Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnie: Beta Battlefield 4 gwarantowana nie tylko dla właścicieli Medal of Honor: Warfighter; wiemy, jak wyglądają okładki

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią Battlefielda 4 do sieci przeciekły informacje o tym, kto ma uzyskać dostęp do beta-testów gry. Teraz doniesienia te potwierdza Electronic Arts.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalnie: Beta Battlefield 4 gwarantowana nie tylko dla właścicieli Medal of Honor: Warfighter; wiemy, jak wyglądają okładki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pazerności EA Польша ciąg dalszy. Widocznie strasznie bogaty mamy kraj. Jeszcze trochę a nasz oddział przegoni w cenach Zachód. Tak trzymać cwaniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych cen to nie powstydziliby się zachodni wydawcy. Rammi ma rację, jeśli kiedyś gry były dobrem luksusowym, to niedługo będą drogą zabawką dla najbogatszych elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 14:45, RoXIcon napisał:

Liczą sobie nieźle co fakt to fakt ale kto ma kupić i tak kupi :) proste ;)


Dokładnie, myślę, że ci co chcieli kupić nowego Battlefielda kupią go - 20 zł więcej nie będzie robić różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tymi cenami tak nie podniecał :D Wydawca ma prawo ustalić cenę swojej gry na dowolnym poziomie. Może ją sprzedawać za 1000 zł i nie sprzedać ani jednej sztuki. Ma takie prawo. Ewentualnie szybko wyleci CEO :D
Jeśli gra będzie się słabo sprzedawać, to cena spadnie. Zresztą, akurat EA dość szybko przecenia swoje gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero logika. Wydaj 100 złotych, żeby komuś za darmo robić za testera gry, by potem kupić grę za 150 zł, a pewnie potem jeszcze dodatki do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głupio to zrobili z tymi beta testami. Powinno być tak, że każdy kto chce może się zarejestrować i czekać na na swój klucz do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawił mnie pre-order. W ramach bonusu dostaniemy bezpłatnie[!] dodatek - tryb multiplayer. Za taką cenę sprzedają połowę gry?! a potem dokup dlc. niedługo trzeba będzie okładkę do pudełka specjalnie dokupić. Ludziom się tam trochę w D-ach poprzewracało. EA powinno upaść. Zamiast biednego THQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 15:24, Masquamacus napisał:

Najbardziej rozbawił mnie pre-order. W ramach bonusu dostaniemy bezpłatnie[!]
dodatek - tryb multiplayer. Za taką cenę sprzedają połowę gry?! a potem dokup dlc. niedługo
trzeba będzie okładkę do pudełka specjalnie dokupić. Ludziom się tam trochę w D-ach poprzewracało.
EA powinno upaść. Zamiast biednego THQ

DO trybu multiplayer, geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:40, Crew_900 napisał:

Ulepszona wersja Battlefield`a 3 pod względem graficznym jedynie. Na 100% partacze nie
zmienią kodu sieciowego.


A co, masz jakąś wtyczkę w DICE? Czy Twoje 100% wyczytałeś ze szklanej kuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady kod sieciowy nie jest taki zły. Owszem nieidealny ale na pewno lepszy niż w CoD''ach. Ja osobiście nie kupię BF4. To jest BF3 z ładniejszą oprawą. Nawet pudełko jest prawie identyczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować