zarządzanie oddziałem ( cieszy ) , graficznie poprawione. Osobiście kampanie przejdę , gdy będę miał awarię internetu , jak to zrobiłem z BF3.
Na mnie też jakoś dużego wrażenia nie zrobiło , ale jest pozytywnie i nie będą mówił , że nie kupię gry po zobaczeniu kawałka kampanii , bo taką grę jak Battlefield , kupuje się chyba dla multi ... tak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na zapowiedź mikrotransakcji - przecież każdy je lubi.
Jako, ze gier od ea już nie kupuje, to tym razem (i następnym również) podziękuję. Niemniej fajne dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że 99,7% sprzedanych kopi pójdzie ze strony zagranicznych kupców a nie zacietrzewieńców takich jak Wy którzy sapać i jęczeć potafią najlepiej ze wszystkich nacji.

Coraz mniej mam ochote czytać te komentarze na rodzimych serwisach. Takie newsy wręcz uginają się od wszędobylskiego hejterstwa i trolowania jak tylko sie da. Rzesze sapaczy jak jeden pies wyciagaja te swoje mantry ktore trzymaja w swoim kajeciku pod poduchą.

Ja sam osobiscie nie gram w kampanie w FPS tylko od razu przerabiam multi (szczegolnie CoD mnie totalnie zniechecil przez debilne AI i powielanie tego samego). Ale potrafie zdrowym i obiektywnym spojrzeniem stwierdzic ze gra wyglada fantastycznie, potrafie sie tez wstrzymac od jęczenia bo wiem co przemawia za ideą singla w grze którą 65% ludzi kupi dla multi.

A ten jad ktory trzymacie w sobie to naprawde kiedys wyjdzie z Was. Powaznie wiecej spokoju dystansu i obojetnosci - wyjdzie to Wam na zdrowie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie dostrzega różnicy względem BF3 to jest albo ślepy albo jest haterem. A już porównania do CoDa to absurd. CoD w tej chwili pod względem silnika, grafiki, efektów, animacji jest dwie klasy niżej. A co do gameplay''a to trzeba poczekać do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 12:00, bangbangbang21 napisał:

Ktoś napisał ,że ten Frostbite 3 nie robi wrażenia xD
Jak byś tępaku czytał to byś wiedział ,że to dalej Frostbite 2 -.-
ok. 6:40 mamy sterowanie odziałem ,nakazał by ostrzelali pojazd a bohater ładnie z flanki
:)
Pięknie to wygląda,duża szczegółowość,ładne efekty ktoś pisał o bloom
BF3 i ten nigdy nie korzystały z blooma jak już to SSAO/HDAO/HBAO aniżadnego HDR sterowanie
odziałem daję nadzieje ,że może w multi będzie commander :)
boję się wymagań :D


http://www.4news.it/images/stories/games/multi/Battlefield3/20110910/battlefield-3-operation-guillotine_pic026.jpg
No masz racje nie ma nic blooma.
Grafika nie rożni się dosłownie niczym od starszej odsłony wiec wymagania pewnie będą prawie takie same podbite przez dodatkowe efekty cząstkowe i tyle. Skoro wspomniałeś o rozkazie ataku to radze przeczytać parę postów wcześniej jak ktoś wspomniał o ai które samo jest drewnem bez skryptów.

http://www.gamasutra.com/view/news/189378/DICEs_Frostbite_3_engine_will_debut_with_Battlefield_4.php
Link odnośnie silnika.

Zanim coś napiszesz, obrazisz kogoś - pomyśl to nie takie trudne.

@golic
80$ za map pack to przecież skandalicznie niska cena!
Tylko Polacy nie lubią odgrzewanych kotletów!!!!! Wyjeżdżam stąd na zawsze!
Radze poczytać komentarze na forach, ew. pod filmikiem na fejsbuku.

Wracając Battlefield był czymś świetnym bo balansował na granicy arcade - symulator i robił to świetnie. Dzisiejszy typowy konsument przechylił tą szale w zła stronę IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem nieźle, do CryEngine im jednak brakuje - niektórzy już zapomnieli, że w BF kampania singlowa pojawiła się stosunkowo niedawno. W trzeciej części była lepsza - cóż zobaczymy jak sprawdzą się na tym polu tym razem. Battlefield to gra skupiona na multiplayer i tutaj oczekuję największych zmian - ciekawy jestem co z tego wyjdzie.

Jedno jest pewne, w dniu premiery nie mają na mnie co liczyć, Origin i ich przeglądarkowy system niespecjalnie do mnie przemawia. 149 PLN pre -order, chyba sobie jaja robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @szyslay
> A filmach akcji nie masz , że bohater nagle robi coś niemożliwego , albo zabija kogoś/coś

No masz akcje....wiec dlatego wole filmy akcji niż takie bzdury jak BF wiedzac ze ludzie w takich konfliktach dzisiaj gina (obie strony konfliktu).... BF w klimatach 2 wojny owszem ale te wspolczesne bzdury sa dla mnie symbolem konsumenta niemajacego pojecia jak strasza jest wposlczesna wojna...po prostu jak na moj smak wydawcy nie powinni zarabiac dajac taki bezsensowny obraz wojny z AMERYKANSKIMI SUPER BOHATERAMI.... taka wojna jest dzisiaj prawdziwa i toczy sie. Ja masz juz pewien wiek i grasz w gry bardzo dlugo i widzisz jak dzisiaj dziala marketing...i popyt konsumenta na... to czlowiek zaczyna sie zastanawiac W CO JA GRAM. I tak tak tak WIEM ZE TO TYLKO GRA!!! Ale w tych tematach/klimatach bardziej ARMA daje prawdziwy obraz....a zrecznosciowke FPS z takich rzeczy jak wojna robic jest troche niepowazne... PISZE SERIO i oczekuja shitstormu komentarzowego pod moim nickiem... ale zastanówcie sie na chwile... na Frostbite powinni zrobic jakis futurystyczny shooter z oslonami itp. wtedy by grało. Nadal czekam na BF 2143 (czy jakos tak...i tylko to kupie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 12:32, aope napisał:

No to teraz czekamy na zapowiedź mikrotransakcji - przecież każdy je lubi.
Jako, ze gier od ea już nie kupuje, to tym razem (i następnym również) podziękuję. Niemniej
fajne dlc.

Uśmiałem się mocno czytając Twój komentarz. :) Niemniej, masz sporo racji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 12:48, PolAndRock napisał:

> Grafika nie rożni się dosłownie niczym od starszej odsłony wiec wymagania pewnie będą

Dnia 27.03.2013 o 12:48, PolAndRock napisał:

prawie takie same podbite przez dodatkowe efekty cząstkowe i tyle. Skoro wspomniałeś
o rozkazie ataku to radze przeczytać parę postów wcześniej jak ktoś wspomniał o ai które
samo jest drewnem bez skryptów.


Wybacz, ale jak twierdzisz, że nie ma żadnych różnic to stajesz się kompletnie niewiarygodny. Rozumiem, że niektórzy chcą sobie pohejtować, ale wielu się przy tym ośmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować