Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - Edycja Bukaniera w ofercie sklepu gram.pl!

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Mamy dobre wieści dla fanów Assassin’s Creed – możecie już składać zamówienia w naszym sklepie na najnowszą część serii w edycji kolekcjonerskiej, w której znajdziecie sporo fizycznych i cyfrowych dodatków.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag - Edycja Bukaniera w ofercie sklepu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone. Teraz tylko pozostaje czekać i mieć nadzieję, że nie zostanę po raz kolejny potraktowany po macoszemu (a już się to zdarzało i tu, i na muve), dowiadując się na dzień przed wysyłką, że "ooops, nie mamy twojego zamówienia, i co nam zrobisz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że to nie edycja Czarnej Skrzyni ;)
Ja tam nie żałuję. Kilka broni i ubiorów (i tak będzie SP za 100 zł, albo i mniej gdzieś) + niewiele ładniejsza figurka + 2 rysunki i flaga = 200 zł więcej. J zostaję przy EB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 16:40, NemoTheEight napisał:

> Szkoda, że to nie edycja Czarnej Skrzyni ;)
Ja tam nie żałuję. Kilka broni i ubiorów (i tak będzie SP za 100 zł, albo i mniej gdzieś)
+ niewiele ładniejsza figurka + 2 rysunki i flaga = 200 zł więcej. J zostaję przy EB.


Skrzynia, mapa, rysunki na płótnie, większa figurka, bandera i stellbook, który powinien być także w tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Szkoda, że to nie edycja Czarnej Skrzyni ;)
> > Ja tam nie żałuję. Kilka broni i ubiorów (i tak będzie SP za 100 zł, albo i mniej
> gdzieś)
> > + niewiele ładniejsza figurka + 2 rysunki i flaga = 200 zł więcej. J zostaję przy
> EB.
>
> Skrzynia, mapa, rysunki na płótnie, większa figurka, bandera i stellbook, który powinien
> być także w tej wersji.
Akurat ja steelbooków nie lubię, bo ciężko płytę wyciągnąć. Co najwyżej są fajne, żeby sobie postawić na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować