• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
benq20

Sony DVD rw dw-d22a

Pytanie

mam pytenie mam czytnik sony i firmawera i chciałbym go zainstalować i nie wiem jak mogli byście mi powiedzieć krok po kroku co robić? bo czytnik nie chce czytać żadnych płyt a ja właśnie kupiłem oryginalnego Gothic 2 i nie moge pograć Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.06.2006 o 00:13, buraczek18 napisał:

mam pytenie mam czytnik sony i firmawera i chciałbym go zainstalować i nie wiem jak [...]

Ja bym Ci radził zamiast samemu grywać firmware zlecić to serwisowi, w którym kupowałeś czytnik. Co firma, to robi sie to inaczej (a czasem nawet co model). Generalnie trzeba przeczytać (po angielsku) i zrozumieć instrukcję instalacji, która jest najczęściej zapakowana w archiwum, które ściągnąłeś. Nie ma reguły.

A jeszcze coś. Nie doklejaj obrazków, jeżeli nie są one ścisłym uzupełnieniem posta. To nie są avatary. Posty z obrazkami bez sensu będą miały wycinane obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.06.2006 o 00:24, Olamagato napisał:

> mam pytenie mam czytnik sony i firmawera i chciałbym go zainstalować i nie wiem jak [...]
Ja bym Ci radził zamiast samemu grywać firmware zlecić to serwisowi, w którym kupowałeś czytnik.
Co firma, to robi sie to inaczej (a czasem nawet co model). Generalnie trzeba przeczytać (po
angielsku) i zrozumieć instrukcję instalacji, która jest najczęściej zapakowana w archiwum,
które ściągnąłeś. Nie ma reguły.

A jeszcze coś. Nie doklejaj obrazków, jeżeli nie są one ścisłym uzupełnieniem posta. To nie
są avatary. Posty z obrazkami bez sensu będą miały wycinane obrazki.



Dobra zrozumiałem i dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować