Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 nie dla Wii U. A co z pozostałymi next-genami?

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Battlefield 4 został zapowiedziany na PC, PS3 i X360. Wiemy już również, że na 100 proc. gra nie pojawi się na Wii U. W przypadku pozostałych konsol następnej generacji sprawa nie wygląda natomiast na przesądzoną.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 4 nie dla Wii U. A co z pozostałymi next-genami?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli "Gra ukaże się na platformach, które najlepiej potrafią uchwycić doznania, jakie chcemy zaoferować." to nie rozumiem dlaczego ma się ukazywać na X360 i PS3.
Przecież to są dinozaury. Nie rozumiem, kto by chciał kupić BF4 w jakości grafiki z Duke Nukem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wii U to next gen? xD
>
> Tak, a co? Sprawdź znaczenie next gen.
>
> A i dobrze. Nie po to kupiłem Wii U, aby grać w BF4.
Wii U jest next genem.
Jednak pod względem PS4... wypada słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Wii U to next gen? xD
> >
> > Tak, a co? Sprawdź znaczenie next gen.
> >
> > A i dobrze. Nie po to kupiłem Wii U, aby grać w BF4.
> Wii U jest next genem.
> Jednak pod względem PS4... wypada słabo.

Bo nikt nie powiedział, że sprzęt do gry musi byc mocny. Ma poprostu sprawiac frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego konsola nazywa się konsolą można robić zawsze cos nowego całkiem inne rozwiązania i się uczyć nowego przy pracy co da całkiem inny efekt
ale co to możesz wiedzieć jak na pc grasz na grafice za 200zł jak na rynku są takie grafiki jak HD7900 oraz GF690GTX z i z takim graczem na złomie GT GS nie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawa jest dość prosta.
BF4 jak dla mnie prawie na pewno ukaże się na next-genach, ale dopiero po ich premierze (święta 2013, ewentualnie trochę później, I połowa 2014). Przecież będzie to spora rzesza graczy, EA nie odpuści grona, z którego można wycisnąć sporo kasy za Premium ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no i next genowa grafika która rozwinie skrzydła na PC i PS4
Chyba, że znowu PC-tom będą dawać gorsze porty, bo ''sprzęt sobie nie poradzi''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > no i next genowa grafika która rozwinie skrzydła na PC i PS4
> Chyba, że znowu PC-tom będą dawać gorsze porty, bo ''sprzęt sobie nie poradzi''.

Za rok w ogóle nie będzie portów. Przez kilka pierwszych lat nikomu nie będzie się opłacało robić jakichkolwiek konwersji na PC, bo każdy będzie grał w gry AAA na konsolach - kto by chciał katować palce na myszce na sprzęcie, który nie jest wyraźnie lepszy niż konsola?
Myślę, że BF4 to łabędzi śpiew, bo niedługo dla PC zostanie tylko kickstarter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować